Autor Wątek: kremy  (Przeczytany 50099 razy)

Gosiaczka

  • Gość
kremy
« Odpowiedź #15 dnia: 2007-02-28, 09:49:55 »
ja uzywam nawilzalace przez caly rok. w anglii nie ma zimy wiec nie ma problemu. ostatnio mialam problem z cera bo kazdy krem wydawal sie nie wystarczajaco nawilzajacy a te do suchej twarzy byl za tlusty i odkrylam z N7 calm skin, po ktorym naklada sie krem nawilzajacy. efekt jest taki ze juz nic mnie nie "ciagnie na twarzy" i nie wielkie rumience tez zniknely.  :D

Gosiaczka

  • Gość
kremy
« Odpowiedź #16 dnia: 2007-03-07, 15:14:10 »
czy ktos uzywa eveline hydra expert?
http://www.eveline.pl/pl/pl_content.html

i czy w ogole firma jest godna polecenia?

Offline kika76

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 659
kremy
« Odpowiedź #17 dnia: 2007-03-18, 23:58:47 »
A co myslicie o kremach marki bioline jato?Czy ktoras z was ich uzywala?Jestem bardzo ciekawa waszych opini

Offline BasiaG

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 463
kremy
« Odpowiedź #18 dnia: 2007-03-19, 07:35:18 »
Bioline,ta włoska firma??? Ja kremu nie miałam żadnego,tylko ten rewelacyjny peeling - sól. Polecam wszystkim!!!! Takiej skóry jeszcze nie widziałam,po żadnym peelingu


http://www.bioline-jato.com/en/linea-corpo/sottomenu2.php?id=363&prod=86&link=139

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
kremy
« Odpowiedź #19 dnia: 2007-04-01, 10:16:32 »
teraz testuje Ziaji nagietkowy :wink: jak narazie sprawdza sie dobrze :lol:

Offline wysokieobcasy25

  • Moderator(ka)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1265
kremy
« Odpowiedź #20 dnia: 2007-04-01, 10:26:58 »
a ja testuje lirene do cery mieszanej matujący...ten niebieski...świetnie nawilża i matuje;)
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, gdy jedno serce drugie rozumie...

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
kremy
« Odpowiedź #21 dnia: 2007-04-01, 13:48:16 »
Ja teraz dostałam kremiki na dzień i na noc z Ives Rocher z serii Inositol Vegetal i muszę Wam powiedzieć, że bardzo mi służą, kremiki przeznaczone do skóry po 25 roku  życia, wygładzające pierwsze zmarszczki ( choć wiadomo dopasowujemy do stanu skóry a nie kierujemy się ulotką:) ) Kremik na dzień bardzo ładnie wygładza i matuje, jest leciutki i pięknie się wchłania, natomiast ten na noc ma już cięższą konsystencje ale co najlepsze - na ulotce napisane jest, że niweluje odciski poduszki ;) zawsze miałam z tym kłopot bo odciśniętą poduszkę na twarzy miałam nawet do dwóch godzin po wstaniu :) ale teraz na prawdę, nie mam nic, skóra rano gładziutka i wypoczęta - działa   8O   :D

a jak już jesteśmy przy kremach nie polecam Bielendy z serii kawior i trufle, nie wiem być może komuś te kremy służą ale moja mama chodziła po nim opuchnięta strasznie i początkowo nie wiedziałyśmy od czego, jak przestała używać tego kremiku wszystko ładnie zeszło. To samo miała moja klientka z kremem pod oczy z tej serii  :evil:
„Spür die Melodie der Community“

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
kremy
« Odpowiedź #22 dnia: 2007-04-01, 19:40:19 »
A ja mam teraz z Annayake do cery mieszanej. Super. :wink:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline kika76

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 659
kremy
« Odpowiedź #23 dnia: 2007-05-22, 22:16:38 »
Ja ostatnio nabylam kremy z dermiki.
Noblesse Spa-intensywnie regenerujacy na noc.Jest fajny,ladnie sie rozprowadza,dobrze wchlania,zobaczymy jak bedzie dzialal.
I Meritum,nawilzajacy,odzywczo-wygladzajacy.Tego uzywam na dzien,tylko podklad nie bardzo mi sie na nim rozprowadza

Gość

  • Gość
kremy
« Odpowiedź #24 dnia: 2007-06-19, 17:56:07 »
czy uzywacie kremow z antyoksydantami? Jakiej marki są to kremy, od jak dawna je stosujecie? Co możecie polecić? Czekam na Wasze opinie

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
kremy
« Odpowiedź #25 dnia: 2007-06-20, 12:30:07 »
ostatnio przerzucilam sie na zwykluy Dove 8)

Gość

  • Gość
kremy
« Odpowiedź #26 dnia: 2007-06-25, 15:21:36 »
Po zwyklaym Dove to bym się błyszczała... ja używam różnych kremów, zmieniam bo skóra się przyzwyczaja. Z reguły są to kremy Lirenee Garnier, Nivea, Dax Cosmetics i Avon. I zawsze używam seriami, tzn krem na noc, na dzień, do oczu, tonik - wszystko tej samej firmy, czasem robić małe odstępstwa w żelach do mycia twarzy i kremach pod oczy bo np z seri Lnieree nie ma odpowiadajacego mi kremu pod oczy więc używam wtedy np. kremu Ziaji czy Nivea


Cytat: "wysokieobcasy25"
a ja testuje lirene do cery mieszanej matujący...ten niebieski...świetnie nawilża i matuje;)


Matuje super, ale właśnie moja skóra była za mało nawilżona, czułam jak się ściąga, wiolę Dax Perfecta Mikroperły do cery mieszanej z Q10

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
kremy
« Odpowiedź #27 dnia: 2007-06-25, 17:49:54 »
Kupilam Iwostin Purritin na noc, ten na przebarwienia mi sluzy wiec ciekawe czy ten bedzie rownie dobry.
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline kaja

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2008
kremy
« Odpowiedź #28 dnia: 2007-06-27, 19:32:56 »
krem penaten naturals do rąk i do twarzy super :wink:

Offline madzuuusia

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 117
kremy
« Odpowiedź #29 dnia: 2007-06-28, 18:12:41 »
ja uzywam kremu clinique superdefenense.jestem bardzo zadowolona....polecaam