Autor Wątek: podkłady  (Przeczytany 19224 razy)

Offline Renata

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 99
podkłady
« dnia: 2009-06-16, 20:11:30 »
Jakie podkłady polecacie, dla jakich cer ? A Jakie do pracy w gabinecie?

Wypróbowałyśmy ostatnio podkłady-fluidy rozświetlające z Inglota- beznadzieja. Mażą się i nie mozna ich rozprowadzić na skórze, ani gąbką ani palcami

Wcześniej pracowałyśmy na dermacolu- świetny, ale są już niedostępne w Polsce, są tylko korektory w tubkach- które nie maja sobie równych.
Z braku innych pomysłów i zrażone niepowodzeniami z różnymi firmami, wybrałyśmy , szczególnie do ślubnych makijaży, Kryolana w kompakcie. Muszę przyznać że to podkłady idealne a wraz z pudrem sypkim i feixerem tworzą niezniszczalny idealny makijaż na wiele godzin. BARDZO POLECAM!!! Sprawdził się również na buzi z przebarwieniami

Ja osobiście bardzo lubię na codzień fluid city mat z lirene, delikatna, lekka konsystencja, nie kryje ale lekko wyrównuje koloryt, dobry na lato, dobry do mieszanych llub tłustych cer.

Offline mimi

  • all-powerful
  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 837
Odp: podkłady
« Odpowiedź #1 dnia: 2009-06-16, 22:54:54 »
Ja używam L'oreal True Match i jak dla mnie jest nr1, latem nie uzywam fluidów ale jak juz jakis to wlasnie l'oreal.
دوبدوا

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
Odp: podkłady
« Odpowiedź #2 dnia: 2009-06-16, 23:15:31 »
lirene city matt - to mój numer jeden, bardzo ładnie kryje, dla mojej cery mieszanej jest super. ma też fajne opakowanie, nie trzeba go palcem wybierać
a numer da rimmel lasting finish - równie fajny jak lirene
 i maybelline dream matt mousse - ten niestety palcem się wybiera
z mocniej kryjących Vichy dermablend - bardzo fajny

Offline alizeee

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 727
Odp: podkłady
« Odpowiedź #3 dnia: 2009-08-09, 20:02:34 »
Od jakiegos czasu byłam zwolenniczka Loreal true match nie mozna miec do niego zastrzezen choc ostatnio wyprobowałam MaxFactor Lasting Performance i moge powiedziec ze jest duzo trwalszy choc zawiodła mnie dosc mała gama kolorystyczna, podkład po nalozeniu dopasowuje sie do kolorytu skóry oczywiscie po odpowiednio dobranym kolorku  :wink:
Pozdrawiam ;)

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Odp: podkłady
« Odpowiedź #4 dnia: 2009-08-19, 22:52:35 »
z tego co kojrze lasting ma duzo kolorków, a jakosciowo jest naprawde niezły
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline ewelinamroz

  • kosmetoloszka :-)
  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 89
Odp: podkłady
« Odpowiedź #5 dnia: 2010-04-09, 09:21:01 »
Dokladnie. Sama używam lasting performance max factora bo jako jedyni maja tak szeroki wybor odcieni.. mam bardzo jasna karnacje i ciezko dobrac podklad gdyz w drogeriach przewazaja ciemniejsze kolorki.. na allegro najwiekszy wybor. Macie jakis sprawdzony podklad do cery mieszanej, taki naprawde rewelka ? Uzywala juz ktoras z Was nowego l'oreala matte morphose?? Taki mus jak z maybelline tylko cena 2razy taka..
pozdrawiam Ewelina
mgr kosmetolog

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
Odp: podkłady
« Odpowiedź #6 dnia: 2010-04-09, 21:38:33 »
Mam próbkę tego Loreala, ale jeszcze jej nie wypróbowałam, jutro wypróbuję bo chyba odcień nie dla mojej karnacji
ale sprawdzę jak się sprawdza ogólnie.
i napiszę

ja używam rimmel lasting finish dla mnie idealny odcień numer 103 - najjaśnijeszy

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Odp: podkłady
« Odpowiedź #7 dnia: 2010-04-09, 21:59:36 »
Ten podklad zadna rewelacja, ale tez zalezy co kto lubi, ja akurat nie cierpie takiej konsystencji, ale to kwestia gustu
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
Odp: podkłady
« Odpowiedź #8 dnia: 2010-04-10, 09:38:56 »
Własnie się nim umalowalam odcień Beige Value jak dla mnie za ciemny. Konsystencja super jak dla mnie, uwielbiam takie podkłady, bo nie trzeba używać pudru do nich.

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Odp: podkłady
« Odpowiedź #9 dnia: 2010-04-10, 09:47:35 »
Generalnie tak, bo pozostawia pudrowe wykonczenie,ale przy dluzszym stosowaniu zatyka pory.
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline kasiasecret

  • :)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1152
  • SECRET
Odp: podkłady
« Odpowiedź #10 dnia: 2010-10-25, 15:48:19 »
Kiedys używałam podkładu Lumene. Podajze 7 lat. Miałam odpowiednio dobrany odcień i wszystko było by elegancko, gdyby nie zmienili kolorystyki podkładu. Na dzień dzisiejszy używam Glazel, ale nie podoba mi się, choćby ze względu na rozprowadzanie sie podkładu.
W tę noc miasto zmieniło się w bajkę.

ღღ ღღ ღღღღ ღღ ღღ ღღ

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Odp: podkłady
« Odpowiedź #11 dnia: 2010-10-25, 18:06:21 »
Ja od jakiegos czasu uzywam tylko sypkich mineralnych, szybko sie nakłada,a efekt idealnej skóry.
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Madziof

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 27
Odp: podkłady
« Odpowiedź #12 dnia: 2010-12-23, 23:31:47 »
wlasnie a co sadzicie o podkladach z avonu bo ja tak testuje testuje i  nie wiem w koncu... najlepszy podklad jaki mialam z laroche-posay... ale lubie zmieniac :)

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Odp: podkłady
« Odpowiedź #13 dnia: 2010-12-24, 15:36:33 »
Slyszalam ze rozswietlajacy z avonu jest fajny, ale osobiscie nie uzywalam. Od jakiegos czasu stosuje mineralne, podoba mi sie tez teint miracle z lancome.
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline gg83

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 65
Odp: podkłady
« Odpowiedź #14 dnia: 2011-03-13, 21:46:32 »
Ja na I szym miejscu stawiam podkład Danni. Używam go i w salonie i w domu:) Z avonu niestety żaden nie utrzymał się u mnie na twarzy dłużej niż godzinę...