Autor Wątek: problem z piętami...  (Przeczytany 13690 razy)

Offline alonka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 37
problem z piętami...
« dnia: 2008-06-13, 01:59:57 »
wiatam wszystkich
dzis byla u mnie klientka chciala sie umowic na pedicure...powiedziala mi ze chcialaby pozbyc sie czegos z piet...pokazala mi swoje piety i opowiedziala skad to ma...otoz podobno zdarla sobie cos z piety tarka:/miala cos odcisnietego od buta i chciala sie tego pozbyc, scierala to tarka i az jej sie rana zroibila...problem w tym ze ma to na dwoch stopach...wyglada to dziwnie skora troche jakby zmacerowana wyglada jakby troszke odparzone  bylo ale i troche sinawe.podobno jak chodzi w klapkach to sie to w oczy nie rzuca ale jak nosi obuwie zakryte to potem sie robi sinawe jak wyciagnie stope z buta...zapytalam ja czy czuje cos jak tam dotyka powiedziala ze mniej jakby...ona mowi ze czesto moczy sobie stopki i wtedy probuje to zetrzec znow troche tarka bo ja to denerwuje ale wtedy ja to boli...masakra nie wiem co mam o tym myslec...a w tym wszystkim zapomnialam zapytac czy przypadkiem nie ma cukrzycy:(naprawde dziwnie to wyglada i nie mam pojecia jak mogla sie tak zranic tarka...bo ma te "plamy" wielkosci 2-3 cm.blagam pomozcie ona ma przyjsc w sobote:(nie chce jej zrobic krzywdy i nie chce wyjsc na jakas niekompetentna...nie mam pojecia co robic:(

Offline wysokieobcasy25

  • Moderator(ka)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1265
problem z piętami...
« Odpowiedź #1 dnia: 2008-06-13, 07:56:04 »
a nie doradziłaś jej aby się udala do dermatologa??jeśli sama miałas wątpliwości??
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, gdy jedno serce drugie rozumie...

Offline alonka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 37
problem z piętami...
« Odpowiedź #2 dnia: 2008-06-13, 11:06:17 »
hej...mowilam o dermatologu tylko ze tutaj w anglii to nie jest takie proste dostac sie do specjalisty:(dziewczyna jest zalamana...i probuje sama cos z tym robic na sile, przyszla do mnie zebym jej poradzila a ja kompletnie nie mam pojecia co to moze byc...sytuacja jest kiepska dla dziewczyny i dla mnie bo moj salon dziala dopiero od 2 tygodni i nie chcialabym zeby ktos zle zaczal o mnie mowic...bardzo zalezy mi na tym zeby jej pomoc:( czy myslicie ze to mozliwe zeby to poprostu byly blizny?jesli faktycznie sobie tak zdarla skore?mowila ze jak to zrobila to krwi nie bylo tylko bylo bardzo czerwone i chodzic nie mogla...uczono mnie w szkole ze jak sie skore scina np omega to potem ona odrasta grubsza...tylko ze u tej dziewczyny nie wyglada to tak...dziwne to jest...macie jakies pomysly?

Offline madzik

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 722
problem z piętami...
« Odpowiedź #3 dnia: 2008-06-13, 12:44:45 »
Na odległość ciężko wysnuwać diagnozy, ale moim zdaniem kobieta ma cukrzycę i jeżeli nie uda się do specjalisty to w bliższym bądź dalszym czasie może to się nawet skończyć martwicą... Ja na twoim miejscu porozmawiałabym z nią, zrobiła szczegółowy wywiad i poradziła jej wizytę u podologa, chirurga bądź dermatologa. Pamiętaj, że jeżeli nie jesteś czegoś pewna albo do czegoś przekonana to nie rób tego. Lepiej odmówić wykonania usługi niż ciągnąć się po sądach z kobietą.
Życzę powodzenia i asertywności w rozmowie z kobietką.

Offline alonka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 37
problem z piętami...
« Odpowiedź #4 dnia: 2008-06-13, 13:14:50 »
dzieki dziewczynki:)a co jesli dziewczyna powie ze nie ma cukrzycy?nie chce tez jej wystraszyc...bo wiem jak tu trudno dostac sie do specjalisty...

Offline madzik

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 722
problem z piętami...
« Odpowiedź #5 dnia: 2008-06-13, 13:28:59 »
Wiesz czasami ludzie żyją z cukrzycą i nawet o tym nie wiedzą... Musisz niestety wyczuć sytuację i dyplomatycznie ją wypytać o pewne sprawy.

Offline wysokieobcasy25

  • Moderator(ka)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1265
problem z piętami...
« Odpowiedź #6 dnia: 2008-06-13, 15:03:24 »
alonka to powiesz jej żeby zbadała cukier tak profilaktycznie;) i będzie wtedy spokojniejsza jak si.ę okaże że nie ma cukrzycy
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, gdy jedno serce drugie rozumie...

Offline alonka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 37
problem z piętami...
« Odpowiedź #7 dnia: 2008-06-13, 23:51:30 »
wlasnie chyba tak zrobie...cukier chyba mozna zbadac normalnie w przychodni wiec nie bedzie musiala sie stresowac i czekac na wizyte u lekarza...dzieki za pomoc i pozdrawiam:)

Gooosha

  • Gość
problem z piętami...
« Odpowiedź #8 dnia: 2008-06-14, 19:27:43 »
Mi przyszła na myśl brodawka wirusowa, mogę się mylić.

Offline alonka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 37
problem z piętami...
« Odpowiedź #9 dnia: 2008-06-14, 23:43:07 »
ojj brodawka to to napewno nie jest...to jest dosyc rozlegle...pisalam juz srednica ok 2-3 cm jak nie lepiej...dzis nie przyszla jednak ta klientka....zobaczymy jak przyjdzie spytam ja o ta cukrzyce...poki co pozdrawiam i zmykam po padam na nos(dopiero z gabinetu wrocilam)

Offline rookie

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: problem z piętami...
« Odpowiedź #10 dnia: 2016-06-09, 20:46:40 »
Na problemy ze stopami polecam Wam produkty FOOTLOGIX - świetne, profesjonalne kosmetyki. Na prawdę działają cuda, zobaczcie sobie efekty po stosowaniu ...

Potwierdzam, przetestowane stopami wielu

Offline nimowek

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: problem z piętami...
« Odpowiedź #11 dnia: 2016-06-14, 22:31:46 »
zwykła reklama zupełnie nie w temacie
Zostałem tatą! Zapraszam na mój blog parentingowy.

Offline Elwirka1

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: problem z piętami...
« Odpowiedź #12 dnia: 2017-08-31, 12:09:11 »
Taj bez wizyty u dermatologa się nie obejdzie :(

Offline Gemma28

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: problem z piętami...
« Odpowiedź #13 dnia: 2017-10-17, 20:46:18 »
Polecam kąpiele z soli do stóp, krem, skarpetka na noc :)

Online Lullaby

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 216
Odp: problem z piętami...
« Odpowiedź #14 dnia: 2018-07-02, 09:31:36 »
hej. moim zdaniem najlepiej idz do kosmetyczki na pedicure. koszt ok 40-50 zl. a rezultat zaraz zauwazalny.Ja odwiedzam ja co pol roku i w zupelnosci to wystarcza. kosmetyczna napewno doradzi Tobie jak dalej pielegnowac stopki...

Samodzielnie to nie zawsze można uzyskać dobre efekty pielegnacji stópek ;)
Nie pozycjonujemy się!