Autor Wątek: zabiegi na skóre wokół oczu  (Przeczytany 13022 razy)

Gość

  • Gość
zabiegi na skóre wokół oczu
« dnia: 2005-06-08, 18:41:24 »
jakie zabiegi w gabinecie sa wykonywane na skóre wokól oczek?

Gość

  • Gość
zabiegi na skóre wokół oczu
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-06-12, 17:56:08 »
nalezy pamietac by pod same oczy nic nie wklepywac tylko troche nizej. mozna zrobic delikatny masaz na kremie badz zelu pod oczy(najlepiej gdy robi to kosmetyczka bo zna ruchy i moze wykonac tez masaz limfatyczny i nie rozciaga skory). z tego co ja bardzo lubie to platy kolagenowe i maseczka z alg, gdy sie nie ma klaustrofobii nakladana na cala twarz lacznie z ustami i oczami. baaardzo przyjemne. no i schlodzone ogorki awokado badz maski zelowe tez sa kojace

Gość

  • Gość
zabiegi na skóre wokół oczu
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-07-04, 23:32:35 »
Ja polecam dla swoich klientek kolagen naturalny którym można smarować również skórę pod oczami.Oprócz tego robię zabiegi liftingowe na futur-tec super efekty!oczywiście polecam 10 zabiegów,ale po jednym razie skóra jest jaśniejsza i wypoczęta. :D

Offline Ewa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 42
zabiegi na skóre wokół oczu
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-07-06, 17:46:49 »
Co to jest futur-tec ?

Gość

  • Gość
zabiegi na skóre wokół oczu
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-07-06, 21:53:40 »
Jest to aparat bardzo drogi ktOrym robię liftingi twarzy,celluliogólną regenerację skóry,rozjaśniam skórę,aparar ma w sobie dużo funkcji począwszy od lasera do ultradżwięków.Można  poszukać w internecie na temat tego aparatu future-tec
Fajny ale drogi :D

Neoglis

  • Gość
zabiegi na skóre wokół oczu
« Odpowiedź #5 dnia: 2008-04-01, 14:33:15 »
:roll:  hmmm ciekawe. w jakich cenach kształtuje sie ta maszyna?

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
zabiegi na skóre wokół oczu
« Odpowiedź #6 dnia: 2008-04-01, 19:51:42 »
Hmm Neoglis wyślij PW to temat o zabiegi na oczy :roll:

A ja robię:
* Catio Vital Eye Lift , zabieg z elektrostymylacją mięśni oraz jonizacją , maską odśwież. na okolice oczu + kremik, b. dobry efekt
*Płaty kolagenowe na oczy -b. ładnie nawilżają
*lift na oczy- napina
*algi na oczka- nawilża i ładodzi opuchnięcie
*maska odśwież. na okolice oczu+ kompres z tonikiem łagodzącym
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

Neoglis

  • Gość
zabiegi na skóre wokół oczu
« Odpowiedź #7 dnia: 2008-04-02, 08:07:17 »
Jednak maszyny czasem zawodza ,ja robie kwasy neos eyes  daja efekt botoxu i relaksuja oczy  :D  klientki sa bardzo zadowolone

annszc

  • Gość
zabiegi na skóre wokół oczu
« Odpowiedź #8 dnia: 2008-04-03, 05:00:43 »
Neoglisu ten zabieg ? pozdrawiam

Neoglis

  • Gość
neos eye
« Odpowiedź #9 dnia: 2008-04-03, 10:09:56 »
Tak zielone pudełko 1234 oryginalnej nazwy neoglis.Polecam jest suuper :D
Pozdrawiam

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
zabiegi na skóre wokół oczu
« Odpowiedź #10 dnia: 2008-04-05, 15:18:39 »
Najlepiej jak ktoś o nicku Neoglis poleca preparat tylko z tej firmy  8)

Pracowałam na Neoglisie i uważam że produkty są ok, ale w gabinecie wolę mieć kilka zabiegów z kilku firm, a poza tym gdyby sprzęt w gabinecie nie był aż taki ważny to nie wydawałabym na to tyle pieniędzy :wink:

A swoją drogą w jaki sposób kwasy mają dawać efekt botoxu, i jak zabieg który ma dawać efekt botoxu ma relaksować, bo dla mnie te dwie cechy się wykluczają :roll:
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

Neoglis

  • Gość
kwasy neoglis pod oczy
« Odpowiedź #11 dnia: 2008-04-07, 08:39:37 »
Nowiedz tu Cie  mile  zaskocze! Zabieg  jest zaupłnie bezbolesny kosmetyki ładnie pachna i każdy produkt z neos eyes  1234 ma inne dzialanie wiec wspólnie zwalcza to co najbadziej dokucza klientce, kosmetyki sa płynne ale nie lejace sie wiec mily masaz wchodzi w gre ;) Pozdrawiam :idea:         A co do twojego pierwszego  zdania to poczytaj inne posty z innych dziedzin pracuje na tym wiec to polecam nic złego w tym nie widze a skoro je polecam to znaczy ze sa warte tego 8)

Offline madzik

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 722
zabiegi na skóre wokół oczu
« Odpowiedź #12 dnia: 2008-04-07, 09:47:02 »
Ja osobiście uważam, że nawet najlepszy kosmetyk nie da takich efektów jakie można osiągnąć aparaturą z wykorzystaniem prądów bądź dźwięków - jeżeli połączymy te dwie sprawy to efekt będzie super. Irytuje mnie też stwierdzenie typu "efekt botoksu" - bzdura ewidentna! Nie ma kosmetyków dających takie efekty.

Neoglis

  • Gość
zabiegi na skóre wokół oczu
« Odpowiedź #13 dnia: 2008-04-07, 11:23:31 »
Gdyby tak nie było to bym sie tak nie wypowiadała gdyz ktos inny po przetestowaniu by  stwierdził ze to naciaganie a ja szczerze moge powiedziec ze to prawda moze po szkoleniu zmienisz zdanie lub po zapoznaniu sie ze składnikami które działaja paralizujaco na miesien....
Teraz jest tak rozwinierta kosmetyka  ze nie trzeba odazu isc pod skalpel....
Pozdrawiam :D

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
zabiegi na skóre wokół oczu
« Odpowiedź #14 dnia: 2008-04-07, 17:05:26 »
Jasne ze są kosmetyki dzialajace miejscowo jak botoks, ale zadne z nich nie dadza az takiego i przede wszystkim dlugotrwalego efektu
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))