Autor Wątek: depigmentacja, kwasy owocowe - AHA - zabieg  (Przeczytany 58968 razy)

Offline gohna777

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
depigmentacja, kwasy owocowe - AHA - zabieg
« Odpowiedź #180 dnia: 2009-01-31, 01:47:50 »
jedyne co mi przychodzi na myśl w takich przypadkach to to że jeszcze nikt nie zarobił sporego odszkodowania od takiej firmy a powinien i to za przysłowiową pierdołe :!:  Tu nie ma zmiłuj, bo nie wiedzą co czynią tu naprawde nie powinno się popuścić skurczybykom :!:

Offline MariaW_Innowacje

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 56
depigmentacja, kwasy owocowe - AHA - zabieg
« Odpowiedź #181 dnia: 2009-01-31, 17:05:02 »
Prawda jest taka, że jesli w  opisie aukcji jest kiklakrotnie napisane, że produkt do uzytko przez osoby wykwalifikowane, dla kogos kto potrafi pracowac z kwasami, zakup profesjonalny... i tym podobne slogany, oraz szczególowy opis postepowania, wskazania, przeciwwskazania i pielęgnacja po zabiegu.... to jesli zakupil go ktoś nieprzeszkolony - i wykonal sobie zabieg - zrobil to na wlasna odpowiedzialnośc... Z prawnego punktu widzenia - aukcja jest nie do ruszenia :(

Offline Renata

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 99
mediderma,filorga,mesoestetic czyli kosmetyka medyczna
« Odpowiedź #182 dnia: 2009-02-22, 21:42:32 »
Byłam dziś na pokazie-szkoleniu firmy bio-profil , która jest dystrybutorem między innymi w/w firm. Jestem ciekawa czy pracujecie na tych preparatach. Interesuje mnie głównie cosmelan, glicopeel, mendelac. Macie jakieś z tym doświadczenie?

Pokaz był interesujący. Mają niesamowicie ciekawą ofertę, świetne składy i dobre stężenia, myslę że można z nimi zdziałać więcej niż przy użyciu kosmetyków firm kosmetycznych. Wiem że pracują na nich gabinety medycyny estetycznej, ale także coraz więcej kosmetyczek. Dzisiejsze szkolenie było dedykowane właśnie dla tej grupy ( kosmetyczki).

W naszym gabinecie od jutra próbujemy nowe produkty, więc napiszę jak się sprawują, a może niedługo i cosmelan wypróbujemy, bo w końcu możemy- my jako kosmetyczki, go robić( po otrzymaniu certyfikatu).

Offline gohna777

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
depigmentacja, kwasy owocowe - AHA - zabieg
« Odpowiedź #183 dnia: 2009-02-25, 13:40:50 »
Renatko o Cosmelanie masz trochę w temacie kwasy AHA (pamiętam bo śledzę temat od dawna). Ten temat jest w dziale zabiegi kosmetyczne. Zajżyj tam sobie  :wink: pozdrowionka :!:

Offline Renata

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 99
depigmentacja, kwasy owocowe - AHA - zabieg
« Odpowiedź #184 dnia: 2009-03-04, 18:54:27 »
Cytat: "gohna777"
Renatko o Cosmelanie masz trochę w temacie kwasy AHA (pamiętam bo śledzę temat od dawna). Ten temat jest w dziale zabiegi kosmetyczne. Zajżyj tam sobie  :wink: pozdrowionka :!:


Dzięki, tak czytałam, a swoją drogą , na szkoleniu kilkakrotnie nam powtarzali, podkreślając mocno, że Cosmelan to nie zabieg kwasowy, a depigmentacyjny. Z ciekawostek to, krem cosmelan 3 który klientka kontynuuje kuracę w domu, można, a nawet należy stosować w lecie( jesli akurat trwa kuracja-bo kuracja powinna trwac około roku). na przykład rano na plaże z kremem 50 spf na twrzy, a wieczorkiem cosmelan.  Ciekawe , co?  8O
ZUpełnie inaczej  niż przy zabiegach kwasowych  :D

Gohna, a pracujesz moze z cosmelanem?
      
      Dodane po 169 godz. 34 min.:
                     No to testujemy zabiegi z kosmetykami medycznymi  :lol:

Na pierwszy ogień poszedł mandelac 40 % o ph 1,5 - doskonały preparat max efektów i min podrażnienia

Buzia lekko zarózowiona, ale pieknie wygładzona i rozjaśniona, zobaczymy jak będzie po serii zabiegów. Mandelac jest dobry dla skór które nie tolerują kwasu glikolowego.

\nastepny w kolejce to argipel- z arginina 20% i 15% kwasem mlekowym dla skór wrażliwych..napiszę jak juz wypróbuję

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
depigmentacja, kwasy owocowe - AHA - zabieg
« Odpowiedź #185 dnia: 2009-03-04, 19:20:19 »
Cytat: "gohna777"
Ten temat jest w dziale zabiegi kosmetyczne. Zajżyj tam sobie  :wink: pozdrowionka :!:


dolepiłam temat Renaty do wątku o którym pisałaś Gosiu :)
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum