Autor Wątek: Make up matujacy?  (Przeczytany 31129 razy)

Offline alizeee

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 727
Make up matujacy?
« Odpowiedź #30 dnia: 2006-10-07, 15:05:54 »
do skory mieszanej tez?? bo ja mialam astora i swiecilam sie jeszcze bardziej :( ,wiec nie wiem czy taki bedzie odpowiedni.Pozdrawiam
Pozdrawiam ;)

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Make up matujacy?
« Odpowiedź #31 dnia: 2006-10-07, 19:00:11 »
lancome w musie ;P
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Make up matujacy?
« Odpowiedź #32 dnia: 2006-10-07, 21:54:40 »
Cytat: "linek"
lancome w musie ;P


zgadzam się  :D  mus to mus  :lol:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Gość

  • Gość
Make up matujacy?
« Odpowiedź #33 dnia: 2006-10-08, 13:05:28 »
Cytat: "alicja"
do skory mieszanej tez?? bo ja mialam astora i swiecilam sie jeszcze bardziej :( ,wiec nie wiem czy taki bedzie odpowiedni.Pozdrawiam


ja mam ogólnie cere tłustą i jestem z Astora zadowolona :) to jest jakas seria do skóry "świecącej sie"

Offline alizeee

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 727
Make up matujacy?
« Odpowiedź #34 dnia: 2006-10-08, 15:45:48 »
Natkaaaa mialam na mysli to ze ja mam cere mieszana i uzywalam  podkladu Astor lecz nie byl dobry-teraz rozumiesz mnie? :D  dla mnie osobiscie lepszy jest L'oreal ale to juz moja osobista uwaga :D
Pozdrawiam ;)

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
Make up matujacy?
« Odpowiedź #35 dnia: 2006-10-08, 16:21:32 »
a ja serdecznie polecam podkłady firmy Diadem - długotrwały podkład matujący, kosztuje ok 40 zł, firma mało znana ale podkłady i pudry sa rewelacyjne! poleciła mi je pani, która uczyła mnie wizażu, używa tej firmy do codziennej pracy jako charakteryzatorka.
Równierz mam skóre mieszaną, wypróbowałam dziesiątki podkładów ale tego już baaardzo długo nie zamienie na inny:)  Podkład ten troszkę ściąga skóre, utrzymuję sie 12 godzin, jest mocno kryjący dlatego trzeba umiejętnie go stosować - dla mnie REWELACJA! :D
„Spür die Melodie der Community“

Gość

  • Gość
Make up matujacy?
« Odpowiedź #36 dnia: 2006-10-08, 16:27:54 »
Powiedzcie prosze, czy ten podklad loreal'a true match nie powoduje łuszczenia sie skory? - wiele podkladow tych matujacych i kryjacych do cery tlustej strasznie wysusza mi skore na nosie i czole, przez co wyglada to nieestetycznie:/ mam zamiar kupic sobie jakis dobrze kryjacy, matujacy podklad i zastanawiam sie wlasnie nad tym z Loreal'a, ale szkoda kasy jak znowu bedzie wysuszal mi skore i bedzie sie łuszczył  :(

Dziekuje za informacje :)

Offline alizeee

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 727
Make up matujacy?
« Odpowiedź #37 dnia: 2006-10-08, 18:15:39 »
Nie slyszalam o tym by komu kolwiek wysuszal skore,a co do moich doswiadczen z tym podkladem to rewelacja.Nie powoduje wysuszania,a naprawde baaaaaardzo dlugo utrzymuje sie na twarzy :D  polecam do wyprobowania.
Pozdrawiam ;)

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Make up matujacy?
« Odpowiedź #38 dnia: 2006-10-10, 11:03:04 »
dziewczyny naprawde matujacy podklad to teint idole ultra z lancome, jest sredniokryjacy, naturalnie wyglada, nie pozostawia sladow, a naprawde matuje, chociaz z nazwy nie jest do tego stworzony, ale goraco polecam !!!!!
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline alizeee

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 727
Make up matujacy?
« Odpowiedź #39 dnia: 2006-10-11, 16:34:15 »
jaka jest jego cena??
Pozdrawiam ;)

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Make up matujacy?
« Odpowiedź #40 dnia: 2006-10-11, 22:13:40 »
chyba 135 zlotych
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline alizeee

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 727
Make up matujacy?
« Odpowiedź #41 dnia: 2006-10-12, 06:22:08 »
podejrzewalam ze nie malo bedzie kosztowal :?
Pozdrawiam ;)

Offline marti

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 383
Make up matujacy?
« Odpowiedź #42 dnia: 2006-10-17, 13:02:11 »
Dla cery mieszanej i tłustej najlepszy jest matis, b. dobrze matuje świecące się miejsca. Jeśli łuszczy Ci się skóra to polecam zabiegi mikrodermabrazji, tylko u sprawdzonej kosmetyczki lub dermatologa, bo źle zrobiony zabieg może wyrządzić więcej szkody niż porzytku. Ja miałam także łuszczącą się cerę, wiecznie sterczały mi jakieś skórki, a po zabiegach cera jest niesamowicie gładka, wyrównuje się koloryt, znikają przebarwienia, poprostu SUPER!!!

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Make up matujacy?
« Odpowiedź #43 dnia: 2006-11-20, 18:56:30 »
"musy" przestaly ladnie dzialac na moja buźke i poszly w odstawke, teraz uzywam super balanced z cliniqua i na razie mi sluzy  :wink:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
Make up matujacy?
« Odpowiedź #44 dnia: 2006-11-26, 13:11:38 »
Ostatnio wypróbowałam na sobie podkład z Mary Kay i naprawde ładnie utrzymuje się na skórze i na długo matowi cerę :D
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta