Autor Wątek: Masaż bambusem  (Przeczytany 4094 razy)

Offline pata188

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 95
Masaż bambusem
« dnia: 2010-03-04, 01:46:11 »
Witam dziewczyny!
Mam nadzieje ze takiego tematu jeszcze nie ma,szukalam ale konkretnie takiego nie znalazlam  :wink:
Zastamawiam sie nad kursem masazu bambusem.Chcialam sie dowiedziec czy Wy macie taki zabieg w swoich gabinetach??? Nie wiem czy jest to "chodliwy" zabieg a troszke kosztuje to szkolenie wiec mam nadzieje ze mi pomozecie.
Pozdrawiam serdecznie!!  :-D

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: Masaż bambusem
« Odpowiedź #1 dnia: 2010-03-04, 08:04:55 »
Moim zdaniem musisz oferowac wiecej masazy: bambusem, kamieniami, jakies psecjalne wellness, synchroniczne itd. Tak, zeby klient mial duzy wybor. Jeden masaz szybko sie znudzi i nie bedzie chetnych.

Offline pata188

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 95
Odp: Masaż bambusem
« Odpowiedź #2 dnia: 2010-03-04, 12:54:52 »
Moim zdaniem musisz oferowac wiecej masazy: bambusem, kamieniami, jakies psecjalne wellness, synchroniczne itd. Tak, zeby klient mial duzy wybor. Jeden masaz szybko sie znudzi i nie bedzie chetnych.
Rzecz w tym ze w naszym salonie mamy calą game masazy ktore robi profesjonalny masazysta.Masaz bambusem mialby byc kolejnym zabiegiem w ofercie-cos nowego,egzotycznego... Tylko wlasnie nie wiem czy cieszy sie duzym zainteresowaniem stad pytanie do Was :)

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: Masaż bambusem
« Odpowiedź #3 dnia: 2010-03-04, 19:08:31 »
Z tego co wiem u nas nie jest to szczyt zainteresowania :(

Offline Catrine

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 290
Odp: Masaż bambusem
« Odpowiedź #4 dnia: 2010-03-06, 15:59:54 »
Dokładnie mało kto interesuje się masażami w gabinecie.Ja od czasu mojej pracy robię tylko masaż twarzy i to jako element zabiegu na twarz.Raz tylko przyszła Pani na sam masaż twarzy a tak brak zainteresowania.Do tej pory nikt jeszcze się nie zapytał nawet o jakikolwiek inny.

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: Masaż bambusem
« Odpowiedź #5 dnia: 2010-03-06, 18:25:27 »
U nas masaze sie sprzedaja ale bambus nie jest jakis szczegolnie popularny.

Offline studiospa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: Masaż bambusem
« Odpowiedź #6 dnia: 2010-03-06, 21:55:24 »
Co do masazy "egzotycznych" to glownie "goracymi kamieniami" - najwieksze zainteresowanie maja masaze klasyczne lub lecznicze. U nas masazysci zrobili sobie ostatnio kurs masazy infiniti (mix masazy egzotycznych) - zobaczymy co z tego wyniknie. Swego czasu bylismy zainteresowani masazem "bambusami" i zrobilismy sonde wsrod klientek (-tow) i ich odpowiedzi spowodowaly, ze nie zrobilismy w tym kierunku kroku dalej. Ala jak to mowia co kraj to obyczaj.

pzdr
Piotr

Offline pata188

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 95
Odp: Masaż bambusem
« Odpowiedź #7 dnia: 2010-03-08, 00:38:45 »
Dzieki serdeczne za odpowiedz.Chodzi o to ze chcialabym dodac jakis nowy fajny zabieg do swojej oferty a masazami leczniczymi zajmuje nasz masazysta-fizjoterapeuta.Ja jestem kosmetyczka i wykonuje tylko relaksacyjny plecow i oczywiscie masaz twarzy.
Mam wielka ochote zrobic kurs tego masazu bo nie wymaga tyle sily co leczniczy a jest naprawde interesujacy...
Sama nie wiem... :-|

Offline zaafira1

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Masaż bambusem
« Odpowiedź #8 dnia: 2010-03-23, 19:19:34 »
Bardzo przyjemny w odczuciach jest także masaż ciepłymi stemplami i tu też jest mnóstwo przepisów, co w tych woreczkach powinno się znaleźć. W spa, w którym pracuję mamy w ofercie masaż bambusem i mimo licznych plakatów i informacji przed gabinetami nie jest on "chodliwy". Najczęściej klienci wybierają masaż kamieniami, troche rzadziej stemplami. Oba nie wymagają użycia dużej siły, także polecam :)

Offline pata188

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 95
Odp: Masaż bambusem
« Odpowiedź #9 dnia: 2010-03-23, 23:54:48 »
Dziekuje za info ale juz sie zapislam na masaz bambusem.Daje fajny ekeft modelujacy sylwetke i antycellulitowy i mysle ze przed lato to dobry pomysl no ale zobaczymy...  :-D

Offline kasiasecret

  • :)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1152
  • SECRET
Odp: Masaż bambusem
« Odpowiedź #10 dnia: 2010-04-02, 22:40:13 »
W Białymstoku szkolenie kosztuje 200 zł.
W tę noc miasto zmieniło się w bajkę.

ღღ ღღ ღღღღ ღღ ღღ ღღ

Offline pata188

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 95
Odp: Masaż bambusem
« Odpowiedź #11 dnia: 2010-04-03, 20:06:09 »
W Białymstoku szkolenie kosztuje 200 zł.
Kurcze taniocha,szkoda ze mam tak daleko...Ja zaplace 600 zł  ::)

Offline kasiasecret

  • :)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1152
  • SECRET
Odp: Masaż bambusem
« Odpowiedź #12 dnia: 2010-04-05, 20:48:10 »
U nas w hurtowni organizują. Może u was też???
W tę noc miasto zmieniło się w bajkę.

ღღ ღღ ღღღღ ღღ ღღ ღღ

Offline pata188

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 95
Odp: Masaż bambusem
« Odpowiedź #13 dnia: 2010-04-05, 22:57:45 »
U nas w hurtowni organizują. Może u was też???
Ja bede robila to szkolenie w Clarenie we Wrocku

Offline kasiasecret

  • :)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1152
  • SECRET
Odp: Masaż bambusem
« Odpowiedź #14 dnia: 2010-04-06, 09:46:42 »
Zaraz zajdę do roboty to dokładnie sprawdzę czy cena , którą podałam jest prawidłowa. Przy okazji wypiszę zagadnienia jakie są poruszane na takim szkoleniu.
W tę noc miasto zmieniło się w bajkę.

ღღ ღღ ღღღღ ღღ ღღ ღღ

Offline pata188

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 95
Odp: Masaż bambusem
« Odpowiedź #15 dnia: 2010-04-06, 15:03:08 »
Zaraz zajdę do roboty to dokładnie sprawdzę czy cena , którą podałam jest prawidłowa. Przy okazji wypiszę zagadnienia jakie są poruszane na takim szkoleniu.
Cena jest bardzo atrakcyjna,ale niestety dla mnie za daleko.To praktycznie drugi konie Polski bo moj dom rodzinny jest w woj.opolskim  :wink:

Offline kasiasecret

  • :)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1152
  • SECRET
Odp: Masaż bambusem
« Odpowiedź #16 dnia: 2010-04-06, 18:26:35 »
Ale może ceny będą podobne.
W tę noc miasto zmieniło się w bajkę.

ღღ ღღ ღღღღ ღღ ღღ ღღ

Offline Spasja

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: Masaż bambusem
« Odpowiedź #17 dnia: 2010-07-30, 17:43:07 »
Masaż bambusowy jest jak najbardziej w tej chwili na topie.

Z twoich wpisów sugeruję, że jesteś na rynku od niedawna. Skoro zaczynasz swoją przygodę z masażem , a chcesz ją zacząć od egzotyki, na pewno polecam gorące kamienie. Jest to z masaży z serii „masaż znany i bardzo lubiany przez wszystkich”.

Same plusy:
•   Na pewno Ci się sprzeda ( oczywiście jeśli będziesz wykonywała go w sposób poprawny i zarazem wyjątkowy tzn. inaczej niż wszyscy, z zaangażowaniem)
•   Klienci o nim słyszeli, więc nie będzie to dla nich nic nowego, coś czego jeszcze się boją.
•   Cena utrzymuję się od dawna na poziomie 100 – 130 zł we Wrocławiu


Tutaj trzeba być już ostrożniejszym i wiedzieć co się chce konkretnie zrobić. Sam masaż jest bardzo przyjemny i w zależności, co chcesz uzyskać możesz nim zrelaksować jak również modelować sylwetkę.
Również polecam.



Zapamiętaj. Masaż zawsze się sprzeda tylko wykonaj go w taki sposób, w jaki chciałabyś mieć wykonany na sobie.

Moje motto    „Jeśli robisz coś z Pasją, zawsze zrobisz to dobrze”
Pozdrawiam
Terapeuta Spasja
« Ostatnia zmiana: 2010-08-03, 00:22:12 wysłana przez Ania »

Offline pata188

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 95
Odp: Masaż bambusem
« Odpowiedź #18 dnia: 2010-08-02, 03:10:47 »
Spasja
Jezeli chodzi o masaze to nie jest to dla mnie chleb powszedni bo glownie zajmuje sie kosmetyka twarzy ale chcialabym wzbogacic swoja oferte o jakis "egzotyczny masaz".Rzeczywiscie ostatnio zaczelam sie zastanawiac nad masazem kamieniami i oczywiscie SZKOLENIE wchodzi w gre jak najbardziej! W zyciu nie bralabym sie za jakikolwiek zabieg bez wczesniejszego profesjonalnego przygotowania,ale dziekuje za rade :)