Autor Wątek: Cera tłusta  (Przeczytany 26995 razy)

Gość

  • Gość
Cera tłusta
« dnia: 2005-04-26, 16:31:04 »
No dziewczynki wpisujcie prosze co polecacie, kremy, maski, peelingi itd itd :)

Gość

  • Gość
Cera tłusta
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-04-26, 16:32:11 »
żel-krem z NIVEA

Gość

  • Gość
Cera tłusta
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-04-26, 16:33:25 »
Ja może zaczne :

- tonik [polecony mi wczesniej przez dziewczyny tutaj z forum] z ziaji normalizujący do cery tłustej i mieszanej - rewelacja

- peeling - Eris - warzywny

- maska nawilżająca z AA z glinką zieloną i witaminą E dla cery tłustej i mieszanej

A na odpowiedni krem jeszcze nie trafiłam, jestem chyba zbyt wymagająca, każdy moj krem jest inny bo z zadnego nie jestem zadowolona. Mam nadzieje, że wpiszecie pare typów i będzie w czym wybierac. Czaje się na polecany przez naszą Doris82 vichy oligo 25 ;)

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
Cera tłusta
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-04-26, 19:29:49 »
ale mam pytanie to maja byc wymiany dla klientek czy kosmetyczek?bo ja moge polecic tylko sprawdzone firmy profesjonalne
 :wink:
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....

Gość

  • Gość
Cera tłusta
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-04-26, 19:52:16 »
ja mam cere mieszana i trudno mi trafic na odpowiedni krem na noc czy na dzien lub inne kosmetyki  ale pod makijaz zeby sie nie swiecic nakladam zawsze krem z GARNIERA "czyta skora" dlugotrwaly efekt matujacy. Nie jest on dobry jako krem do pielegnacji lecz wlasnie pod makijaz u mnie sie sprawdza. Jak sobie przypomne co mi odpowiadalo to dam jeszcze znac. POZDRAWIAM.

olgacytrynka

  • Gość
Cera tłusta
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-04-26, 22:25:21 »
polecam Garnier czysta skora ale do stosowania z przerwami bo po dlugim czasie uzywania wysusza strasznie :)
oczywiscie cala seria czyli krem tonik i zel do mycia :)

Gość

  • Gość
Cera tłusta
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-04-26, 22:48:22 »
właśnie - po tych garnierach miałam strasznie suchą skóre...masakra, ciągle się łuszczyła. Myśle że to troche bez sensu przesuszać skórę, odstawić kosmetyki, skóra się zregeneruje i od nowa ją wysuszać.
Sam krem nic mi złego nie zrobił, ale właśnie żel do mycia i tonik z alkoholem blehh - jeżeli o mnie chodzi to już nigdy więcej. Ale na każdego te kosmetyki troche inaczej dziłają :]

Gość

  • Gość
Cera tłusta
« Odpowiedź #7 dnia: 2005-04-27, 09:18:24 »
Na przykładzie brata. który jak prawie każdy nastolatek ma cerę tłustą polecam:
 3 stopniowy program firmy Soraya tzn; żel do mycia twarzy, tonik i krem matujący. Super efekty.

vroniasta

  • Gość
Cera tłusta
« Odpowiedź #8 dnia: 2005-04-27, 09:46:10 »
Jak najbardziej do cery tłustej błoto z morza martwego!!! Dogłebnie oczyszcza i dostarcza skórze cennych minerałów!!! :)

Gość

  • Gość
Cera tłusta
« Odpowiedź #9 dnia: 2005-04-27, 09:48:08 »
Vroniasta - powiedz cos więcej o tym błotku ;)
Pewnie dostępne jest tylko w gabinetach, co ?
Jaka firma i jaka cena :)

Gość

  • Gość
Cera tłusta
« Odpowiedź #10 dnia: 2005-04-27, 09:49:10 »
No i nie można zapomnieć o cudzie natury czyli zielonej glince. Nawet mój braciszek poddaje się i pozwala mi sobie ją nakładać regularnie. I efekty są super!

Gość

  • Gość
Cera tłusta
« Odpowiedź #11 dnia: 2005-04-27, 12:53:03 »
Cytat: "Majeczka"
No i nie można zapomnieć o cudzie natury czyli zielonej glince. Nawet mój braciszek poddaje się i pozwala mi sobie ją nakładać regularnie. I efekty są super!


skad taka glinke mozna wziasc :?:  :?:  :?:  :?:

vroniasta

  • Gość
Cera tłusta
« Odpowiedź #12 dnia: 2005-04-27, 14:49:16 »
Nom dostępna jest tylko w gabinetach!!! Za 50 ml. płacę 25 zł.!!! :) A jakie efekty, naprawdę po nałożeniu, aż czujesz, jak działa na skórę!!! Firma to najpewniej JERICHO są tam takie serie "black mud", ale spytam jeszcze dokładnie moją kosmetyczkę i dam Wam znać!!!:)

vroniasta

  • Gość
Cera tłusta
« Odpowiedź #13 dnia: 2005-04-27, 14:53:15 »
Błotko oczyszcza i rewitalizuje skórę, a do tego likwiduje napięcia i bóle mięśni, wpływa korzystnie na wszelkie zmiany grudkowe, zawsze po jej nałożeniu moja skóra odzyskuje ładny koloryt i wygładzają się wszelkie niedoskonałości skóry!!! Naprawdę szczerze polecam!!! :)

olgacytrynka

  • Gość
Cera tłusta
« Odpowiedź #14 dnia: 2005-04-27, 17:52:38 »
teraz mam krem i zel do twarzy nivea visage i  tonik dermiki to cery tlustej i z tego jestem zadowolona :) skora jest fajnie nawilzona i zmotowiona :)