Autor Wątek: Kremy rozświetlające z drobinkami złota  (Przeczytany 14574 razy)

Implicite

  • Gość
Kremy rozświetlające z drobinkami złota
« dnia: 2005-05-27, 10:54:36 »
wczoraj wypróbowałam krem Sorayi ze serii 'łocista Pielęgnacja', krem rozświetlająco - energizujący z drobinkami złota i stwierdzam że jest całkiem dobry, ładnie nawilża, tego złota nie ma ini za dużo, ani za mało. na twarzy po nałożeniu podkładu nadal widać drobinki. efekt jest taki, że twarz jest ładnie rozpromieniona ;)

a teraz moje pytanie: czy używacie kosmetyków rozświetlających, które zostawiają na skórze drobinki złota? podawajcie propozycje. rozpoczyna się lato, i na ten okres najlepiej nadają się takie kosmetyki  8)





Gooosha

  • Gość
Kremy rozświetlające z drobinkami złota
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-05-29, 19:31:11 »
Kremów takich nie używam bo mam mieszaną cerę i wyglądam strasznie jak mi się coś świeci na twarzy, jednak czasami się przypudruję pudrem z drobinkami złota ale to tylko sporadycznie i raczej na imprezkę jakąś!!!

Gość

  • Gość
Kremy rozświetlające z drobinkami złota
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-12-07, 16:34:05 »
do twarzy krem rozświetlający z avonu, a do ciała jeszcze szukam  :)


Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
Kremy rozświetlające z drobinkami złota
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-12-10, 21:51:59 »
Pod oczy New Youth z Mery Cohr krem z fitohormonami pozostawia na skórze delikatnie rozpraszający światło film, delikatny ale bardzo ładny
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

Gość

  • Gość
Kremy rozświetlające z drobinkami złota
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-03-03, 21:28:03 »
mam pytanie,czy preparaty z drobinkami złota typu balsamy,olejki i kremy nie wysuszają skóry?

Gość

  • Gość
Kremy rozświetlające z drobinkami złota
« Odpowiedź #5 dnia: 2006-03-07, 23:52:15 »
polecam balsamy i kremy z Ziaji, 100% pielęgnacji. Są naprawdę świetne, cena do 10 zł. :)

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Kremy rozświetlające z drobinkami złota
« Odpowiedź #6 dnia: 2006-03-08, 09:28:34 »
ja wlasnie mam z ziaji krem brazujacy do twarzy i jest bardzo dobry :lol:

olgacytrynka

  • Gość
Kremy rozświetlające z drobinkami złota
« Odpowiedź #7 dnia: 2006-03-08, 23:11:56 »
brazujacy ziaji jest super naprawde :)

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
Kremy rozświetlające z drobinkami złota
« Odpowiedź #8 dnia: 2006-04-05, 21:10:50 »
Cytat: "ANCYSKO"
mam pytanie,czy preparaty z drobinkami złota typu balsamy,olejki i kremy nie wysuszają skóry?



To zależy pewnie od produktu, ale te które znam nie wysuszają skóry, a wręcz przeciwnie , bardzo dobrze nawilżają, a drobinki złota tylko ładnie rozpraszają świetło.
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

Gość

  • Gość
Kremy rozświetlające z drobinkami złota
« Odpowiedź #9 dnia: 2006-04-13, 19:36:06 »
mi ostatnio wpadł w ręce krem l'oreal RevitalLift Eye- właśnie z drobinkami- naprawde suptelnie rozświetla...


Gość

  • Gość
Kremy rozświetlające z drobinkami złota
« Odpowiedź #10 dnia: 2007-01-02, 22:09:01 »
Jeżeli chodzi o Soraya to mają w ofercie dwa rodzaje kremów brązujących. Pierwszy to właśnie ten z drobinkami złota, drugi to brązująco- pielęgnacyjny. Wolę ten drugi, szczególnie na dzień, gdyż z drobinkami daje trochę "wieczorowy look", zabardzo się świeci i migocze. A co do opini, że jest ciężki i skóra się błyszczy, to i owszem zgadzam się, trzeba ją zmatowć pudrem. Wydaje mi się też, że nasila problemy z porami. No ale cóż... przynajmniej mniej korzystam z solarium.

Gość

  • Gość
Kremy rozświetlające z drobinkami złota
« Odpowiedź #11 dnia: 2007-01-02, 22:15:16 »
A jezeli moge coś polecić, to coć nie przepadam za tą marką, to regularnie kupuje z Avonu rozświetlający krem koloryzujący. W dzień zastąpić może podkład, nawilża, i co w nim uwielbiam, natychmiast poprawia koloryt cery. Dla mnie suuuper.

Offline DaJusia

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 801
Kremy rozświetlające z drobinkami złota
« Odpowiedź #12 dnia: 2007-02-02, 00:22:16 »
Ziaja  :D
pozdrawiam, Daria
SPA Hotel DIAMENT Ustroń

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Kremy rozświetlające z drobinkami złota
« Odpowiedź #13 dnia: 2007-02-02, 10:18:18 »
Cytat: "lili"
A jezeli moge coś polecić, to coć nie przepadam za tą marką, to regularnie kupuje z Avonu rozświetlający krem koloryzujący. W dzień zastąpić może podkład, nawilża, i co w nim uwielbiam, natychmiast poprawia koloryt cery. Dla mnie suuuper.


ale on raczej nie nadaje sie do skory mieszanej, cio?
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))