Autor Wątek: idą święta i sylwester...  (Przeczytany 4734 razy)

Offline buziaczek

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 79
idą święta i sylwester...
« dnia: 2008-10-31, 15:31:52 »
za dwa miesiące kolejne święta, a potem szaleństwo sylwestrowej nocy... może już czas pomyśleć o pielegnacji aby w tym czasie wyglądać jak najlepiej...Jakie zabiegi proponujecie w swoich gabinetach? czy macie specjalne "świąteczne oferty" zabiegów? czy przekonjecie już swoje klientki i klientów,że należy odpowiednio wcześnie zadbać o wygląd aby w święta i sylwestra wyglądać olśniewająco?
      
      Dodane po 120 godz. 59 min.:
                      :(  :(  :(
szkoda,że nic nie piszecie...
Okres przedświąteczny to dla nas okres wzmożonej pracy - wiem...właściwie wykonujem to co przez cały rok tylko z większą intensywnością. W końcu aby olśniewać nie wystarczy chwila - o skórę trzeba dbać nieustannie. Miałam jednak nadzieję,że aby zachęcić klentki proponujecie coś specjalnego przed swiętami i sylwestrem. A moze jakieś zabiegi wykonujecie właściwie tylko w tym okresie. U mnie np.sporo pań zapisało się na pielęgnację biustu , szczególnie oczywiście zabiegi ujędrniające. A poza tym...manicure, pedicure, przedłużanie paznokci, zabiegi na twarz,szyję i dekolt, zabiegi na ciało...a w końcu przed sylwestrem makijaż, makijaż, makijaż...
Może więc coś specjalnego na tegorocznego sylwestra w makijażu?

Offline kkz

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 351
idą święta i sylwester...
« Odpowiedź #1 dnia: 2008-11-02, 11:53:36 »
Rzeczywiście my w swojej ofercie mamy maski które stosujemy tylko zimą-jakoś tak się przyjęło bo na samą myśl o tych maskach robi sie cieplutko :D są to algi czekoladowe i cynamonowe :wink:
''Złe kobiety są nie do zniesienia,dobre-nudne''    Oscar Wilde

Offline brodka

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 375
idą święta i sylwester...
« Odpowiedź #2 dnia: 2008-11-02, 13:32:04 »
kkz która firma ma cynamonowe algi?

Offline kkz

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 351
idą święta i sylwester...
« Odpowiedź #3 dnia: 2008-11-03, 21:39:24 »
Janssen,w tym roku jeszcze nie kupowałam także mam nadzieje ze nie wycofali :(
''Złe kobiety są nie do zniesienia,dobre-nudne''    Oscar Wilde

Offline DaJusia

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 801
idą święta i sylwester...
« Odpowiedź #4 dnia: 2008-11-03, 22:51:41 »
Belnatur tez ma i czekoladowe i cynamonowe
pozdrawiam, Daria
SPA Hotel DIAMENT Ustroń

Offline lavisage

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 8
idą święta i sylwester...
« Odpowiedź #5 dnia: 2008-11-04, 17:10:58 »
tak.. belnatur ma naprawde fajne algi a w szczególności na pory zimowe  czkoladka jest super :)

Offline buziaczek

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 79
idą święta i sylwester...
« Odpowiedź #6 dnia: 2008-11-07, 18:28:07 »
co prawda nie algi, ale rewelacyjny czekoladowy zabieg ma Dermika - ja jestem z niego bardzo zadowolona:)

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
idą święta i sylwester...
« Odpowiedź #7 dnia: 2008-11-07, 18:58:42 »
Firma Norel tez ma w ofercie zabieg czekoladowy, mielismy tylko ten na pracowni i ładnie pachnialy te kosmetyki

Offline andziol

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 60
idą święta i sylwester...
« Odpowiedź #8 dnia: 2008-11-09, 13:28:06 »
czekoladowe zabiegi na ta pogode sa super.relaksuja i klijentki wychodza usmiechniete.i ten zapach.mniammmmm

kasandra

  • Gość
idą święta i sylwester...
« Odpowiedź #9 dnia: 2008-11-09, 22:53:35 »
nom, mniammm, tez chciałabym taki zabieg :D

Offline Weronika

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 423
idą święta i sylwester...
« Odpowiedź #10 dnia: 2008-11-09, 22:59:36 »
Cytat: "buziaczek"
co prawda nie algi, ale rewelacyjny czekoladowy zabieg ma Dermika - ja jestem z niego bardzo zadowolona:)


Ja miałam ten zabieg dwa lata temu i już nigdy nie kupię zabiegu czekoladowego z dermiki.
Skóra po masce musującej jest nienawilżona, taka szarawa, wygląda gorzej niż przed zabiegiem!
Robiłam ten zabieg paniom o rożnych rodzajach cery i nigdy nie było efektu jaki niby powinien być wg dermiki... Nie było to z resztą tylko moje spostrzeżenie - klientki też nie były zadowolone.
Jedynie ten zapach był przyjemny...ale samym zapachem nie wypielęgnujemy skóry...
Efekt był w sumie taki, że kosmetyki stały na półce, straciły ważność i wylądowały w koszu. Strata pieniążków - nie polecam!

Offline kaasiowa

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 75
idą święta i sylwester...
« Odpowiedź #11 dnia: 2008-11-26, 20:01:59 »
Ja swojego czasu uwielbiałam szczególnie zimą  zabieg czekoladowy Klapp cosmetics  wspaniały zapach i dobry efekt. Preparat do masażu trzeba rozgrzać przed zabiegiem . Bardzo miłe dla klientów 3/4 pań zasypia.

Offline wysokieobcasy25

  • Moderator(ka)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1265
idą święta i sylwester...
« Odpowiedź #12 dnia: 2008-11-26, 21:41:46 »
Weronika a mnie ta maska czekoladowa z dermiki uczuliła i poparzyła...już pare miesiecy jestem po zabiegu i dalej jak sie kąpię to mam ślady po lekkim poparzeniu nią...
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, gdy jedno serce drugie rozumie...

Offline edi

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 816
idą święta i sylwester...
« Odpowiedź #13 dnia: 2008-11-27, 10:42:53 »
mnie najbardziej z tego zabiegu podoba się emulsja do masażu i inteligentny krem :) a ta maska czekoladowa to masakryczna... a najgorzej to się ją zmywa, ale nie spotkałam się z jakąś reakcją uczuleniową czy poparzeniem
Choćbyśmy cały świt przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeśli nie nosimy go w sobie...

Offline buziaczek

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 79
idą święta i sylwester...
« Odpowiedź #14 dnia: 2008-11-29, 11:22:38 »
no fakt, krem do masazu dermiki jest swietny,a maska...nie narzekam choc zmywa sie ja strasznie!!!!!!!!!!!!!! Jednak ja tez nie spotkalam sie z uczuleniami czy poparzeniami, a dosyc czesto ja wykonuje. Nie widze specjalnych efektow po samym zabiegu czekoladowym poza fajnym zapachem i wrazeniami dla klientek,ale lacze ten zabieg z innymi i wtedy jest swietnie.