Autor Wątek: TEB  (Przeczytany 53718 razy)

Gość

  • Gość
TEB
« Odpowiedź #30 dnia: 2005-07-05, 17:32:58 »
No to bede musiała sama się uczyć niemieckiego... :( Mam nadzieje, że w Teb bedzie fajnie  :D Ale wszystko okaże się w trakcie studium. Mam pytanie do Martuch: musiałas przynosic zaświadczenie lekarskie??Bo mi najpierw powiedziano, że nie trzeba a potem, że jednak musi być. Troche mały bałagan ale i tak uważam, że to chyba najlepsza szkoła we wrocławiu. Jezdziłam po różnych szkołach i nigdzie jakoś mi sie nie podobało. Każda szkoła ma jakieś wady ale Teb chyba najmniej  :D

Gość

  • Gość
TEB
« Odpowiedź #31 dnia: 2005-09-13, 10:34:23 »
u mnie tez maly balagan jest z tymi zaswiadczeniami i wogóle ;) jezyk chyba bede miala angielski ale pewnie na niskim poziomie :) 17.09 mam pierwsze zajecia i nie wiem nawet na która godzine bo nie chca mi powiedziec karza czekac na jakis głupi list którego jeszcze nie dostałąm :(mam nadzieje ze nie bede zalowac swojego wyboru zobaczymy jak to w praniu wyjdzie pozdrawiam i piszcie co u was :)

Gość

  • Gość
TEB
« Odpowiedź #32 dnia: 2006-01-20, 22:12:39 »
To moj pierwszy post :wink:
Zastanawiam się nad wyborem studium kosmetycznego i jak narazie przoduje TEB :)
Wiecie może coś na temat TEB w Krakowie?
Byłabym wdzięczna za jakieś informacje :)

Pozdrawiam

Gość

  • Gość
TEB
« Odpowiedź #33 dnia: 2006-02-21, 15:36:29 »
Ja chodze do TEB do Sosnowca zaocznie...i szczerze to nie jestem zadowolona...obiecywali nam gruszki na wierzbie..ze będzie własny gabinet kosmetyczny,kosmetyki Thalgo a teraz lipa...gabinetu własnego nie mamy,tylko raz w tygodniu jesteśmy 3 godziny na praktykach...fartuszki,chusteczki i inne pierdółki musimy mieć swoje... :roll:

Gość

  • Gość
TEB
« Odpowiedź #34 dnia: 2006-02-21, 18:41:13 »
Ja chodzę do TEB w Warszawie i jestem zadowolona , niskie czesne mamy swój gabinet dużo kosmetyków nam szkoła kupuje , fajni nauczyciele . Jestem zadowolona .

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
TEB
« Odpowiedź #35 dnia: 2006-02-21, 19:37:53 »
czyli nie wszystkie szkol teb sa zle z tego wynika :)
martusia a ile placisz czesnego?

Offline Aguska

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 781
TEB
« Odpowiedź #36 dnia: 2006-02-21, 19:52:01 »
to zależy od miasta i jeden oddzial moze zepsuc opinie  :?

Gość

  • Gość
TEB
« Odpowiedź #37 dnia: 2006-02-21, 22:03:57 »
jeżeli chodzi o szkołę TEB w Kielcach to tez muszę się przyłączyć do tych negatywnych opini. Nie wiem jak to jest w tej chwili ale w tamtym roku zajęcia miały być prowadzone w pracowni kosmetycznej, którą okazała sie piwnica; ciemna i zimna. Nie powiem; łóżek (foteli kosmetycznych) było sporo ale niestety nawet nie było miejsca żeby je rozstawić. Co do ilości kosmetyków to też temat pozostawiam bez komentarza :(:(

Gość

  • Gość
TEB
« Odpowiedź #38 dnia: 2006-02-21, 22:05:42 »
jeżeli chodzi o szkołę TEB w Kielcach to tez muszę się przyłączyć do tych negatywnych opini. Nie wiem jak to jest w tej chwili ale w tamtym roku zajęcia miały być prowadzone w pracowni kosmetycznej, którą okazała sie piwnica; ciemna i zimna. Nie powiem; łóżek (foteli kosmetycznych) było sporo ale niestety nawet nie było miejsca żeby je rozstawić. Co do ilości kosmetyków to też temat pozostawiam bez komentarza :(:(

Gość

  • Gość
TEB
« Odpowiedź #39 dnia: 2006-02-22, 10:36:37 »
Ja tez jestem w miare zadowolona ale wolałabym miec wiecej zajec praktycznych (mam 8 godzin tygodniowo :( ) Ale ogolnie jest dobrze.Nie załuje ze wybrałam teb.

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
TEB
« Odpowiedź #40 dnia: 2006-02-22, 11:08:35 »
ja tez mam 8 godzn tygodniowo praktyki ale niejestem w teb :)

Gość

  • Gość
TEB
« Odpowiedź #41 dnia: 2006-02-22, 11:20:51 »
To troche za mało wg mnie...W 3 i 4 semestrze bedzie 10 godzin wiec juz troche wiecej.Talencja a w poprzedniej szkole ile miałas godzin praktycznych??

Gość

  • Gość
TEB
« Odpowiedź #42 dnia: 2006-02-22, 11:44:01 »
Płacę 185.00 miesięcznie mamy swoją pracownie jasną i ładną około 8 foteli sprzęt do dezynfekcji do wosku przy każdym łóżku stoi lampa szafeczki taborety , kosmetyki , parafinkę i wiele innych rzeczy , czasami jak to wszędzie coś nas zdenerwuje ale naogół śą to sprawy organizacyjne , ale zawsze można coś załatwić z dyrektorką bądż z Paniami z sekretariatu , ogólnie podoba mi sięjest oki .

Gość

  • Gość
TEB
« Odpowiedź #43 dnia: 2006-02-22, 11:49:03 »
Martusia a chodzisz dziennie czy zaocznie?? JA płace 230-dziennie.i ile masz godzin tygodniowo praktyki??

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
TEB
« Odpowiedź #44 dnia: 2006-02-22, 12:44:10 »
dina w poprzedniej szkole mialam takze 8 godzin. w tej mam wsumie cos okolo 2 razy po 4,5 godziny wiec no moze o ta godzinke wiecej. ale to zalezy od nas jak chcemy skonczyc.  8)