Autor Wątek: Trądzik różowaty  (Przeczytany 24011 razy)

Offline livia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 34
Odp: Trądzik różowaty
« Odpowiedź #15 dnia: 2017-06-14, 13:31:10 »
Na składach za bardzo się nie znam. Parafina jest szkodliwa? Moze i sobie te Acnerose kupię :) Dziękuje ogólnie za informację.

Offline livia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 34
Odp: Trądzik różowaty
« Odpowiedź #16 dnia: 2017-06-14, 13:41:51 »
Moim zdaniem warto. Chyba najlepsze kosmetyki do tej pory jakie stosowałam. Głównie z racji składu ponieważ zawierają wiele dobrych skłądników ( takich jak cynk czy lanolina, olej kokosowy zamiast kurczę jakiejś parafiny czy wazeliny. Ogolnie parafina i wazelina nie szkodzą Ale również Ci nie pomogą ponieaż sie nie wchłaniaja. No i zapychaja ( miałam zawsze sporo wągrów po kosmetykach z parafiną).

Offline Salon Olwin Lublin

  • Olwin Salon Kosmetyczny Lublin
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Trądzik różowaty
« Odpowiedź #17 dnia: 2019-02-24, 15:50:36 »
Witam
Na trądzik różowaty bardzo dobrze jest wykonać w gabinecie kosmetycznym zabieg laserowej terapii naczyniowej. Kuracja redukuje rumień, rozszerzone naczynia krwionośne oraz łagodzi objawy trądziku różowatego. Regularne zabiegi pozwalają znacznie ograniczyć zaczerwienienia na twarzy oraz dodatkowo wzmacniają naczynia. Dodatkowo cały rok warto wykonywać inne zabiegi wzmacniające np. oxybrazję, mezoterapię bezigłową itp. Warto zgłosić się do nas na konsultacje, podczas której dobierzemy najlepsza kurację. Na codzień należy stosować kremy z filtrem w okresie słonecznym oraz gęste kremy zimą.
Pozdrawiam

Offline AmandaOK

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Pozdrawiam
Odp: Trądzik różowaty
« Odpowiedź #18 dnia: 2019-03-10, 23:50:12 »
Czy jest tu ktoś komu udało się wygrać walkę z trądzikiem różowatym? Chodziłam do kosmetyczek i dermatologów, a on ciągle wraca :(
Dzień dobry, witam i pozdrawiam :)

Offline karolapieniak123

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Trądzik różowaty
« Odpowiedź #19 dnia: 2019-09-20, 20:02:42 »
u mojej siostry sprawdziła się seria od novaclear na trądzik. ja używam od niech kremu natluszczajaco-nawilzajacego i tez jest sztos!

Offline Hurr33

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Trądzik różowaty
« Odpowiedź #20 dnia: 2020-12-24, 14:45:01 »
Ja nie mam pojęcia jak to leczyć, ale może idź do dermatologa.

Offline Bokaronex3

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Trądzik różowaty
« Odpowiedź #21 dnia: 2021-03-07, 21:55:00 »
To jest bardzo duży problem.

Offline martaw

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Trądzik różowaty
« Odpowiedź #22 dnia: 2021-04-24, 13:34:50 »
Chyba będzie bezpieczniej skorzystać z oceny dermatologa. Nie łatwo jest pozbyć się trądziku różowatego. Trzeba ustalić pewne zasady postępowania, m.in. w diecie. Trzeba też ustalić jakich kosmetyków się używa i ocenić czy nie pogarszają sprawy.