Autor Wątek: Darsonwalizacja  (Przeczytany 8225 razy)

Gość

  • Gość
Darsonwalizacja
« dnia: 2006-06-20, 22:14:51 »
Mam takie pytanko: Czy zabieg darsonwalizacji można wykonywać na klientce, która ma stały aparat nazębny??

Gość

  • Gość
D'Arsonvalizacja
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-06-22, 13:51:56 »
kazde metalowe przedmioty kolczyki aparaty itp są przeciwwskazaniem do darsonwalizacji

Gość

  • Gość
D'Arsonvalizacja
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-06-26, 21:28:12 »
Powiem szczerze, ze jak nosiłam sama apart korekcyjny wykonywałam sobie ten zabieg i innym klientkom też po uprzendim uzgodnieniu i nic sie nikt nie zgłaszał jakis dolegliwości

Gość

  • Gość
darsonwal
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-09-04, 20:50:12 »
mam pytanie czy paletę szklaną do darsonwala ręcznego trzeba wymienić co jakis czas?klientki narzekają że nie czuć wogóle mrowienia.

Offline glinka50

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 102
D'Arsonvalizacja
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-09-06, 10:07:45 »
mozesz wymienic ale najlepiej caly darsonwal ja bym polecila wymienic caly sprzet lub go wyregulowac :D  :D  :D  :D

Gość

  • Gość
D'Arsonvalizacja
« Odpowiedź #5 dnia: 2006-09-06, 20:19:50 »
przcuje 4 lata na tym darsonwalu.wymieniałam palety ze wzzględu na to że je  kilka razy potukłam.dzis mi normalnie działał.dziwne

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
D'Arsonvalizacja
« Odpowiedź #6 dnia: 2006-12-02, 00:21:29 »
ogólnie aparat jest przeciwwskazaniem, ewentualnie czoło możemy zrobić jeśli bardzo tego wymaga. miejsca gdzie są kolczyki omijamy jeśli nie można ich wyciągnąć  :wink:




ale ten pan jest chodzącym przeciwwskazaniem  :lol:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Gość

  • Gość
D'Arsonvalizacja
« Odpowiedź #7 dnia: 2006-12-02, 00:59:30 »
ja nosze aprat stały i jako jest przeciwwskazanie ale ja sobie pozwalam wykonywać darsonwalizację i nic się nie dzieje oprocz metalicznego posmaku... ale ten metaliczny posmak mam również gdy ja wykonuje darsonvalizacje ... wiec poprostu trzeba konsultować się z klientką... ale na 99% oprocz metalicznego posmaku w ustach nic się nie dzieje.. bo sama jestem przykładem

Gość

  • Gość
D'Arsonvalizacja
« Odpowiedź #8 dnia: 2006-12-02, 01:45:13 »
ja tez jestem przykladem i nic sie nikomu nie stalo jak narazie ale wszelkiego rodzaju metale kolczyki lancuszki sa przeciwskazaniem

Offline Alice

  • Ekspert(ka) - wizaż
  • To zaczyna być obsesją
  • *****
  • Wiadomości: 780
D'Arsonvalizacja
« Odpowiedź #9 dnia: 2006-12-03, 12:53:14 »
ja robilam sobie darsonwalizacje z kolczykami i nic mi nie jest i nie bylo... pic na wode ... wcale nie przeszkadza :)
Nadal nie znam tajemnicy za to mam w głowie kalkulator i wiem co się liczy

Offline buziaczek

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 79
D'Arsonvalizacja
« Odpowiedź #10 dnia: 2008-08-13, 17:52:24 »
a ja mam pytanie - pewnie niektore z was uznaja je za glupie i banalne,ale jednak...chodzi mi wlasnie o darsonwalizacje...wielokrotnie ja wykonywalam i zawsze ze szklanych elektrod widoczne bylo jasnofioletowe "światełko"...i wiem,ze wszystko bylo ok...czy kolor zblizony do czerwonego...a dokladniej fioletowo-czerwony tez jest ok???

Offline Misia1

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 68
D'Arsonvalizacja
« Odpowiedź #11 dnia: 2008-09-02, 08:11:56 »
Prawdopodobnie gaz z peloty się ulatnia. Proponuje wymienić pelotę.

Offline wysokieobcasy25

  • Moderator(ka)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1265
D'Arsonvalizacja
« Odpowiedź #12 dnia: 2008-09-02, 21:19:15 »
jak ja zkupowałam peloty do darsonwala to były 2 rodzaje ->świecące an fioletowo i na czerwono...jeśli masz wątpliwości co do swojej to zawsze możesz skontaktować się z producentem lub firmą , w której zakupiłaś sprzęt i powinni ci udzielić prawidłowej odpowiedzi na twoje pytanie;)
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, gdy jedno serce drugie rozumie...

Offline buziaczek

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 79
D'Arsonvalizacja
« Odpowiedź #13 dnia: 2008-09-04, 15:50:53 »
wielkie dzięki za odpowiedzi...okazało się,że ze sprzętem jest wszystko w porządku...a peloty faktycznie mogą świecić na lekko czerwono :D
bylam zaskoczona bo po raz pierwszy sie z tym spotkałam,ale cóż człowiek całe życie czegoś się uczy :D  :D  :D

Offline wysokieobcasy25

  • Moderator(ka)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1265
D'Arsonvalizacja
« Odpowiedź #14 dnia: 2008-09-04, 21:51:26 »
Cieszę się, że pomogłyśmy Tobie,polecamy sięna przyszłość;)
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, gdy jedno serce drugie rozumie...