Autor Wątek: glinka z morza martwego  (Przeczytany 3275 razy)

vroniasta

  • Gość
glinka z morza martwego
« dnia: 2005-04-24, 00:42:33 »
Kochane co możecie powiedzieć o glince z morza martwego??? Mam tłustą cerę, płytko unaczynioną, a do tego wrażliwą!!! Poleciła mi ją moja kosmetyczka, ale chciałabym również poznać Wasze opinie??? :) A może same macie pomysł co powinnam używać w przypadku mojej cery??? thx. ogromniaste za wszelkie info i porady  :kiss:

Gość

  • Gość
glinka z morza martwego
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-04-24, 14:42:23 »
Podziekuj kolezance,glinka to dobry pomysl.Nie znam dokladnie tej glinki ,o ktorej jest mowa.A to tez dlatego,ze nie podalac szczegolow.
Ale nie szkodzi.Ja zawsze polecam glinki i to do wszystkich cer! Bo przciez glinek jest mnostwo!!! W zaleznosci od koloru,ma ona inne wlasciwosci. Do cery tlustej i tradzikowej jest np.zielona,ale do cer wrazliwych juz sa inne. Chyba nie bedziesz mogla stosowac tylko jednej.
Ja tez tak robie,stosuje jej naprzemiennie,w zaleznosci od kondycji skory i co chce w danym momencie osiagnac.

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
glinka z morza martwego
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-04-24, 14:51:56 »
nie znam glinki z morza martwego ale jesli masz plytko unaczynniona cere to nie dopuszczaj do przeschniecia glinki....a tak wogole to glinki sa rewelacyjne jesli sa 100% najlepsze to sa w granulkach do zmielenia super
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....

vroniasta

  • Gość
glinka z morza martwego
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-04-24, 15:46:27 »
Dzięki dziewczyny!!! :) Sama nie wiem jakiej firmy jest ta glinka, ale jak będe w najbliższym czasie u mojej kosmetyczki to zapytam :)

Offline BeautyExpert

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: glinka z morza martwego
« Odpowiedź #4 dnia: 2009-08-13, 20:36:55 »
błoto z moża martwego na twarz i ciało Jadwiga Saipan, można używać przy cerze delikatnej, bardzo dobrze położyć po tej masce algi, a wcześniej zrobić mikrodermabrazję (delikatną) - powsrtanie expresowy zabieg liftingowy

Offline zaafira1

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: glinka z morza martwego
« Odpowiedź #5 dnia: 2010-03-23, 19:36:50 »
Fajne błotko z Morza Martwego ma też Bielenda w wersji detalicznej, jest pakowane w takich podwójnych saszetkach na dwa razy. Polecane także do cer naczynkowych, wspaniale odtruwa cerę, oczyszcza, wchłania nadmiar wydzielin skórnych, a jako że jest bogatym źródłem minerałów doskonale remineralizuje skórę i tym samym świetnie wpływa także na naczynka. Maska ta troche szczypie, ale tak ma być :)