Autor Wątek: Łódź - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne  (Przeczytany 66687 razy)

Offline Agnes11

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 93
Łódź - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne
« Odpowiedź #15 dnia: 2006-03-30, 21:53:35 »
Cytuj
Stanulka napisał:
Po ukończeniu otrzymuje się dyplom ukończenia studiów podyplomowych.


Ukończenie tego studium podyplomowego kosmetologia na PŁ nie  daje uprawnień do wykonywania pracy w zawodzie kosmetolog Piszę to aby nie było rozczarowań ani pieniędzy wyrzuconych w błoto, jeśli ktoś chce podciągnąć swoje kwalifikacje na kosmetologa
BIO-STUDIO Agnes

Offline Agnes11

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 93
Łódź - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne
« Odpowiedź #16 dnia: 2006-03-30, 22:08:45 »
Jestem technologiem chemicznym po PŁ, mam tytuł mgr inż. oraz technikiem kosmetyczka Szukam studium podyplomowych kosmetologii, aby uzyskać zawód kosmetolog Byłam na PŁ u dwóch doktorów, które prowadzą to studium i odesłali mnie do Akademii Medycznej w Łodzi Na Akademii Medycznej jeszcze nie ma studium podyplomowego z kosmetologii Są tylko licencjanckie i magisterskie Szukam w innych miastach Polski Może ktoś wie?
BIO-STUDIO Agnes

Gość

  • Gość
bydgoszcz
« Odpowiedź #17 dnia: 2006-04-23, 18:32:24 »
Również na Akademii Medycznej w Bydgoszczy jest kosmetologia podyplomowa tzn na kierunku zdrowie publiczne,specjalnośc kosmetologia.3 letnie licencjackie i 2 letnie uzupełniające magisterskie.Wiem bo sama tam studiuję.

Offline Agnes11

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 93
Łódź - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne
« Odpowiedź #18 dnia: 2006-04-23, 20:45:18 »
Cytuj
Maatix napisał:
Również na Akademii Medycznej w Bydgoszczy jest kosmetologia podyplomowa tzn na kierunku zdrowie publiczne,specjalnośc kosmetologia.3 letnie licencjackie i 2 letnie uzupełniające magisterskie.Wiem bo sama tam studiuję.


Napisałaś 3-letnie licencjackie i 2-letnie uzupełniające to razem dają 5 lat studiów Po trzech latach uzyskuje się tytuł licencjonowanego kosmetologa, a po nastepnych dwóch tytuł mgr kosmetologa To są studia dla absolwentów liceum Natomiast mi chodzi o studia podyplomowe dla absolwentów studiów i trwają z reguły 2 lata (trafiają się 3-letnie)  Jeśli mówisz, że jest podyplomowa kosmetologia to wiesz może ile trwają i czy uzyskuje się tytuł kosmetologa i uprawnienia do pracy w tym zawodzie Byłabym wdzięczna za odpowiedź lub jakiś numer telefonu do sekretariatu lub dziekanatu tej uczelni
BIO-STUDIO Agnes

Gość

  • Gość
www.uni.torun.pl
« Odpowiedź #19 dnia: 2006-04-24, 22:16:12 »
Wszystkiego się dowiesz wchodząc na strone naszej uczelni www.uni.torun.pl W opcji wydziały szukaj collegium medicum rzecz jasna.

Gość

  • Gość
Łódź - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne
« Odpowiedź #20 dnia: 2006-05-04, 20:15:18 »
Witam jestem tu pierwszy raz wiec na poczatku wszystkich pozdrawiam
Mam pytanko wiecie moze jaka jest cena na UMna wydziale kosmetologia. Jesli kturas z was tam studjuje prosze o opis
Dziekuje i pozdrawiam :D

Gość

  • Gość
Łódź - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne
« Odpowiedź #21 dnia: 2006-05-05, 23:19:20 »
Lodz?
ja jestem na zaocznych magisterskich place 6 tys rocznie ale z tego co wiem to dzienne sa da darmo!

pozdrawiam

Gość

  • Gość
Łódź - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne
« Odpowiedź #22 dnia: 2006-05-06, 11:33:17 »
dziekuje
pozdrawiam

Gość

  • Gość
Łódź - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne
« Odpowiedź #23 dnia: 2006-05-16, 15:55:46 »
Nefretete, a możesz napisać cos wiecej na temat magisterium na UM?
Dokładnie interesuje mnie rekrutacja- wiem że jest egzamin możesz mi powiedzieć z jakich przedmiotów? Czy biorą pod uwagę gdzie się robiło licencjat- czy to były prywatne studia czy państwowe.
Czy ciężko jest się dostać na zaoczne- liczba miejsc jest ograniczona?
Będe bardzo wdzięczna za wszelkie informacje.
Pozdrawiam

Gość

  • Gość
Łódź - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne
« Odpowiedź #24 dnia: 2006-05-25, 10:43:41 »
WITAM I POZDRAWIAM
OD PAZDZIERNIKA CHCIALABYM ROZPOCZAC SZKOLE NA UM W LODZI NA KIERUNKU KOSMETOLOGIA ALE SYSTEM DZIENNY W CZERWCU KONCZE STUDJUM KOSMETYCZNE I UZYSKUJE TECHNIKA USLUG KOSMETYCZNYCH  :D  :D
I TU POJAWIA SIE MOJE PYTANKO CZY MUSZE4 ZDAWAC EGZAMINY WSTEPNE JESLI MAM JUZ TECHNIKA I ILE PLACE ZA SZKOLE
DZIEKUJE

Gość

  • Gość
Łódź - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne
« Odpowiedź #25 dnia: 2006-05-31, 16:23:59 »
Mam zamiar w tym roku szkolnym isc na licencjat do WZSKiPZ w Łodzi,to nowo otwarta forma bedzie,gdyz do tej pory Awangarda zajmowala sie tylko edukacja w formie Studium Policealnego 2-letniego.Ale niestety na ich stronie http://www.awangarda.edu.pl/kosmetyka.html bardzo malo pisze o kosztach jakie trzeba wlozyc w nauke na kierunku kosmetologii 3-letnim(licencjackim),jedyne co wiem ze wpisowe wynosi 800zl.
MOZE KTOŚ Z WAS WIE COS WIECEJ O TEJ SZKOLE??
ILE WYNOSI CZESNE MIESIECZNE??
I OGÓLNIE CZY JEST KTOŚ KTO MIAŁ STYCZNOŚĆ Z TA SZKOŁA W ŁODZI??JAKIE SA WASZE OPINIE??
I JAK TO WYGLADA ZE STRONY PRAKTYCZNEJ??CZY SZKOLA ZAPEWNIA TE WSZYSTKIE PRAKTYKI??CZY TO TYLKO TAK PIEKNIE PISZA O TYM??

BARDZO PROSZE O WSZELKIE OPINIE NA TEN TEMAT,Z GÓRY DZIEKUJE WSZYSTKIM ZA POMOC,POZDRAWIAM SERDECZNIE micela85@wp.pl

Gość

  • Gość
Łódź - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne
« Odpowiedź #26 dnia: 2006-06-04, 22:38:45 »
Ja własnie kończze policealne studium kosmetyczne w Warszawie i od października wybieram sie na kosmetologię w Warszawie, również w Awangardzie. Koszt dziennych to 790zł a zaocznych 570zł.
Szkoła zapewnia Ci wszystko, we wpisowym masz fartuch, przyrządy do manicure i pedicure oraz ksiązkę do kosmetologii. Sale są luksusowo wypozażone, nauka na bardzo dobrym poziomie, nauczyciele super.

Offline limonka85

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 244
Łódź - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne
« Odpowiedź #27 dnia: 2006-06-05, 21:18:59 »
Czesc jestem z Łodzi i tez skladam papiery na uniwerek medyczny ale na zaoczne. dzinne sa bezplatne. Powiem ci ze mam tam kolezanke i strasznie gnoja, nie licza sie z czlowiekiem. A jaka szkole kosmetyczna konczysz?

Offline limonka85

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 244
Łódź - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne
« Odpowiedź #28 dnia: 2006-06-05, 21:19:38 »
P.s co do egzaminow musisz zdawac!

Gość

  • Gość
Łódź - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne
« Odpowiedź #29 dnia: 2006-06-06, 18:56:10 »
Też jestem ciekawa jakie są koszty czesnego w Awangardzie.

P.S.
Szkoła kosmetyczna na ul. Kilińskiego oraz Szkoła kosmetyczna Anagra też otwierają od października studia licencjackie.