Autor Wątek: nietypowe pazurki  (Przeczytany 5291 razy)

Offline zabcia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 35
nietypowe pazurki
« dnia: 2008-03-06, 13:18:45 »
szukalam ale nie znalazlam na forum. Mam pewnien problem, pewna Pani poprosila mnie abym zalozyła jej pazurki, jednak nie wiem jakbym mogla sie do tego zabrac, bo paznokcie ma bardzo  garbate, takie krogulcze. JEsli zaloze tips to bedzie szedl strasznie w dol a jak forme zalozyc na takim to ja nie wiem sama. Robilam juz na bardzo wygietych paznokciach ale od tej PAni sa wyjatkiem. Czy Wy juz pracowalyscie na takich trudnych paznokciach? Czy lepszy zel czy akryl? czy w ogole nie podejmowac sie takiego wyzwania bo na nich kiepsko by sie trzymalo. jesli temat byl poruszany to przepraszam ale bardzo potrzebuje pomocy

Offline Agatta

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 330
nietypowe pazurki
« Odpowiedź #1 dnia: 2008-03-06, 16:58:48 »
Przy takich pazurkach z pewnością nie używamy tipsów.
Tylko forma wchodzi w grę.
W któryśm numerze (chyba Paznokci) był opis jak radzimy sobie z przedłużaniem takich pazurków
I miejsce w Międzynarodowych Mistrzostwach stylizacji paznokci użytkowych PL 2008
I miejsce w Ogólnopolskich Mistrzostwach stylizacji i zdobienia paznokci 2008



Offline zabcia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 35
nietypowe pazurki
« Odpowiedź #2 dnia: 2008-03-06, 17:50:52 »
a macie moze gdzies jakies stronki gdzie by bylo pokazane jak to robic? bo absolutnie nie wyobrazam sobie tego plytka jest  dluga konczy sie prawie tak jak opuszek wiec jak forme podloze to bedzie taki schodek

Ancia

  • Gość
nietypowe pazurki
« Odpowiedź #3 dnia: 2008-03-09, 11:52:38 »
Ja moze nie na temat mam problem z malym palcem u nogi.
Od jakiegos roku rosnie mi rozdwojony (wzdluz plytki tak jakby na jednym palcu rosly mi 2 oddzielne paznokcie,pekniety wzdluz)
Sprobuje polozyc zel moze mi sie zrosna?!
Macie jakies rady co do tego aby zaczal mi sie zrastac???

cakuz

  • Gość
nietypowe pazurki
« Odpowiedź #4 dnia: 2008-03-13, 15:51:37 »
jeśli chodzi o rozdwajający się paznokcieć, to przed nałożeniem żelu trzeba skrócić maksymalnie paznokieć. Po nałożeniu żelu paznokieć będzie raczej odrastał cały. Miałam tak z 2 moimi klientkami i bez problemu paznokieć doszedł do siebie. Oczywiście trzebabyło go obserwować czy pod żel nie dostaje się jakieś zanieczyszczenie i czy nie ma jakichś zmian. Moje obie klientki nie miały problemu z pękającym małym pazurkiem w czasie kiedy był zażelowany, jednak po zrośnięciu żelu broblem powrócił. Wydaje mi się że pomógłby może w tym wypadku jedwab - jeśli nie chce ktoś żelować wszystkich pazurków to ten jeden można zabezpieczyć jedwabiem (w sumie też żelem) żeby nie pękał.

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
nietypowe pazurki
« Odpowiedź #5 dnia: 2008-03-13, 23:54:59 »
Można też nałozyc żel, czy akryl tylko na jednego paznokcietka  :wink:
Jednak zawsze musimy miec pewnośc, ze paznokietek jest w 100% zdrowy! A klientka powinna "peknięcie" bacznie obserwowac.
Moja mama tak miewa i nałożenie cieniusiej warstweki akrylu jej pomaga- nie "rozdziera" sobie cały czas peknięcia. Po jakims czasie paznokcieć zrasta cały.
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Offline martusia810

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 17
nietypowe pazurki
« Odpowiedź #6 dnia: 2008-03-14, 17:21:12 »
A ja mam klientkę, której paznokcie są okropnie zwinięte, ma naki naturalny tunelik, tylko ze paznokcie ma dosłownie wrośnięte po bokach.

Offline jumpi

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 179
nietypowe pazurki
« Odpowiedź #7 dnia: 2009-01-15, 20:54:35 »
Ja mam jedną klientkę z krogulczymi paznokciami, nie przedłużałam jej paznokci, ale nakładałam żel na naturalną płytkę, żelem wyrównuję nierówności, jak trochę podrosną wyglądają całkiem fajnie.

Martusia810, a te paznokcie to w stopach czy w rękach?
www.pajacyk.pl
Jeśli klikniesz w brzuszek Pajacyka, ofiarujesz dzieciom ciepły posiłek nie ponosząc żadnych kosztów.
Odwiedzaj często Pajacyka, najlepiej ustaw go jako stronę startową.

Offline martusia810

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 17
nietypowe pazurki
« Odpowiedź #8 dnia: 2009-02-13, 14:38:54 »
Na rękach i wygląda to bardzo dziwnie- taką ma skłonność. Kazałam jej smarować od spodu oliwką, ale potrzeba czasu aby to choć trochę "wyprostować".

Offline manda21

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: nietypowe pazurki
« Odpowiedź #9 dnia: 2010-12-28, 16:33:10 »
O paznokciach krogulczych jest w nr 48 pisma "Paznokcie".

Najlepszym rozwiązaniem oczywiście jest forma i prawidłowe zbudowanie, czyli dołożenie tam gdzie naturalnie brakuje.