Autor Wątek: Łódź - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne  (Przeczytany 66694 razy)

Gość

  • Gość
Łódź - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne
« Odpowiedź #60 dnia: 2006-11-09, 12:50:13 »
kosmetologia jest również na PWSZ w Nysie :wink:

Gość

  • Gość
podyplomowa kosmetologia
« Odpowiedź #61 dnia: 2006-11-25, 09:39:42 »
czesc dziewczyny jestem nowym uzytkownikiem jest kosmetologia mgr w lodzi na um kierunek farmacja jest ciezko ja wlasnie jestem jesli chodzi o sama dziedzine kosmetologia nie dowiadujemy sie nic nowego sama chcemia mkrobioogia filozofia itp jak chcecie cos wiedziec piszcie pozdraiwam gg 4954149

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Łódź - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne
« Odpowiedź #62 dnia: 2006-11-25, 23:23:04 »
łódź odpada  :?
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gość

  • Gość
Łódź - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne
« Odpowiedź #63 dnia: 2006-11-26, 00:00:47 »
dlaczego lodz odpada???ja tam jnestem i jestem zadowolona??pozatym to ostatnia szansa na zrobienie magistra jest on tylko ostatni rok dlatego ze dostosowywujemy przepisy do przepisow uni europejskiej i od nowego roku nie bedzie naboru mam info z potwierdzonego zrodla

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Łódź - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne
« Odpowiedź #64 dnia: 2006-11-26, 00:41:24 »
Cytat: "kosmetoloog"
dlaczego lodz odpada???ja tam jnestem i jestem zadowolona??pozatym to ostatnia szansa na zrobienie magistra jest on tylko ostatni rok dlatego ze dostosowywujemy przepisy do przepisow uni europejskiej i od nowego roku nie bedzie naboru mam info z potwierdzonego zrodla


jak można zauwazyć linek jest z Krakowa więc chyba dlatego Łódź odpada  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Achika

  • Gość
Łódź - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne
« Odpowiedź #65 dnia: 2006-11-26, 08:34:42 »
przepraszasm bardzo to czyli co jak ja skoncze szkoile to nie bede miala mozliwosci zrobienia magistra bo takie sa wymogi uni? przeciez po to tego licencjata robili aby i magisterka byla

Gość

  • Gość
Łódź - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne
« Odpowiedź #66 dnia: 2006-11-28, 23:36:39 »
no niby nie ale wszystko sie zmienic mzoe tak przynajmniej nam mowia
miejsc w tym roku bylo 50  a przyjeto 150 raz ze kasa a 2 ze juz nie bedzie mozna zrobic wiec nacsneli do oporu

Achika

  • Gość
Łódź - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne
« Odpowiedź #67 dnia: 2006-11-29, 00:06:06 »
co moze sie zmienic to ze na nowo wprowadza magisterke z kosmetologii..,kurcze mazyla mi sie magisterka na AM w poznaniu...bo byla przygotowana z mysla o przemysle i chemii kosmetycznej a uwazam ze to jest bardzo potrzebna wiedza..a tutaj wylatuja z takim czyms.....

Gość

  • Gość
Łódź - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne
« Odpowiedź #68 dnia: 2007-02-11, 12:04:39 »
Sa już magisterskie w Łodzi? Albo sa plany w przyszlym roku czy za 2-3 lata? Wogóleldużo opini tu na forum opiera się na przekonaniu ze UM szkoli teoretycznie za to praktyki nic. Czy to naprawde az tak zle pod tym kontem? Moze ktos kto teraz sie uczy na 1 lub 2 roku powie cos wiecej??

Offline silva

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 36
Łódź - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne
« Odpowiedź #69 dnia: 2007-03-24, 16:55:40 »
Niestety anagra nie ma jeszcze uprawnień do otwarcia licencjatu. :roll: sprawdzałam na ich stronie www.anagra.pl.

Gość

  • Gość
Ostrzeżenie
« Odpowiedź #70 dnia: 2007-09-14, 22:54:49 »
Siema dziewczyny! w tym roku chciałam zacząć studiowac kosmetologię i już na samym początku miałam problemy. Słyszałam o dwóch dobrych szkołach - WSBiNoZ (medyk) na Milionowej i Społecznej Wyższej Szkole Zarządzania na kilińskiego. Ta druga wygląda na prawdę kusząco, np. zero wpisowego. Tyle że to jest jeden wielki przekręt! więc uważajcie i nie dajcie się na to nabrać! okazuje się, ze oni nie mają uprawnień na kosmetologię, a to co reklamują, to tylko specjalność na fizjoterapii. Więc na licencjata z kosmetologii nie ma co tam liczyć :/ podpucha po prostu, całe szczęście, ze w porę sie dowiedziałam. Ale za to Medyk zapowiada się obiecująco i coraz więcej pozytywnych opinii słyszę, więc na szczęście dobrze wyszłam  :D polecam!

Offline silva

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 36
Łódź - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne
« Odpowiedź #71 dnia: 2008-01-19, 13:50:04 »
Czy ktoś już coś może powiedzieć na temat Medyka?Tzn. Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi?Zastanawiam się nad tą uczelnią. Jest w miarę nowa, nie wiem czy ryzykować. :>

Offline edytka8787

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Łódź - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne
« Odpowiedź #72 dnia: 2009-02-26, 16:55:05 »
Witam kolezanke wyzej:) Ja tez wybieram sie na Kosmetologie tylko jeszcze nie wiem gdzie:) Na pewno Lodz:) Dziewczyny poleccie solidne studia Kosmetologiczne in Lodz:)
      
      Dodane po 2 godz. 42 min.:
                     Ja myslalam o  Wyższej Szkole Humanistyczno Ekonomiczna na kierunku pedagogika zdrowia specjalizacja: kosmetologia , ale niewiadomo czy utworza ten kier w 2009 roku , bo jest potrzebne minimalnie 15osob
      
      Dodane po 340 godz. 11 min.:
                     Czesc dziewczyny chcialam zapytac czy slyszalyscie o tej uczelni: WYZSZA SZKOLA KOSMETYKI I NAUK O ZDROWIU ul Kilinskiego 141 i tam jest kierunek Kosmetologia licencjat, jak ja znacie to powiedzcie cos o niej czy warto tam isc , bo od Pazdzirnika chce zaczac studia Kosmetologie w Lodzi , ale nie wiem jaka Uczelnia jest najlepsza:( I jak ktos chodzil do Medyka na ul Milionowa to tez niech powie jak tam jest z gory dziekuje:*

Offline strazaczka88

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Łódź - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne
« Odpowiedź #73 dnia: 2009-04-25, 23:50:52 »
http://www.wyzszaszkolakosmetyki.pl/
tutaj masz stronkę wyższej szkoły kosmetyki i nauk o zdrowiu w Łodzi :wink:  ja chodzę do studium, a do wyższej też się wybieram, Mogę polecić obie szkoły z czystym sumieniem! tutaj na pierwszym miejscu jest jakość, przekazanie jak największej ilości wiedzy! mamy bardzo dużo zajęć praktycznych na wysokim poziomie. wyzsza szkoła znajduje się na ul.wileńskiej, są tam nowe, wyremontowane sale (jeszcze tam nie bylam bo mam zajecia tylko na kilinskiego ale slyszalam ze jest naprawde fajnie). najlepiej zadzwon, otrzymasz wszystkie potrzebne info, szkołę mozesz odwiedzic, zobaczyc jak wygląda. POLECAM!!!!!

Offline edytka8787

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Łódź - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne
« Odpowiedź #74 dnia: 2009-04-26, 09:34:03 »
Dziekuje bardzo za odpowiedz , na pewno zadzwonie i zapytam:) :wink:  :wink: Fajnie , ze trafilas do takiej fajnej szkoly , ja nie mialam tyle szczescia :( Pozdrwaiam serdecznie i zycze sukcesow zwiazanych z zawodem:-) :D