Autor Wątek: depigmentacja, kwasy owocowe - AHA - zabieg  (Przeczytany 58964 razy)

Offline Alice

  • Ekspert(ka) - wizaż
  • To zaczyna być obsesją
  • *****
  • Wiadomości: 780
depigmentacja, kwasy owocowe - AHA - zabieg
« Odpowiedź #30 dnia: 2006-11-29, 14:30:53 »
jasne, nie zastanawiaj sie nawet, ja mam sporo klientek na kwasy:) bo maja szerokie zastosowanie
Nadal nie znam tajemnicy za to mam w głowie kalkulator i wiem co się liczy

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
depigmentacja, kwasy owocowe - AHA - zabieg
« Odpowiedź #31 dnia: 2006-11-29, 14:54:42 »
i duży zysk przy krótkim czasie zabiegu  :wink: o efektach to wiadomo że są rewelacyjne  :wink: a strach minie  :wink:  jak się będziesz stosować do zasad to nie będzie problemu  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
depigmentacja, kwasy owocowe - AHA - zabieg
« Odpowiedź #32 dnia: 2006-12-03, 17:13:42 »
Mnie kwasy nie przerażały ale przed pierwszym głębokim złuszczaniem z Neodermy to troszkę miałam stracha, ale okazało się wszystko ok, a i raczej nazwałabym go średnio głębokim, więc nie radzę się bać tylko dobrze przygotować i współpracować z firmą , bo wrazie jakichkolwiek pytań można do nich dzwonić  :wink:
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

Offline nadia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
depigmentacja, kwasy owocowe - AHA - zabieg
« Odpowiedź #33 dnia: 2007-10-04, 11:58:34 »
CZy po zabiegu kwasowym Neoglisa 25 i 35 procent waszym klientkom luszczy sie skora??? Moim nic sie nie luszczy, czy to znaczy ze za szybko zmywam kwas??? wykonalam dopiero kilka zabiegow i zastanawiam sie czy nie jesztem zbyt ostrozna??

kinga

  • Gość
depigmentacja, kwasy owocowe - AHA - zabieg
« Odpowiedź #34 dnia: 2007-10-04, 12:25:21 »
Cytat: "nadia"
CZy po zabiegu kwasowym Neoglisa 25 i 35 procent waszym klientkom luszczy sie skora??? Moim nic sie nie luszczy, czy to znaczy ze za szybko zmywam kwas??? wykonalam dopiero kilka zabiegow i zastanawiam sie czy nie jesztem zbyt ostrozna??

w 25% na czele wysuwają się właściwości nawilżające a nie złuszczające;)

Gość

  • Gość
depigmentacja, kwasy owocowe - AHA - zabieg
« Odpowiedź #35 dnia: 2007-10-04, 17:19:57 »
Witam,
czasami jesli sie kwas trzyma za dlugo badz jesli skora jest bardzo wrazliwa moze pojawic sie zaczerwienienie a pozniej strupek,po nalozeniu kwasu jesli nie ma zadnych zmian na skorze mozna trzymac kwas do 5 min odserwujac skore w miejsca zaczerwienione odrazu nalozyc neutralizator i potrzymac chwile dla zlagodzenia.
pozdrawiam Ewa PAkula Neoglis Polska

Gość

  • Gość
% kwasów to nie wszystko
« Odpowiedź #36 dnia: 2007-10-06, 12:11:03 »
Moim zdaniem wszyscy, którzy wybierają produkty do zabiegu eksfoliacji powinni zapoznać się z tym artykułem www.dermservice.com.pl/content/pl/files/literatura/Czynniki_warunkujace.doc

Producenci kosmetyków używają różnych marketingowych sformułowń, które wprowadzają w błąd. Dlatego też same musimy dociekać prawdy.

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
depigmentacja, kwasy owocowe - AHA - zabieg
« Odpowiedź #37 dnia: 2007-10-12, 10:08:08 »
Jeśli chodzi o zabiegi łączenia kwasów z innymi zabiegami to proponuje firmowe zabiegi Mary Cohr Hydra New i Peel & Lift,ale tam kwasy mają do 9% i zab. te mają działanie bardziej nawilżające i odżywcze ale bardzo dobre, polecam
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

kinga

  • Gość
depigmentacja, kwasy owocowe - AHA - zabieg
« Odpowiedź #38 dnia: 2007-10-12, 20:39:29 »
ja zakupiłam ziaja pro -25 %-efekty jak najbardziej dobre-
ja pielęgnację robię po kwasach
pozdrawiam

Offline brodka

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 375
depigmentacja, kwasy owocowe - AHA - zabieg
« Odpowiedź #39 dnia: 2007-10-14, 19:01:20 »
również reviderm proponuje zabieg - mikrodermabrazja i potem kwasy

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
depigmentacja, kwasy owocowe - AHA - zabieg
« Odpowiedź #40 dnia: 2007-10-15, 17:46:22 »
A ile radzicie odczekac po mikrodermabrazji przed kwasami?
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline marti

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 383
depigmentacja, kwasy owocowe - AHA - zabieg
« Odpowiedź #41 dnia: 2007-10-16, 19:57:06 »
linek mikrodermabrazję można łączyć z kwasami, więc nie musisz czekać tylko odrazu zrobić po mikro :)

Offline DaJusia

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 801
depigmentacja, kwasy owocowe - AHA - zabieg
« Odpowiedź #42 dnia: 2007-10-17, 10:50:16 »
Widziałam ostatnio oferte w jednym gabinecie - czyszczenie plus kwasy... co Wy na to?? 20% to jeszcze ale mocniejsze??  8O
pozdrawiam, Daria
SPA Hotel DIAMENT Ustroń

aaaniaaa

  • Gość
depigmentacja, kwasy owocowe - AHA - zabieg
« Odpowiedź #43 dnia: 2007-10-18, 11:13:19 »
dziewczynki, podzielę się moim sposobem na łączenie mikrodermabrazji i kwasów , ewentualnie jeszcze ultradźwięków.
Zabieg jest bardzo intensywny...no ale za to jakie efekty.
Zaczynam od mikrodermabrazji. Używam do tego mikrodermabrazji w kremie z Chantarela. Super złuszcza, bo te drobinki szafirowe są o bardzo małej granulacji i dość dużym stężeniu. ścieram naskórek do momentu odczucia bólu i dyskomfortu przez klienta. Następnie zmywam i nakładam kwasy. Stężenie i rodzaj kwasów dobieram do skóry klienta. Jeżeli jest to skóra tłusta to wybieram na ogół 30%  lub 40% mlekowego. Przy skórach dojrzałych na ogół zostaje przy 20%, również mlekowego. Glikolu  nie stosuję w zabiegach łączonych, bo za bardzo podrażnia skórę. Jeżeli są dodatkowo przebarwienia, to stosuję też punktowo kojowy.
Po zmyciu kwasów, jeżeli pozostały jeszcze jakieś zaskórniczki na twarzy, to doczyszczam ultradźwiękami. Skóra jest już tak złuszczona, że wystarczy na ogół dotknąć pelotą. Nie oczyszczam manualnie.
Podczas zabiegu buzia jest zazwyczaj bardzo zaczerwieniona. Należy poinformować o tym klientkę. Odczuwa ona również ciepło spowodowane pobudzeniem krążenia.
Następnie wprowadzam ampułkę ultradźwiękami, dostosowaną do potrzeb skóry i maskę łagodzącą.
Po masce rumień na ogół łagodnieje, natomiast przy wrażliwszych skórach może się utrzymać jeszcze ok. 2 godzin.
Najlepszy efekt widoczny na drugi dzien. Polecam więc wszystkim serdecznie, bo na zabiegach łączonych  uzyskuje się najlepsze efekty. Zwłaszcza przy skórach problematycznych. No i co najważniejsze, koszty materiałów to maksymalnie 10 zł. Tak wiec tak naprawdę czysty zysk

Pela-Iza

  • Gość
kwasy plus inny zabieg
« Odpowiedź #44 dnia: 2007-11-30, 17:07:45 »
Hejka ile wy bierzecie za jeden zabieg z kwasami?