Autor Wątek: Wrastajace wloski  (Przeczytany 4812 razy)

Gość

  • Gość
Wrastajace wloski
« dnia: 2005-04-24, 14:51:39 »
Domyslam sie,ze to ciezki do pokonania problem,ale moze wspolnymi silami uda nam sie go pokonac!!!!
Chodzi o wrastajace wlosy.Jestem wierna depilacji woskiem. Te zabiegi oslabiaja wlosy,ktore niestety potem wrastaja.Nie pomagaja peelingi,natluszczania...Niestety zostaje tylko podkuwanie igla  :(  Ta dolegliwosc daje mi sie we znaki,w okolicach bikini,a niedawno zaobserwowalam tez pachy. Usuwamy owlosienie,aby ladnie wygladalo i zeby moza bylo zlozyc seksowne bikini. A tu nagle jakies KROSTKI, przez ktore i tak chodzimy w bokserkach  :cry:
Moze macie jakas rade????????????!!!!!!!!!!!!!!

Offline Shelly

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 363
Wrastajace wloski
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-04-24, 17:43:07 »
Asiczko, bardzo skutecznym preparatem  stosowanym przy problemach z wrastającymi włoskami, zapaleniu mieszków włosowych, a także przy zaczerwienieniu skóry po depilacji jest Folisan firmy Depileve.

Troszkę o preparacie (na podstawie katalogu):
Aktywne składniki tego preparatu przypominają składniki aspiryny. Rewelacyjny na problemy z wrastaniem włosków, łagodzi też uczucie pieczenia, zaczerwienienia, likwiduje krostki pojawiające się po goleniu czy depilacji. Jest odpowiedni zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.
Folisan powierzchniowo złuszcza naskórek, co umożliwia prawidłowe odrastanie włosa i przyspiesza proces regeneracji tkanek. Skóra staje sie zdrowa i delikatna.
Dodatkowo, przy skórze tłustej, Folisan wykazuje działanie ściągające.

Opakowanie: butelka 150ml

Gość

  • Gość
Wrastajace wloski
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-04-24, 19:12:38 »
a moze wiesz ile on kosztuje??

Offline Shelly

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 363
Wrastajace wloski
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-04-24, 19:18:14 »
No właśnie w tym problem, ze mnie samą to interesuje, ale zgubiłam gdzies cennik :(
Ale postaram sie dowiedziec :)

Offline Shelly

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 363
Wrastajace wloski
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-04-24, 19:25:03 »
oo i juz wiem :)
buteleczka 150 ml - 35 zl.

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
Wrastajace wloski
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-04-24, 21:00:53 »
:groupjump: hello ja polecam preparat mary cohr krem przed i podepilacyjny -rewelka pieknie pachnie zmiekcza skore oslabia wlosy,zapobiega ich wrastaniu,nawilza,wygladza naskorek.dziala antysptycznie,lagodzi podraznienia.stosuje sie 3 dni przed i 3 dni po kosztuje ok 50 zl opakowanie profesjonalne 200ml : rotfl :
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....

Gość

  • Gość
Wrastajace wloski
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-04-25, 15:59:44 »
juz kiedys taki temat był poruszany na tym forum
postaraj sie przejzec je całe
w tym temacie było duzo wiecej odpowiedzi

Offline IzaBeauty

  • Kosmetolog
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Człowiek uczy się całe życie :)
Odp: Wrastajace wloski
« Odpowiedź #7 dnia: 2014-08-06, 13:40:11 »
Zarówno po depilacji woskiem jaki i po paście cukrowej może pojawić się problem wrastających włosków. Poza tym po zabiegu depilacji podrażnienie skóry szybciej znika po paście cukrowej. Jak ktoś napisał wczesniej, również polecam preparat Folisan, który można zakupić u mnie w salonie.