Autor Wątek: Rzęsy  (Przeczytany 6111 razy)

Darmika

  • Gość
Rzęsy
« dnia: 2008-04-30, 11:00:42 »
od zawsze miałam tak że cio jakies 3 miesiące wypadaly mi rzęsy i przez kilka dni stawały sie  bardzo problemowe...ale dzis rano az sie wytraszyłam..podkrecajac zalotką wypadło mi chyba jeszcze z 4 i przy malowaniu zaywazyłam ze mam z 3 miejsca gdzie mam tylko takie malutkie rzesy...czy to jest normalne ze az tyle mi ich wypada???cio moge poradzic na to aby przestaly wypadac???

Offline Catrine

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 290
Rzęsy
« Odpowiedź #1 dnia: 2008-05-30, 18:54:51 »
Problemem wypadania Twoich rzes może być właśnie zalotak.Podkręcania pod zbyt ostrym kątem wiaże się  z wypadaniem rzęs a właściwie wyrywaniem ich lub łamaniem.Proponuje odstawić zalotke i  używaj bezbarwnych odżywek.

Offline wysokieobcasy25

  • Moderator(ka)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1265
Rzęsy
« Odpowiedź #2 dnia: 2008-05-30, 19:49:17 »
możesz równiez zastosowac kuracje z olejkiem rycynowym... podobny temat już gdzieś na forum widziałam, ktoś  taki sam problemik opisywał...
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, gdy jedno serce drugie rozumie...

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Rzęsy
« Odpowiedź #3 dnia: 2009-02-13, 18:29:29 »
Polecam kuracje olejkiem argonowym, podobno daje swietne efekty.
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline agnes

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 93
Rzęsy
« Odpowiedź #4 dnia: 2009-02-13, 20:27:48 »
Linek a możesz coś więcej napisać o tym olejku argonowym, gdzie można go dostać? ja znam tylko przepis z rycynowym:)

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Rzęsy
« Odpowiedź #5 dnia: 2009-02-13, 21:54:41 »
Slyszalam ze używały go kobiety w Afryce, a można go kupić w sklepie ze zdrowa żywnościa, albo takim gdzie jest kuchnia z calego świata :wink:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline agnes

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 93
Rzęsy
« Odpowiedź #6 dnia: 2009-02-14, 13:09:43 »
O ciekawe :) ... mi od spania na jednej stronie wyciera się nasada brwi trochę jak sobie posmaruje rycyną z witaminą A lub E przez jakiś czas to mi to pomaga:). ale z tym argonowym też popróbować warto.dzięki :wink:

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Rzęsy
« Odpowiedź #7 dnia: 2009-02-19, 12:08:32 »
Pytałam o ten olejek w sklepie z ekologicznymi herbatami itp. akurat nie było, ale babeczka mowiła, że jest w ciągłej sprzedaży.Takze na pewno można go tam dostać.
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline mimi

  • all-powerful
  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 837
Rzęsy
« Odpowiedź #8 dnia: 2009-02-27, 20:23:10 »
Ja używam olejek rycynowy, miałam okres że rzęsy mi się kruszyły i były nie równe parę razy zastosowałam olejek rycynowy i mam długie równe rzęsy z czego bardzo się ciesze, bo łatwiej je się teraz maluje no i normalnie wyglądają :wink:
دوبدوا

Offline Catrine

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 290
Rzęsy
« Odpowiedź #9 dnia: 2009-02-28, 10:29:58 »
A ja używam od jakiegoś czasu odżywek do rzęs,teraz mam z oriflame i jestem bardzo zadowolona.Przestały mi się kruszyć. :)

Ale słuchajcie jakiś czas temu zaszłam do Inglota zapytać czy mają tam odżywki do rzęs.Kiedy zapytałam się Pani popatrzyła na mnie dziwnie i zapytała a co to takiego,wogóle coś takiego jest?Odpowiedziałam jej,że jest.Na to dziewczyna obok(też pracownica tego sklepu)no jest bo ja słyszałam o tym w mojej szkole kosmetycznej  8O Popatrzyłam tylko,skierowałam się do wyjścia a pani ekspedienta zachodziła w głowę,że ona pierwszy raz o czymś takim słyszy heheheh
Taką właśnie wiedzę ma większość ludzi pracujących w branży kosmetycznej.

Offline enigma

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 448
Rzęsy
« Odpowiedź #10 dnia: 2009-02-28, 14:50:38 »
No to jest tragedia z tymi ekspedientkami drogerii itp. Kiedyś byłam świadkiem jak do sklepu przyszła dziewczyna z trądzikiem i pytała o podkład, a ekspedientka po pierwsze jej go nie odradziła i nie zasugerowała wizyty u dermatologa (ok, może aż tak się nie znała lub chciała sprzedać), a po drugie sprawdzała kolor podkładu na dłoni przy lampach :/ Byłabym za tym, żeby w każdej branży pracowały osoby kompetentne.

Offline edi

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 816
Rzęsy
« Odpowiedź #11 dnia: 2009-02-28, 19:42:14 »
no przykre to jest... ale co zrobić... co do doboru podkładu to ciężko w takich sklepach coś wybrać bo wszędzie jest sztuczne światło,a że na ręce sprawdzała... no ja bym była też za tym żeby prócz tego że kompetentne osoby pracowały to właśnie żeby był jeszcze taki kącik do testowania zrobiony...bo ciężko jest sobie mazać po poliku ilomaś tam podkładami gdyż... nie ma później za bardzo jak się zmyć...
Choćbyśmy cały świt przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeśli nie nosimy go w sobie...

Offline enigma

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 448
Rzęsy
« Odpowiedź #12 dnia: 2009-02-28, 20:35:06 »
Na szczęście w drogerii pewnej sieci jest kącik do demakijażu i w firmowych sklepach typu Inglot też można z tego skorzystać. Natomiast dobrze by było, żeby dało się się sprawdzić odcienie np. podkładów w świetle dziennym w sklepie a nie żeby trzeba było wychodzić na zewnątrz. Jeszcze, jeśli jest to sklep gdzie jest blisko do wyjścia na światło dzienne, to można to znieść, ale gorzej jeśli sklep jest np. w galerii na piętrze :/

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Rzęsy
« Odpowiedź #13 dnia: 2009-02-28, 20:37:49 »
ja ostatnio bylam w naturze i tam takie stoisko do makijazu bylo, mozna bylo sobie zmyc itp.

Offline enigma

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 448
Rzęsy
« Odpowiedź #14 dnia: 2009-02-28, 20:40:04 »
Właśnie Nature miałam na myśli :)