Autor Wątek: Przedluzanie wlosow w salonie  (Przeczytany 8867 razy)

sasza

  • Gość
Przedluzanie wlosow w salonie
« dnia: 2008-03-19, 07:47:28 »
Co sądzicie o przedłużaniu włosów w salonie kosmetycznym? czy potrzebne są do tego jakieś zezwolenia>?

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Przedluzanie wlosow w salonie
« Odpowiedź #1 dnia: 2008-03-19, 07:49:48 »
Niech murarz muruje, a hydrailik grzebie w rurach - moim zdaniem kazdy niech zajmuje sie swoim. Czy nie denerwuje Cie gdy u kazdego fryzjera mozna zrobic epilacje, henne, manicure, a czasami nawet woski?
Oczywiscie prawnie nic nie stoi na przeszkodzie - mozesz wykonac taka usluge.
Ps. po raz kolejny: uzupelnij miejscowosc w profiu ;)
Ps.Poprawilem glowny tytul bo 'Hej' jakos dla mnie jest niejednoznaczne!

Offline madzik

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 722
Przedluzanie wlosow w salonie
« Odpowiedź #2 dnia: 2008-03-19, 09:26:50 »
Moim zdaniem kosmetyczka, która wykonuje dodatkowo taką usługę traci na profesjonalizmie. Przepraszam ale takie jest moje podejście. Prawdę powiedziawszy ja wolałabym iść do sprawdzonego i poleconego fryzjera na taką usługę niż do kosmetyczki. Wiem, że jest wiele osób, które dorabiają w ten sposób ale...

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Przedluzanie wlosow w salonie
« Odpowiedź #3 dnia: 2008-03-19, 11:15:55 »
Lepiej niech tym zajmuje sie fryzjer bo wlosy to chyba nie jest specjalnosc kosmetyczki. Trzymajmy sie swojego fachu.

Offline kika76

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 659
Przedluzanie wlosow w salonie
« Odpowiedź #4 dnia: 2008-03-19, 13:03:02 »
Tez tak uwazam.
Ja osobiscie wolalabym isc na ta usluge do fryzjera czyli kogos kto sie tym zajmuje na co dzien i ma na pewno wieksze doswiadczenie. :wink:

Offline mimi

  • all-powerful
  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 837
Przedluzanie wlosow w salonie
« Odpowiedź #5 dnia: 2008-03-19, 15:38:15 »
A ja się z wami zbytnio nie zgodzę, bo przecież może być kosmetyczka- fryzjerka, zresztą pani która nas uczyła na pracowni była kosmetyczką i fryzjerką i także zajmowała się przedłużaniem włosów i nie traciła na profesjonalizmie, a wręcz przeciwnie można taką osobę uznać, za bardziej wszechstronną, która się rozwija nie tylko w jednym kierunku, a więc ja jestem jak najbardziej za.
دوبدوا

malutka14

  • Gość
Przedluzanie wlosow w salonie
« Odpowiedź #6 dnia: 2009-03-19, 20:05:15 »
hmmm nie wazne kim jest wazne czy jest dobra w swoim fachu (moim zdaniem)

Offline ZoltanElectronics

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: Przedluzanie wlosow w salonie
« Odpowiedź #7 dnia: 2010-08-31, 11:09:06 »
Każdy ma swój fach i jeżeli chodzi o przedłuzanie włosów,to również jestem zdania że lepiej udac się do fryzjera niż do kosmetyczki.
zoltanelectronics - Wyposażenie salonów kosmetycznych. Warszawa.

Offline darijka88

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: Przedluzanie wlosow w salonie
« Odpowiedź #8 dnia: 2014-01-16, 13:57:39 »
Co sądzicie o przedłużaniu włosów w salonie kosmetycznym? czy potrzebne są do tego jakieś zezwolenia>?
wystarczy pewnie sam kurs;p
SUPER OFERTA: Mikrodermabrazja lub kwasy z maską: 75 zł / Oczyszczanie twarzy:  99 zł  - w PRACOWNIA URODY DaySpa Poznań. Zapraszamy!

PRACOWNIA URODY Poznań Salon kosmetyczny: Kosmetyka, Masaże, Solarium, Dietetyk i Opalanie Natryskowe

Offline martynaly1991

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Przedluzanie wlosow w salonie
« Odpowiedź #9 dnia: 2017-03-23, 20:35:08 »
Nie trzeba żadnych zezwoleń na przedłużanie włosów . Włosy przedłuża się w bardzo prosty sposób i nie niszczą one włosów - mówię o przedłużeniu na keratynę .
Specyficzny składnik Diane 35, stosowany od zawsze. "Żadna kobieta nie powiedziała nigdy całej prawdy o swoim życiu"

Offline dawid0kozlowski

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Przedluzanie wlosow w salonie
« Odpowiedź #10 dnia: 2017-12-14, 14:57:06 »
Moim zdaniem warto poczekać aż same urosną na odpowiednią długość. Nie słyszałem wcześniej o zabiegu przedłużaniu włosów.