Autor Wątek: zabiegi na skóre wokół oczu  (Przeczytany 13029 razy)

annszc

  • Gość
zabiegi na skóre wokół oczu
« Odpowiedź #15 dnia: 2008-04-07, 18:44:33 »
Cytat: "Neoglis"
Gdyby tak nie było to bym sie tak nie wypowiadała gdyz ktos inny po przetestowaniu by  stwierdził ze to naciaganie a ja szczerze moge powiedziec ze to prawda moze po szkoleniu zmienisz zdanie lub po zapoznaniu sie ze składnikami które działaja paralizujaco na miesien....
Teraz jest tak rozwinierta kosmetyka  ze nie trzeba odazu isc pod skalpel....
Pozdrawiam :D


zastrzyki z toksyby botulinowej to nie skalpel :-), a żaden kosmetyk nie moze paraliżować mięśni bo przestałby być kosmetykiem. Pozdr

Neoglis

  • Gość
zabiegi na skóre wokół oczu
« Odpowiedź #16 dnia: 2008-04-08, 08:30:18 »
Jestem przeszkolona i wiem swoje :wink:

annszc

  • Gość
zabiegi na skóre wokół oczu
« Odpowiedź #17 dnia: 2008-04-08, 18:50:57 »
nie gniewaj sie :-) ale na szkoleniach to różne rzeczy sie słyszy, wystraczy poczytać badania na temat działania toksyny botulinowej w ostatnim Lancecie choćby żeby wiedzieć jak ona działa. Kosmetyk moze oczywiscie działac delikatnie rozkurczowo na zmarszczki mimiczne ale nigdy nie bedzie działał jak zastrzyk, Pozdr

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Re: kwasy neoglis pod oczy
« Odpowiedź #18 dnia: 2008-04-08, 19:29:29 »
Cytat: "Neoglis"
A co do twojego pierwszego  zdania to poczytaj inne posty z innych dziedzin pracuje na tym wiec to polecam nic złego w tym nie widze a skoro je polecam to znaczy ze sa warte tego 8)


wiesz, ja też zawsze będę swoją firmę chwaliła nawet wiedząc, że inne są lepsze  :wink:
Jesteś tutaj na forum jako przedstawiciel firmy i dobrze wiesz ze nie wolno Tobie jej reklamować poza przeznaczonym do tego działem :)
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Neoglis

  • Gość
zabiegi na skóre wokół oczu
« Odpowiedź #19 dnia: 2008-04-09, 09:08:04 »
Przepraszam bardzo na forum wypowiadam sie jako kosmetyczka a ze temat jest zabiegi pod oczy a to jest zabieg nowoczesny ktory lubią moje klientki czemu mam go innym nie przekazac?  jako przedstawiciel reklamuje sie banerem ...
Pozdrawiam :wink:

Offline kkz

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 351
zabiegi na skóre wokół oczu
« Odpowiedź #20 dnia: 2008-04-09, 21:44:03 »
Ja bym zmieniła podpis...
''Złe kobiety są nie do zniesienia,dobre-nudne''    Oscar Wilde

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
zabiegi na skóre wokół oczu
« Odpowiedź #21 dnia: 2008-04-09, 21:47:28 »
:?:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline MariaW_Innowacje

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 56
zabiegi na skóre wokół oczu
« Odpowiedź #22 dnia: 2008-04-13, 20:05:24 »
Podnosze wątek, bo mnie ciekawi i wlasnie zastanawiam sie nad zabiegami na oczy u sibie. A macie jakies sprawdzone super hiper nawilżające w oparciu o delikatne kwasy?

Offline Karola0885

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 42
zabiegi na skóre wokół oczu
« Odpowiedź #23 dnia: 2008-04-18, 00:04:58 »
Potrzebuje pomocy.
Mam klientkę która jest w trakcie serii zabiegów kolagenowych pod oczy (Thalgo). No ale skończyły nam się w gabinecie płaty kolagenowe a Thalgo ponoć je wycofało. I co teraz?
Szefowa nie jest skora do zakupu nowych produktów.

Myślę czy nie zaproponować jej maski dermiki z wit P na naczynka (klientka chce się pozbyć cieni pod oczami). Pomoże??

annszc

  • Gość
zabiegi na skóre wokół oczu
« Odpowiedź #24 dnia: 2008-04-18, 05:44:29 »
ja bym kupila gdziekolwiek indziej te Thalgo, zresztą widziałam je osotatnio u klezanki w salonie, nie sądze ze je wycofali. To roche nieprofesjonalne proponowac klientce serie a potem mówic ze sie skonczyło... Pozdrawiam

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
zabiegi na skóre wokół oczu
« Odpowiedź #25 dnia: 2008-04-18, 08:08:42 »
Ja mam w gabinecie te płaty i nic nie słyszałam żeby je wycofali  8)

Płaty mają też inne firmy chociażby Clarena

a jeśli masz płaty Thalho na twarz to poprostu potnij je na mniejsze kawałki i zastosuj na oczy  :wink:
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

Offline Misia1

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 68
cienie pod oczami
« Odpowiedź #26 dnia: 2008-09-25, 11:25:28 »
Czym skutecznie  zlikwidować  cienie pod oczami?

Offline BasiaG

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 463
zabiegi na skóre wokół oczu
« Odpowiedź #27 dnia: 2008-09-25, 12:09:09 »
Cytat: "ankuak"


Płaty mają też inne firmy chociażby Clarena


Są bardzo, bardzo fajne, jak wszystkie ich płaty.

A cienie pod oczami? Jeśli są one spowodowane bardzo cienką skórą, albo problemami zdrowotnymi, o genach już nie wspomnę, to nic się nie da zrobić, z tego co ja wiem. Zabiegami

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
zabiegi na skóre wokół oczu
« Odpowiedź #28 dnia: 2008-10-01, 19:08:18 »
są też zabiegi medycyny estetycznej, można zmniejszyć ich widoczność zabiegami laserowymi
a także masaż ( drenaż limfatyczny w salonie.

postaram się napisać artykuł na ten temat.
      
      Dodane po 144 godz. 20 min.:
                     Cienie pod oczami

Cienie pod oczami – porady jak zmniejszyć ich widoczność, zlikwidować, przyczyny powstawania. Zabiegi w domu oraz w salonie kosmetycznym.

Skóra pod oczami jest najcieńszą okolicą ciała ( ma ok 1mm) dlatego też rozszerzone naczynia są tu bardziej widoczne w postaci cieni pod oczami, które są widoczne gdy naczynia bardziej się rozszerzają. Mają one kolor fioletowy. Przyczyną ich powstawania może być między innymi: praca przy komputerze, nieprzespana noc, picie alkoholu przed pójściem spać, zaburzenia żołądka i nerek, nadmierne spożywanie soli ( zatrzymuje ona wodę w organizmie) a także anemia, zaburzenia hormonalne. Występują częściej u osób z ciemnymi włosami,spowodowane jest to nadmierną pigmentacją. Mogą być również dziedziczne.

Można zmniejszyć ich widoczność stosując odpowiedni krem pod oczy, maseczki, serum, żel pod oczy. Ale są również oferowane zabiegi w salonach kosmetycznych oraz ośrodkach spa&wellness a także zabiegi z zakresu medycyny estetycznej  wykonywane laserem.

Oto przykłady zabiegów oraz pielęgnacji domowej i ochrony oczu.   -drenaż limfatyczny wykonywany w salonach kosmetycznych.
-masaż wykonywany w domu za pomocą kremu lub oliwki. Masaż musi trwać kilka minut więc dlatego krem nie może zbyt szybko się wchłonąć. Musi to być drenaż wykonywany od obwodu w kierunku ujść żylnych. Musi mieć charakter przepychający. Likwiduje obrzęki, poprawia krążenie krwi i limfy. Najlepiej gdy jest wykonywany przez profesjonalistę w salonie kosmetycznym.
Należy chronić oczy przed słońcem nosząc okulary przeciwsłoneczne. Aby wybrać odpowiednie należy wybrać się do sklepu optycznego ponieważ tylko tam sprzedawane są okulary rzeczywiście chroniące przed słońcem a nie mające tylko taką naklejkę jako chwyt marketingowy. Nie należy wierzyć sprzedawcom z bazaru czy innym oferującym okulary w innym sklepie niż optyczny. Ponieważ oni znają bardzo dobrze techniki sprzedaży i potrafią sprzedać wszystko. Można również skonsultować wybór okularów z okulista. Oczywiście dobre okulary muszą też kosztować więc jeśli chcemy mieć pewność że chronią nasze oczy to musimy troche za to zapłacić.
Życzę skutecznej ochrony oczu.

Autor: Joanna-kosmetyka.blog.onet.pl
link do mojej strony w podpisie

Offline Misia1

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 68
zabiegi na skóre wokół oczu
« Odpowiedź #29 dnia: 2008-10-20, 14:15:01 »
A jak zlikwidować worki pod oczami. I wyniku czego one powstają?