Autor Wątek: Łódź - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne  (Przeczytany 66726 razy)

Offline limonka85

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 244
Łódź - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne
« Odpowiedź #45 dnia: 2006-06-08, 20:36:52 »
Ale przyznasz ze jest taki stereotyp, ze kosmetyka jest gorszym kierunkiem. Pytaja sie ciebie co studiujesz? ty mowisz kosmetyke> Aoni - co wy wiecie o nauce?Ale przciez studia medyczne to medyczne, i w jakis sposob sa dla wybranych tylko i w gruncie rzezcy nei sa takie latwe. Kazdy z ulicy sie tam nie dostaje.Cos tzreba miec w glowie.

p.s a do tych lasek pzremilzce sprawe :lol:

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Łódź - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne
« Odpowiedź #46 dnia: 2006-06-08, 21:11:15 »
dziwne o ze trzeba osrazu taka sume zaplacic , pierwsze slysze , zawsze slysza;lam ze sie placi co miesiac czesne.
a moze tak robia bo jak ktos zrezygnuje to  kaske juz maja od tej osoby :roll:

Gość

  • Gość
Łódź - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne
« Odpowiedź #47 dnia: 2006-06-09, 13:22:15 »
Nie wiem czemu ustalili taką formę zapłaty, ale tak mi powiedziano w sekretariacie i już nie wnikałam w szczegóły.

Nie wiem też jak będzie rozwiązana sprawa praktyk na studiach w Anagrze, bo jeśli chodzi o liceum i policealną, to praktyki są po 1 miesiąc na każdy semestr. Tak samo nie wiem jak będzie na licencjacie z zakupem własnych narzędzi, ale w pozostałych formach (liceum i policealna) obowiązkowo trzeba zakupić sobie fartuszek i obuwie na pracownie oraz cążki, radełko, pęsetkę (ze względu na to, by każdemu ręka przywykła do kształtu własnego narzędzia, a nie szkolnych sprzętów). Mile widziane są też własne ręczniki (duży do ciała, mały do zmywania twarzy) i opaska na głowę (jeśli jednak ktoś nie ma własnych szkoła posiada swoje). Pozostałe narzędzia pracy zapewnia szkoła.

Gość

  • Gość
Podziekowania dla Gusi1985
« Odpowiedź #48 dnia: 2006-06-10, 00:52:25 »
Dziekuje za cenne informacje na temat Anagry...jednym slowem dobry forumowicz z ciebie:)pozdrawiam:D

Gość

  • Gość
Łódź - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne
« Odpowiedź #49 dnia: 2006-06-12, 17:04:06 »
cieszy mnie Wasze podejście dziewczyny. Wybieram się na studia od października i też spotykam się z różnymi niemiłymi sytuacjami. Ale trzeba to olać i wiedzieć swoje - świata nie naprawimy. My się uczymy, dokształcamy i jesteśmy mądre, a inni niech się śmieją.
pozdrawiam :)



ps. acha a apropo "lasek"  :roll: - byłam swojego czasu na wykładach dla zaocznych w jednej szkole wyższej i jak zobaczyłam utlenione panienki z solarium, które przez pierwszy wykład gadały, przez drugi jadły kanapki a przez trzeci bawiły się komórkami to mi się niedobrze zrobiło. Potem znów dorwałam dziewczyny z drugiego roku - "normalne", bez solarium, tipsów i w dzinsach, a nie w białych kozaczkach, mówiące, jaki przesiew jest na pierwszym roku. :]
Myślę że takie osoby prędzej czy później opadają - szkoda tylko, że już przez pierwszy rok mogą nieźle zaszkodzić renomie szkoły :] :P

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Łódź - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne
« Odpowiedź #50 dnia: 2006-06-12, 17:24:21 »
tak to bywa wlasnie ja sama tez na oczy w mojej szkole bylej widzialam taka rewie mody :? teraz jestem w nieplatnej szkole tez na kosmetyce ale niewidze takich panieniek 8)

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Łódź - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne
« Odpowiedź #51 dnia: 2006-06-29, 10:22:37 »
Maatix, powiedz mi czy na tej specjalnosci jest wiecej o kosmetologii czy nastawienie na zdrowie publiczne, orientujesz sie ??

pozdraiwam serdecznie  :lol:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gość

  • Gość
kosmetologia
« Odpowiedź #52 dnia: 2006-06-29, 15:06:51 »
Kosmetologia na akademii jest na wydziale Nauk o Zdrowiu.Jeśli to miałas na myśli

Offline limonka85

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 244
Łódź - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne
« Odpowiedź #53 dnia: 2006-07-06, 11:03:29 »
Szukalaam wzcoraj na stronie Ministerstwa Oswiaty zcy szkolaAnagra i Awangarda wLodzi maja uprawneinia szkol publicznych i zcy sa wpisane w rejestr. Nie znalazlam nic takiego. A nie chce wydac kase na studia:kosmetologie, ktora okaze sie niewazna.

Gość

  • Gość
Łódź - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne
« Odpowiedź #54 dnia: 2006-07-07, 01:32:10 »
nie mają bo dzwoniłem i sie przyznali :) ze nie posiadają jeszcze zgody ale wszystko jest nadobrej drodze hhehehehe szukają frajera hhe

Offline limonka85

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 244
Łódź - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne
« Odpowiedź #55 dnia: 2006-07-07, 08:34:30 »
Ale dzwoniles do 2 szkol? Czy tylko do jednej konkretnej? Tak to nie wiem co teraz robic. Moze ktos zna w Łodzi szkole gdzie jest kosmetologia? Bo nie wiem czy sie dostane na uniwerek medyczny na zaoczne.

Gość

  • Gość
Łódź - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne
« Odpowiedź #56 dnia: 2006-07-07, 16:20:49 »
Z tego co wiem to Anagra chyba ma, ale na 100% nie jestem pewna. Wiem jednak, że już tamtym roku planowali otworzenie wyższej szkoły, jednak pani dyrektor czekała z otwarciem właśnie na zgodę i wpis, więc pewnie dostała skoro otwiera szkołę.

Offline limonka85

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 244
Łódź - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne
« Odpowiedź #57 dnia: 2006-07-07, 22:45:07 »
Wiesz niekoneizcnie maja licencje, bo mojas zkola stara sie juz od 2 lat i moze od lutego ruszy dopiero licencjat. A to ze otwieraja to nic nieznazcy-nabieraja luzdi i tyle.chyba zazdwonie do kuratorium.

Offline limonka85

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 244
Łódź - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne
« Odpowiedź #58 dnia: 2006-08-06, 13:12:45 »
Nie wiem co wybrac, miotam sie.Zamierzam podjac nauke na uniwerku medycznym w lozdi<kosmetologia>,ale nei iwem czy dam rade.CZy jest jakas osoba w lodzi ktora studiuje na tym kierunku? I moze podzielioc sie swoimi wrazeniami.jak to jest programowo, o polowe mniej materialu niz na dziennych? W swoich rozmysleniach myslalam tez o kilinskiego ale podobno maja otworzyc w lutym licencjat. A z tej szkoly mam technika i jestem zadowolona. Tylko jak sie okaze ze nie otworza w lutym to przeleci mi caly rok.A ja juz chce studiowac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Łódź - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne
« Odpowiedź #59 dnia: 2006-08-06, 19:01:22 »
limonka nie zastanawiaj sie :) trzeba ryzykowac czasem i nawet wszystko postawic na jedna karte, a tak jak mowisz ze moze nie otworza w lutym i wtedy bedzie lipa skoro Ci zalezy:) ja kiedys tez nie wiedzialam ale teraz jestem szczesliwa ze stalo sie tak a nie inaczej
 :groupjump:  :groupjump:  :groupjump:  :groupjump:  :groupjump:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))