Autor Wątek: Co na zaskórniki?  (Przeczytany 24589 razy)

Offline kasiasecret

  • :)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1152
  • SECRET
Co na zaskórniki?
« Odpowiedź #15 dnia: 2007-08-01, 23:12:48 »
Prawdopodobnie problemem nie jest tu niewłaściwe oczyszczanie skóry.Proponuję wizytę u lekarza androloga i gastrologa.Powodem mogą być zaburzenia hormonalne,bądź zła dieta. :twisted:
W tę noc miasto zmieniło się w bajkę.

ღღ ღღ ღღღღ ღღ ღღ ღღ

Gość

  • Gość
Co na zaskórniki?
« Odpowiedź #16 dnia: 2007-10-12, 00:02:49 »
Mam typ cery mieszanej i problemy z zaskórnikami występującymi na nosie, brodzie w okolicy żuchwy. Ostatnio wypróbowałam mydło siarkowe firmy Barwa. Używam go od kilku dni i zauważyłam że odcień skóry jest zanacznie jasniejszy, stała się ona gładsza a zaskórniki uległy spłyceniu i stały się mniej widoczne. Po umyciu twarzy mydłem czuję że skóra jest lekko napięta i naprawdę czysta. Minusem jest pozostający po umyciu lekki zapach siarki. ogólnie polecam

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Co na zaskórniki?
« Odpowiedź #17 dnia: 2007-10-13, 00:30:48 »
Minea uzupelnij miejscowosc w profilu :wink:

Tez mialam to mydelko o ktorym piszesz, ale ja akurat nie zauwazylam zbytniej roznicy.
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Co na zaskórniki?
« Odpowiedź #18 dnia: 2009-02-25, 21:40:31 »
na rozne problemy , wypryski Pudroderm  :lol:  polecila mi go neurolożka jak mialam wysyp po sterydach :roll: wszystko wsio zniklo., teraz zno go zaczynam uzywac i zaczyna byc lepiej :)


Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
Co na zaskórniki?
« Odpowiedź #19 dnia: 2009-02-25, 22:42:27 »
haha! stary dobry Pudrodrem,sprawdzony lek na ospe :) ten zapach śni mi się po nocach hehe ale rzeczywioście, w sumie nie wpadłabym na to, żeby zastosować go na wypryski, dobry pomysł, bo działa łagodząco i pięknie wysusza... hmmm ... toś mi Nataszka przypomniała :D
„Spür die Melodie der Community“

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Co na zaskórniki?
« Odpowiedź #20 dnia: 2009-02-26, 20:56:21 »
tak tak dziala super , juz prawie  ani sladu po wrzodach :lol:  :lol:
a to ze na ospe to prawda 8) moja babcia go rowniez brala na polpasca:)
9 zl kosztuje a na dlugo starcza :D