Autor Wątek: tipsy french - problemy  (Przeczytany 24838 razy)

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
tipsy french - problemy
« Odpowiedź #15 dnia: 2006-06-26, 21:47:30 »
Z tego co kumam w tego typu tipsach jak przy frenchowych nie zrównujemy tipsa z płytką paznokcia właśnie żeby wzoru nie stracić.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

olgacytrynka

  • Gość
tipsy french - problemy
« Odpowiedź #16 dnia: 2006-06-26, 21:53:11 »
Cytat: "mako"
Z tego co kumam w tego typu tipsach jak przy frenchowych nie zrównujemy tipsa z płytką paznokcia właśnie żeby wzoru nie stracić.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
dokladnie masz racje

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
tipsy french - problemy
« Odpowiedź #17 dnia: 2006-06-26, 22:23:21 »
to jak nie rownamy tego przejsci miedzy tipsem a paznokciem?tylko matowimy czy jak? :oops:

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
tipsy french - problemy
« Odpowiedź #18 dnia: 2006-06-26, 23:31:53 »
Jo, jak mawiają na Kaszebach ;) tylko delikatnie matowimy... przeca wzorek na tych tipsach to gwóźdź programu, więc nie można go zetrzeć.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Gość

  • Gość
tipsy french - problemy
« Odpowiedź #19 dnia: 2006-07-02, 14:39:18 »
ja tipsy french delikatnie matowie i daje trochę tip blendera, to taki preparat który delikatnie rozpuszcza tą krawędz żeby nie była taka ostra  :)

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
tipsy french - problemy
« Odpowiedź #20 dnia: 2006-07-02, 19:18:11 »
Cytat: "Ancur"
ja tipsy french delikatnie matowie i daje trochę tip blendera, to taki preparat który delikatnie rozpuszcza tą krawędz żeby nie była taka ostra  :)

ojoj, ale po co?! Przeciez cały urok frencha w pieknej równej i ostrej linii usmiechu.
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Gość

  • Gość
tipsy french - problemy
« Odpowiedź #21 dnia: 2006-07-02, 21:16:39 »
A co zrobić jeśli naturalna płytka jest bardzo krótka?? Przeciez tips french jeszcze bardziej ją skróci, a naklejanie na odrośniętego pazurka chyba mało efektownie od spodu wygląda?? Do tej pory robiłam frencha na mlecznym tipsie używając białego żelu, bądź akrylu.

Gość

  • Gość
tipsy french - problemy
« Odpowiedź #22 dnia: 2006-07-02, 21:25:26 »
Ja wiem z teorii że tipsa french wręcz trzeba przyklejać na odrośniętego pazurka, a nie spiłowanego na max krótki po to właśnie żeby tips nie skracał sztucznie płytki. Ale z życia biorąc miałam klientki które przy bardzo długich tipsach naturalnych chciały frencha z masy nie na linii wolnego brzegu tylko np. na połowie długości, albo na samej tyciej końcóweczce co też wyglądało fajnie ;)))

Gość

  • Gość
tipsy french - problemy
« Odpowiedź #23 dnia: 2006-07-02, 21:38:46 »
Mam te tipsy, jednak po jakimś czasie pękają. Tipsy delikatnie matowimy tylko kostką, ponieważ pilnikiem wzorek zaraz zostałby naruszony...

Gość

  • Gość
tipsy french - problemy
« Odpowiedź #24 dnia: 2006-07-03, 10:28:48 »
instruktorka na kursie powiedziała mi że to jeden ze sposobów żeby brzeg nie był taki ostry i nawet linia uśmiechu się nie rozmywa.A może mam słaaby tip blender :D Ale faktycznie tipsy french wystarczy tylko delikatnie zmatowić.

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
tipsy french - problemy
« Odpowiedź #25 dnia: 2006-07-03, 22:40:50 »
Cytat: mitemil
A co zrobić jeśli naturalna płytka jest bardzo krótka?? Przeciez tips french jeszcze bardziej ją skróci, a naklejanie na odrośniętego pazurka chyba mało efektownie od spodu wygląda?? Do tej pory robiłam frencha na mlecznym tipsie używając białego żelu, bądź akrylu.


dokładnie- naklejanie tipsa skraca optycznie płytkę. lepiej wtedy zrobic na szablonie, albo na tipsie naturalnym białym zelem.  :D
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Gość

  • Gość
Tipsy French bez kieszonki, jak przyklejać ?
« Odpowiedź #26 dnia: 2006-08-24, 12:15:05 »
Witam, serdecznie i bardzo proszę o pomoc , oczywiście wiem jak przyklejać tipsy French te z małą i dużą kieszonką, ale ostatnio zakupiłam Tipsy French Flame firmy  Cala z LF, mają prześliczny wzorek , ale nie mają kieszonki i nie wiem czy przykleja i matuje się je tak samo jak zwykłe tipsy French  z małą kieszonką czy inaczej, bardzo proszę o pomoc , bo na kursie tego nie miałam, Z góry pięknie dziękuję

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
tipsy french - problemy
« Odpowiedź #27 dnia: 2006-08-24, 22:30:24 »
Jeżeli tipsy maja wzorek to matów je bardzo delikatnie.
Czasem radzi sie aby zmatowic je lekko po całości, a na bokach normalnie tworząc jakby "ramke".

Tipsy bez kieszonki przykleja sie najczęściej nakładając je Od góry, nie standardowo ciągnąc tipsem po paznociu.
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Gość

  • Gość
tipsy french - problemy
« Odpowiedź #28 dnia: 2006-08-24, 22:56:36 »
Dziękuję, tipsy które kupiłam nie mają wzorku na wierzchu, tylko zamiast lini uśmiechu posiadają  takie  fantazyjne zygzakowate wycięcie , ale rozumiem, że wystarczy je tylko zmatowić :) Jeszcze raz piękne dzięki

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
tipsy french - problemy
« Odpowiedź #29 dnia: 2006-08-24, 22:58:36 »
Jeżeli możesz wstaw fotke- ciekawa jestem tego wycięcia  :D
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl