Autor Wątek: klopoty z depilacja  (Przeczytany 6637 razy)

Offline gohna777

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
klopoty z depilacja
« dnia: 2008-03-22, 00:52:19 »
Moje drogie
prosze o rade...: mialam dzisiaj klientke na woskowanie. Nakladalam wosk szpatuleczka i robilam wszystko jak Pan Bog przykazal. klientke miala wlosy pieknie odrosniete, a mimo to po zdarciu (szybciutko jak trzeba) na skorze zostalo cos na ksztalt odrosnietych po goleniu wloskow. czy ktos jest mi w stanie racjonalnie wytlumaczyc dlaczego tak sie stalo? przyznam ze woskowanie nie jest mi obce, ale z czyms takim spotkalam sie pierwszy raz... :?

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
klopoty z depilacja
« Odpowiedź #1 dnia: 2008-03-22, 01:12:40 »
ja też tak kiedyś miałam... dla mnie wyglądało to jak bardzo mocne cebulki (Pani była mulatką) które w zasadzie wolą urwać włosa niż dać się wyrwać  :wink:
mam nadzieję że wiesz o co mi chodzi :P
powiedzmy tak: duża cebulka + mocna skóra + słaby włos :)
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline gohna777

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
klopoty z depilacja
« Odpowiedź #2 dnia: 2008-03-22, 01:49:09 »
no nie wiem... wloski byly jasnego koloru i po regularnym woskowaniu (!!!) a mimo to jak po wszystkim wcieralam balsamik po... to czulam ich sporo pod reka :x . Zastanawiam sie czy to nie ja cos zchrzanilam bo twardego wosku nie urzywalam od czasow szkoly (ok. 5 lat :? )

Offline mimi

  • all-powerful
  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 837
klopoty z depilacja
« Odpowiedź #3 dnia: 2008-03-22, 10:46:18 »
A mi to w sumie wygląda na wrośnięte włoski, zdarza się to gdy dość długo stosuje się depilację, wtedy powinno się iść do dermatologa i stosować maści.
دوبدوا

Offline gohna777

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
klopoty z depilacja
« Odpowiedź #4 dnia: 2008-03-22, 19:44:27 »
Wygladalo ok :? tzn nie byly wrosniete. Na moj gust to modl byc brak wprawy w nakladaniu szpatulka, albo sama nie wiem... no delikatnie mowiac kompromitacja :( macie moze jakies wlasne sposoby urzywania tej nieszczesnej szpatulki :?:
Z gory dziekuje.

Offline wysokieobcasy25

  • Moderator(ka)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1265
klopoty z depilacja
« Odpowiedź #5 dnia: 2008-03-22, 22:11:41 »
a może pozostały włoski które poprostu były krótsze od pozostałych ale zbyt ktrótkie aby je wosk chwycił i nie przyczepiły się do paseczka?
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, gdy jedno serce drugie rozumie...

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
klopoty z depilacja
« Odpowiedź #6 dnia: 2008-03-22, 23:48:03 »
Cytat: "gohna777"
macie moze jakies wlasne sposoby urzywania tej nieszczesnej szpatulki :?:


ja na początku robiłam tylko tym sposobem ale potem stwierdziłam że o niebo wygodniej jest rolką...
może kup jednak podgrzewacz na rolkę?  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline gohna777

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
klopoty z depilacja
« Odpowiedź #7 dnia: 2008-03-23, 03:00:28 »
gdybym to ja bula wlascicielka tego milego skad inad salonu to zrobilabym to na samym poczatku, ale niestety nie jestem. rolka niestety zawiodla chyba nie byla dobrze rozgrzana bo wosk sie kladl nie dosc dobrze tzn na skorze nie zostalo zbyt wiele :? dlatego zlapalam za sztatulke, szlo gladko do momentu gdy kladlam balsamik po... i poczulam lekki papier scierny :wink:  Problem w tym ze ta klientka zadzwonila potem ze byla na woskowaniu i wciaz ma wlosy na nogach :?  (sic!) no i same wiecie jak sie moge teraz czuc. :(  Dodam jeszcze ze mamy na kazdy zabieg okreslony czas jego wykonania... moze za bardzo staralam sie go trzymac.... sama nie wiem, w kazdym badz razie i jakkolwiek by nie bylo moje drogie WESOLYCH SWIAT. I very big sorry w kir=eronku obslugi serwisu :wink:

Offline Alice

  • Ekspert(ka) - wizaż
  • To zaczyna być obsesją
  • *****
  • Wiadomości: 780
klopoty z depilacja
« Odpowiedź #8 dnia: 2008-03-23, 11:21:53 »
okreslony czas na zabieg? Kto to wymyslil?.... jak dla mnie priorytetem jest prawidlowe wykonanie zabiegi i zadowolenie klientki...mowi sie ze zadowolona klientka przyprowadzi potencjalnie 3 nowych kientkow a nie zadowolona odstraszy 10.... nigdy nie bylam w twojej sytuacji ale ja na twoim miejscu zaproponowalabym klientce jakis dodatkowy darmowy zabieg lub jakis inny gratis.... polecilabym robic peelengi nog w domu i wyjaznilabym na spokojnie ze "czasem sie tak zdarza ze wloski czesciowo wrastaja a poprzez dlugotrwala depilacje sa tak slabe iz lamia sie..." zawsze mozna cos wymyslic.... powodzenia w nastepnej depilacji :)
Nadal nie znam tajemnicy za to mam w głowie kalkulator i wiem co się liczy

Offline gohna777

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
klopoty z depilacja
« Odpowiedź #9 dnia: 2008-03-23, 22:03:24 »
Dziekuje za slowa oruchy. Nastepnym razem nie bede przejmowac sie czasem, a skopie na zabiegu, w koncu to nie sa zawody sportowe! A co do zabiegow na czas to tu w Anglii jest to to powszechne :(
      
      Dodane po 8 godz. 4 min.:
                     jeszcze cos mi wpadlo do glowy: a moze tak jeszcze raz polozyc wosk, myslicie ze to naprawiloby sytuacje, a moze w takich sytuacjach nie zrywac tak raptownie :?:  mam na mysli odrobinke mniej raptownie... Co o tym myslicie :?:

Offline mimi

  • all-powerful
  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 837
klopoty z depilacja
« Odpowiedź #10 dnia: 2008-03-24, 08:44:40 »
Ale poczekaj może tak jeszcze z dwa dni, aby włoski odrosły, te które nie były chwycone., powinno coś pomóc. U mnie jest tak, że jak depiluje nogi to od razu nie mam idealnie gładkich, ponieważ nie chwytają się u mnie wszystkie włoski od razu.
دوبدوا

Offline gohna777

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
klopoty z depilacja
« Odpowiedź #11 dnia: 2008-03-24, 09:36:40 »
Wiesz Mimi u mnie tez tak bywa ale klientka placi i wymaga... Nie mam pojecia jak to robia moje angielskie kolezanki, zapytam przy najblizszej okazji. Chodzi poprostu o to ze to moje nowe miejce pracy i taka wpada! Depilowalam tam juz raz przed tym i z dobrym skutkiem.
Moze poprostu bardzo sie przejelam, ale jak tu sie nie przejac :?:  : glowa_w_mur :  : olaboga :

Offline mimi

  • all-powerful
  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 837
klopoty z depilacja
« Odpowiedź #12 dnia: 2008-03-24, 09:54:32 »
Rozumiem Ciebie,a tym bardziej że dopiero tam zaczynasz pracę, nic z tych rzeczy nie jest miłe. To może zaproponuj tej klientce kolejny zabieg ale za darmo i wytłumacz jej co mogło byc przyczyną.
دوبدوا

Offline gohna777

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
klopoty z depilacja
« Odpowiedź #13 dnia: 2008-03-26, 21:13:43 »
a jak zrywacie plastry w kierunku do gory czy bardziej rownolegle do nogi :?:  +o(

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
klopoty z depilacja
« Odpowiedź #14 dnia: 2008-03-26, 22:00:44 »
a kto Cię uczył zrywać plastry do góry  8O  
przeciez tak można skórę zerwać 8O
plastry zrywa się jak najbardziej płasko i idealnie pod włos  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum