Autor Wątek: klopoty z depilacja  (Przeczytany 6644 razy)

Offline gohna777

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
klopoty z depilacja
« Odpowiedź #15 dnia: 2008-03-27, 08:38:27 »
Kto mnie uczyl? Starsze babeczki, jedna kosmetologii druga p;racowni kosmetycznej, ponad 4 lata przerwy sprawily ze o detalach nie pomietam... Idealnego kata 90 st nie robilam ale okolice 45st to byly napewno :?
      
      Dodane po 15 min.:
                      ps. dzieki za potwierdzenie moich przypuszczen... :-$  :-$

Offline małgosia.lubczyk

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 25
Odp: klopoty z depilacja
« Odpowiedź #16 dnia: 2009-08-05, 10:47:06 »
chyba bym się załamała jakby ktoś mnie tak urządził.

Offline gohna777

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: klopoty z depilacja
« Odpowiedź #17 dnia: 2009-09-08, 00:36:38 »
chyba bym się załamała jakby ktoś mnie tak urządził.
W kwestii formalnej nie zerwałam wtedy naskórka a doświadczenie nauczyło mnie że wosk czasem trzeba położyć grubiej, głowa do góry Małgoś! To było dawno i nikomu nic się nie stało!

Offline toothyy

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 100
  • Kosmetolog, technik usług kosmetycznych
Odp: klopoty z depilacja
« Odpowiedź #18 dnia: 2009-09-18, 15:30:29 »
to nie twoja wina, tylko wlosow tej babki. Tez tak kiedys mialam, pani miala b. grube i mocne wlosy i wszystko zrobilam jak trzeba, te dlugie sie wyrwaly a krotsze pozostaly. Musza jej nierowno odrastac. Tak czasem sie dzieje i nie ma na to rady, po prostu. Kazdy wlos ma inna tendencje do wzrostu, zwlasza jezeli klientka uzywa kosmetyki ktore opozniaja wzrost wlosa..

Offline patus

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: klopoty z depilacja
« Odpowiedź #19 dnia: 2009-11-10, 20:20:49 »
kontynuujac watek problemow z depilacja, mam pytanie do doswiadczonych waxerek. dlaczego tak mi sie stalo i jak tego uniknac w przyszlosci? depilowalam nogi( nie poraz pierwszy oczywiscie i nigdy nie mialam zadnych problemow)az do dzisiaj. nalozylam wosk rolka- dobrze rozgrzany dodam, na odtluszczona skore, odpowiednio naciagnelam jak zawsze- a tu niespodzianka- pasek w dloni a wosk zostal na skorze?! przyznam, ze klientka bardzo koscista i stalo sie to na piszczelu i kolanach, czyli tam gdzie nie miala nic poza cieniusienka, bardzo przesuszona skora i koscmi. czy to moze byc powod? miala tez troche zmarzniete nogi- no nie wiem co o tym myslec-poradzcie             

Offline wysokieobcasy25

  • Moderator(ka)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1265
Odp: klopoty z depilacja
« Odpowiedź #20 dnia: 2009-11-11, 10:15:40 »
a miałaś czysty pasek...czy może na nim już byl wosk?...zauważyłam że zcasem się tak dzieje jak przykładasz ten sam pasek pare razy... i jak na nim jest juz za duzo wosku to w pewnym momencie może zostać wosk na skórze klientki a pasek w twej dłoni
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, gdy jedno serce drugie rozumie...

Offline agnes

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 93
Odp: klopoty z depilacja
« Odpowiedź #21 dnia: 2009-11-16, 16:16:25 »
Dokładnie koleżanka ma rację  :) tak się może stać gdy wosku jest już za dużo na pasku, ale również może być taka sytuacja że masz na pasku nawet 2-3 warstwy czyli jeszcze mało i wosk zostaje na ciele a pasek pusty. Wystarczy potem nałożyć tylko ten pusty pasek na ten wosk co został na ciele mocniej go docisnąć i już oderwie się bez problemu. A nie zmieniałaś pasków z jakiejś innej firmy co używasz zazwyczaj?

Offline gohna777

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: klopoty z depilacja
« Odpowiedź #22 dnia: 2009-12-14, 11:27:44 »
Ja też miewam takie sytuacje :wink: chociaż odkąd zamieniłam papierowe paseczki na materiał to jakby rzadziej mi się to przytrafia ja pracuję teraz na Satin Smooth Babylissa. Patus tutaj link do dystrybutara http://www.salonlines.co.uk/hair-removal/Waxing-kits/ pozdrowionka! :cool: