Autor Wątek: czarnoskóry klient  (Przeczytany 3777 razy)

Offline Migotka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 12
czarnoskóry klient
« dnia: 2008-07-24, 16:48:15 »
Czy któraś z Was miała może do czynienia z czarnoskórym klientem? Słyszałam, że wbrew pozorom jest to skóra bardzo wrażliwa. W przyszłym tygodniu będę mieć takiego klienta z problemem zaskórników. Ponieważ nie popieram czyszczenia manualnego zaproponowałam serię pilingów migdałowych. Jeżeli wiecie coś o pielęgnacji tego typu skóry dajcie znać :-)

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
czarnoskóry klient
« Odpowiedź #1 dnia: 2008-07-25, 17:55:57 »
o ciekawy temat, chętnie się dowiem, ale chyba tak samo jak z białymi
Ja również nie popieram czyszczenia manualnego

Offline edi

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 816
czarnoskóry klient
« Odpowiedź #2 dnia: 2008-07-25, 21:49:54 »
z tego co ja się orientuje to skóra ludzi o ciemnej karnacji nie jest wrażliwa,jest gruba, ma liczne rozszerzone pory... więc ja bym zaproponowała zabieg kwasami np pirogronowym ze względu na porę roku, tak samo myślę peeling migdałowy :)
Choćbyśmy cały świt przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeśli nie nosimy go w sobie...

Offline neoderma

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 23
czarnoskóry klient
« Odpowiedź #3 dnia: 2008-07-26, 15:35:07 »
Mam bardzo duzo takich klientek.Z kwasem uwazalabym tak jak i u bialych.Robilam serie peelingow migdalowych polaczonych z peelingiem kawitacyjnym kontra  przebarwienia.Efekt super.Jednak wszystko jest kwestia indywidualna.
   
   Jesli pory sa jednak mocno zanieczyszczone i przydaloby sie oczyszczanie manualne to je zrob.Na koniec peeling migdalowy i wspomaganie ultradzwiekami za jakis czas.Pozniej znow migdal i obserwuj buzie.

Offline Migotka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 12
czarnoskóry klient
« Odpowiedź #4 dnia: 2008-07-29, 16:22:19 »
no więc okazało się (póki co), że skóra wcale nie jest taka wrazliwa, ale zobaczymy jaka reakcja będzie za tydzień;-) zrobiłam peeling migdałowy i planuję zrobić jeszcze 4 takie zabiegi. O dziwo nie ma specjalnego problemu z zaskórnikami, ale ma troszkę nierówności, drobnych blizn potrądzikowych, także nie wiem co tu jeszcze zrobić by mu pomóc. Jak macie jakieś propozycje to piszcie :-)

Offline bevelin

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: czarnoskóry klient
« Odpowiedź #5 dnia: 2010-02-13, 10:22:43 »
no więc okazało się (póki co), że skóra wcale nie jest taka wrazliwa, ale zobaczymy jaka reakcja będzie za tydzień;-) zrobiłam peeling migdałowy i planuję zrobić jeszcze 4 takie zabiegi. O dziwo nie ma specjalnego problemu z zaskórnikami, ale ma troszkę nierówności, drobnych blizn potrądzikowych, także nie wiem co tu jeszcze zrobić by mu pomóc. Jak macie jakieś propozycje to piszcie :-)
Mozesz mu zrobic głebokie zluszczanie ja np. pracując w Berlinie miałam duzo takich przypadkow i tutaj green peel sie super sprawdził :) Pozdrawiam

Offline Alice

  • Ekspert(ka) - wizaż
  • To zaczyna być obsesją
  • *****
  • Wiadomości: 780
Odp: czarnoskóry klient
« Odpowiedź #6 dnia: 2010-02-13, 13:13:17 »
Rowniez mialam do czynienie z oczyszczaniem skory ciemnoskorego klienta,nie ma w tym nic szczegolnego ani nic godnego obaw,rowniez polecam kwasy,pieknie wyrownuja koloryt na skorze  oraz rownowaza wydzielanie sebum:)
Nadal nie znam tajemnicy za to mam w głowie kalkulator i wiem co się liczy