Autor Wątek: Ziaja  (Przeczytany 24979 razy)

Offline alizeee

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 727
Ziaja
« Odpowiedź #30 dnia: 2008-12-11, 18:58:01 »
Kim, chodzi Ci o tą nowa linie balsamow owocowych do ust Ziaji ? wlaśnie widziałam w gazecie reklame tych pomadek, ale jeszcze nie probowałam.
Pozdrawiam ;)

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
Ziaja
« Odpowiedź #31 dnia: 2008-12-11, 20:08:22 »
tak o tą nową. napisali na nich "błyszczyk" ale jak dla mnie jest to  coś w stylu szminki ochronnej.

Offline alizeee

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 727
Ziaja
« Odpowiedź #32 dnia: 2008-12-11, 21:09:37 »
własnie w jakiejs gazecie czytalam ze sa błyszczyki i balsamy do ust nowe Ziaji, ale tak myślalam ze to raczej w formie ochronnej niż błyszczącej  :wink:
Pozdrawiam ;)

Offline kaasiowa

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 75
Ziaja
« Odpowiedź #33 dnia: 2008-12-12, 11:55:13 »
Ziaja LTD Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o. zajmuje się produkcją kosmetyków pielęgnacyjnych. Mają serię leczniczą maści na różnego rodzaje problemy, kosmoceutyki i kosmetyki pielęgnacyjne do całego ciała. Wyróżniają się dobrą jakością i przystępną ceną.Lubię po eksperymętować z ziają :)

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
Odp: Ziaja
« Odpowiedź #34 dnia: 2009-06-01, 19:39:08 »
z ziaji med wypróbowałam ( zużyłam jedno opakowanie) krem do twarzy antytrądzikowy, może i on jest fajny ale mi się po nim czoło świeci, ma zbyt tłustą konsystencję jak dla mnie. nawet wchłania się zbyt wolno jak na tego typu krem.
żeby podkład nałożyć trzeba trochę poczekać ( no w sumie tak musi być ale ten krem wchłania się zbyt długo, pod tym względem lepsza jest perfekta z glinką. lub ewentualnie perfekta cera mieszana)

Offline DaJusia

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 801
Odp: Ziaja
« Odpowiedź #35 dnia: 2009-06-01, 19:45:55 »
Kupiłam sobie dwufazowy płyn do demakijażu oczek ale nie na moje nerwy jest... :/
pozdrawiam, Daria
SPA Hotel DIAMENT Ustroń

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
Odp: Ziaja
« Odpowiedź #36 dnia: 2009-06-01, 19:48:11 »
lepszy jest jednofazowy jak dla mnie :)
a używał ktoś tego z serii sopot spa? ( on jest po 30 roku życia ale wiadomo jak to jest, stosuje się w zależności od potrzeb skóry a nie urodzin)


Dodano: 2009-06-01, 19:50:41
on jest do demakijażu twarzy

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Odp: Ziaja
« Odpowiedź #37 dnia: 2009-06-08, 11:00:40 »
a ktos w koncu uzywal tych blyszczykow- pomadek ziaji?
mnie one kusza za kazdym razem jak jestem w naturze i zastanawiam sie czy kupic  :nono:

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
Odp: Ziaja
« Odpowiedź #38 dnia: 2009-06-08, 13:58:19 »
których?, bo jak tych blubel to pisałam o nim powyzej

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Odp: Ziaja
« Odpowiedź #39 dnia: 2009-06-08, 14:13:31 »
wlasnie zauwazylam  :smiech3: nie wiem czy to te , te co widzialam to byly w pomaranczowym opakowaniu, moze to te same :lol:

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
Odp: Ziaja
« Odpowiedź #40 dnia: 2009-06-08, 19:51:22 »
Z Ziaji jest świetny balsam z wapnem po opalaniu (być może nawet tu o nim pisałam) ale nigdzie go nie ma ! szukam już od dłuższego czasu  :nono: mam nadzieje, że w okresie letnim się pojawi... po solarium był jak znalazł  :)

Ja mam pomadke kokosową, taka tam bez rewelacji ale może być   :lol:
„Spür die Melodie der Community“

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
Odp: Ziaja
« Odpowiedź #41 dnia: 2009-06-08, 20:01:26 »
kokosowe miałam mydło pod prysznic, ale ten zapach nie za bardzo mi pasował.

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Odp: Ziaja
« Odpowiedź #42 dnia: 2009-06-08, 20:07:00 »
Z Ziaji jest świetny balsam z wapnem po opalaniu (być może nawet tu o nim pisałam)

wiem o jaki ci chodzi, on byl wlasnie z wapniem, kiedys czesto na forum o nim pisałam  ;D najlepszy balsam po opalaniu, rzeczywiscie trudno go cos dostac i wogole serie do opalania ziaji tez rzadko cos widze np. jak jestem w rossmanie  : bredzisz :  nie wiem o co chodzi  :-|

Offline kika76

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 659
Odp: Ziaja
« Odpowiedź #43 dnia: 2009-06-09, 13:48:04 »
Ja ostatnio jak bylam w Polsce zakupilam to mleczko w Tesko i kupilam rowniez zel lagodzacy po opalaniu,jak i kremy z faktorami.Sa naprawde super,jestem z nich bardzo zadowolona.Teraz w Egipcie smarowalam dzieci 50 z seri Ziajka i sprawdzily sie bardzo dobrze!Moj synek ma bardzo jasna karnacje i zero poparzen!

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Odp: Ziaja
« Odpowiedź #44 dnia: 2009-06-09, 18:35:18 »
fajna jest ta domowa mikrodermabrazji ziaji  :smiech3:



tylko ze niby napisane na stronie ze po 40 roku zycia, a jak kupowalam w sklepie to widzialam ze po 30 to juz sama nie wiem   : bredzisz :

Specjalistyczny zabieg domowy intensywnie pielęgnujący cerę dojrzałą 40+. Skutecznie wygładza i przywraca blask zmęczonej skórze. Preparat do stosowania na noc, 3-4 razy w miesiącu.

odmłodzenie skóry - mikro-kryształki tlenku glinu
usuwa martwe komórki naskórka  dokładnie oczyszcza pory  ułatwia wnikanie substancji aktywnych w głębsze warstwy skóry