Autor Wątek: allepaznokcie  (Przeczytany 27370 razy)

Offline kachnaa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: allepaznokcie
« Odpowiedź #15 dnia: 2010-11-16, 00:19:49 »
Byłas na kursie?

Jak coś jest przeźroczyste to logiczne, że widać płytkę, ale możesz użyć kryjącego kamuflażu. Wtedy nic nie widać.



Jakbys dobrze czytala to bys wiedziala, ze dopiero raczkuje w tym temacie, wiec wole sie wszystkiego upewnic, nawet najprostsze pytania, czasami okazuja sie wielkim zaskoczeniem, kiedy przychodzi co do czego a po to jest forum zeby pytac jesli dla kogos jest cos logiczne to bardzo dobrze, ja jesli chce sie upewnic to pytam...., nie bylam na kursie, chce najpierw poczytac na forach i zdobyc jakas wiedze na ten temat....., dzieki mimo wszystko za odpowiedz

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
Odp: allepaznokcie
« Odpowiedź #16 dnia: 2010-11-16, 09:29:34 »

Jakbys dobrze czytala to bys wiedziala, ze dopiero raczkuje w tym temacie, wiec wole sie wszystkiego upewnic, nawet najprostsze pytania, czasami okazuja sie wielkim zaskoczeniem, kiedy przychodzi co do czego a po to jest forum zeby pytac jesli dla kogos jest cos logiczne to bardzo dobrze, ja jesli chce sie upewnic to pytam...., nie bylam na kursie, chce najpierw poczytac na forach i zdobyc jakas wiedze na ten temat....., dzieki mimo wszystko za odpowiedz

Przeczytałam Twoje posty,  tylko myślałam, że moźe kurs był jakiś pseudo skoro nie wiesz takich rzeczy.
Uważam, że jak ktoś chce robić bez kursu to powinien sam poszukać informacji, a nie pytać na forum.
Tyle w temacie.

Offline kachnaa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: allepaznokcie
« Odpowiedź #17 dnia: 2010-11-18, 19:05:49 »
Przeczytałam Twoje posty,  tylko myślałam, że moźe kurs był jakiś pseudo skoro nie wiesz takich rzeczy.
Uważam, że jak ktoś chce robić bez kursu to powinien sam poszukać informacji, a nie pytać na forum.
Tyle w temacie.


Nikt tu nie powiedział żeby zadawac pytania jak masz ukonczony kurs, a jak  nie to szukaj informacji wszedzie byle nie tu..., mysle ze wlasnie to całe forum jest po to by odpowiadac na pytania i nikt nie powinien oceniac jakie pytanie mozna zadac a jakiego nie wypada...., na ludzki rozum jesli mialabym jakis kurs to pewnie nie zadalabym takiego pytania bo juz miałabym raczej z nim kontakt, narazie widze tylko na rysunkach, a czasem rysunek przedstawia złupełnie cos innego...., mysle ze to jest normalne pytanie jak kazde inne wiec nie widze problemu, zreszta nie spotykaja sie tu kosmetyczki i amatorki po to zeby negowac jakies pytania tylko na nie odpowiadac, jesli stwierdzilas  ze dla ciebie to pytanie jest smieszne bądź oczywiste to trzeba bylo poproostu nie odpowiadac bo na tym forum nie oto chodzi,żeby oceniac pytania, tutaj kazdy udziela sobie rad i odpowiedzi na pytania ktore chce, a ja do niczego nie zmuszam......

Offline gosiagraczyk

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: allepaznokcie
« Odpowiedź #18 dnia: 2012-08-23, 10:25:10 »
A JA OSTRZEGAM PRZED TĄ FIRMĄ allepaznokcie.pl , NIESTETY NA POCZĄTKU SIERPNIA ZAMÓWIŁAM U NICH TOWAR NA ALLEGRO, ZAPŁACIŁAM PRZEDPŁATĄ I DO DZIŚ DNIA NIE DOSTAŁAM ANI TOWARU ANI PIENIĘDZY, KONTAKT TRAGICZNY, JAK DO NICH ZADZWONIŁAM TO SIĘ ROZŁĄCZYLI W POŁOWIE ROZMOWY BEZ WYJAŚNIEŃ, NA @ ODPISUJĄ WYBIÓRCZO I PO BARDZO DŁUGIM CZASIE, DOKŁADNIE 14 SIERPNIA NAPISALI MI ŻE ZWRACAJĄ MI PIENIĄDZE NA KONTO NIESTETY DO DZIŚ ZWROTU NIE OTRZYMAŁAM A NA @ W TEJ SPRAWIE NIE ODPISUJĄ JUŻ WCALE.

TAKŻE DROGIE PANIE OSTRZEGAM UWAŻAJCIE, NIESTETY JAKOŚCI PRODUKTÓW NIE BYŁAM W STANIE SPRAWDZIĆ

Offline agatawieczorek2

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 37
Odp: allepaznokcie
« Odpowiedź #19 dnia: 2012-08-24, 23:13:26 »
ja też ostrzegam;p kiepskie to wszystko mają;p
kosmetyczka;)

Offline KlaudiiS

  • Moja praca - moje hobby
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 31
  • "Kosmetyka - filozofia kobiet. "
Odp: allepaznokcie
« Odpowiedź #20 dnia: 2012-10-19, 08:32:28 »
Nie jestem do ichnich produktów przekonana. Teraz szafowa kupila "lakier hybrydowy termiczny" (nie wiem co ją skłoniło do firmy krzak, skoro pracujemy na shellacu CND) i z zadnej strony hybryda tonie jest. Efek może i fajny, ale na dwóch paznokciach od miesiąca mam to na paznkociu bo nie da się sciągnąć tego acetonem, ani niczym innym... Bardzo jestem niezadowolona i nigdy nie chce pracować na tych produktach.

Offline darijka88

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: allepaznokcie
« Odpowiedź #21 dnia: 2014-01-15, 16:29:42 »
polecam ta firme, fajne i niedrogie rzeczy:)
SUPER OFERTA: Mikrodermabrazja lub kwasy z maską: 75 zł / Oczyszczanie twarzy:  99 zł  - w PRACOWNIA URODY DaySpa Poznań. Zapraszamy!

PRACOWNIA URODY Poznań Salon kosmetyczny: Kosmetyka, Masaże, Solarium, Dietetyk i Opalanie Natryskowe