Autor Wątek: spalone rzesy?  (Przeczytany 15047 razy)

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
spalone rzesy?
« dnia: 2005-04-18, 20:08:00 »
henna lezala na rzesach 15 min i spalily sie koncowki slyszeliscie o czyms takim?i pytanie zasadnicze czy odrosnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :cry:
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....

Gość

  • Gość
spalone rzesy?
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-04-19, 08:19:17 »
Jak byłam mała to przypaliłam sobie rzesy ,kiedy podpalałam gaz w kuchence; odrosły mi po czasie i mam teraz takieeeee długie i zalotne
Musze przyznać,że nie słyszałam  o spaleniu rzes henna.Miałam kiedyś spalone  przez henne, ale rogówki.Jakiej henny użyłaś?

Gość

  • Gość
spalone rzesy?
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-04-19, 09:51:14 »
dlaczego 15 min???
niespotkalam sie z czys takim i chyba bym niechciala....

odrosna powinny   co to za henna domowa czy profesjonalna ???

bedzie dobrz  :wink:

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
spalone rzesy?
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-04-19, 19:10:02 »
henna profesionalan reflectocit czarna trzymalam 15 min aby ladnie kolor zlapal trzyma sie na oogol10 -20 minwiec sama sie zdziwilam dramatttttt koncowki ozepolone myslalam ze to wina wody utlenionej ale tez tej samej firmy sprawdzalam date i ok  :cry: ja chyba padne boje sie ze beda odrastac przez pol rokualbo dluzej jesli odrosna  :cry:  :cry:  :cry:  :'-( ale dziewczyny dziekuje wam bardzo za pocieszenie ...kurcze jednak ciagle mnie nurtuje dlaczego tak sie stalo :?:  8O
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....

Gość

  • Gość
spalone rzesy?
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-04-19, 22:38:54 »
Sprobuj olejku rycynowego.Ja go czesto uzywam na brwi,sa ciemniejsze i mocniejsze. Ogolnie olejek ten jest dobry na wlosy.Ja przelalam go sobie do opakowania po zyzytej odzywce do rzes.Ale jesli nie masz takego opakowania nic nie szkodzi.Wez kropelke na palec zskazujacy i kciuk i przeciagnij po rzesach.Ogolnie olejek nie powoduje podraznien,ale wiadomo,roznie bywa.Wiec na 1-szy raz poloz na koncowki i sprawdz czy oko dobrze zareaguje.
Nie natrw sie ODROSNA.Znam dziewczyny,ktore podcinaly sobie rzesy,aby pobudzic do wzrostu.Tak jak wlosy na glowie,podcinasz koncowki i lepiej rosna.Efektow nie znam czy pomoglo
Ale sprobuj z OLEJKIEM RYCYNOWYM.Dostaniesz go w aptece lub w sklepach zielarskich

Gość

  • Gość
spalone rzesy?
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-04-19, 23:19:25 »
a zdrowe to na oczy bo wiem ze to raczej na glowe sie stosuje... :oops: nigdy nieeksperymentowalam  bo oczy to" rzecz "szczegolnie wrazliwa i bym sie bala sobie a jeszcze klientce ale skoro masz wyprobowane...
sprawdzone to roznego fodzaju odzywki do rzes i kremy odzywcze naprawde pomaga  :P
sama sie zastanawiam czemu tak stac sie moglo bo ja jak stosuje komus bo sobie nie musze zreszta by nie wzielo bo naleze do ciemno wlosych
to trzymam max 8 min i na zwyklej wodzie utlenionej i efekt jest superasty  :P
mam ta sama henne jeszcze po praktykach mi zosalo do niej uwielbienie  :wink:
a moze termin minal wody badz henny? a oczy to cie podczas nie piekly albo cos co by wskazywalo na nieszczescie???

niemartw sie szybciutko odrosna piekne i dlugie  :D

Gość

  • Gość
spalone rzesy?
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-04-20, 09:41:53 »
Ja ten olejek rycynowy stosowalam na noc.Mam dosc wrzliwe oczy,ktore czesto lzawia,ale bylo ok.Nic zlego sie nie dzialo! Ale tak jak mowie,nie musicie klasc tego od samej nasady.Na poczatek wyprobujcie na koncowki.I nie cala TONE, odrobinke,nie tak zeby kapalo.  :lol:
Powodzenia
A co do roznych odzywek do rzes,tez popieram
Po drugie to trzeba zawsze zwracac uwage na szczypanie i pieczenie.Jesli cos zlego sie dzieje,NATYCHMIAST ZMYWAC,Z oczami nie ma zartow,a henne po jakims czasie mozna powtorzyc.
Powiedzenie,"Chcesz byc piekna,musisz cierpiec..."Absolutnie nie pasuje w tym przypadku!!!!    :wink:

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
spalone rzesy?
« Odpowiedź #7 dnia: 2005-04-20, 16:15:00 »
dziewczyny dziekuje bardzo za prady olejek rycynowy znam i to bardzo dobrze juz jako nastolatka wcieralam to cudo i rzesy tez przycinalam ale dluzsze nigdy nie urosly zawsze takie same a co do henny to byl dla mnie szok bo nie robie jej od wczoraj a juz trzy lata i czemu tak sie stalo wlasnie nie wiem nic sie nie dzialo nic nie szczypalo nie wiem do tej pory zawsze bylo ok myslalam ze ktos podzieli sie podobnym przypadkiem ale widze ze jestem chyba jedyna hahahah na swiecie....wiec dziewczyny uwaga moze sie tak zdarzyc :lol: mam nadzieje ze odrosna tzn jestem pewna ze odrosna ale chyba nie tak szybko :( o rany ja to sie mam :wink: jeszcze raz dziekuje wam dziewczynki : bukiet :
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....

Gość

  • Gość
spalone rzesy?
« Odpowiedź #8 dnia: 2005-04-21, 09:56:57 »
jeszcze raz -bardzo  prosze !! i moze odzcekaj trohe z ta henna (oczywiscie po odrosnieciu)  :wink:

Gość

  • Gość
spalone rzesy?
« Odpowiedź #9 dnia: 2006-02-28, 22:21:46 »
odrosną pod waruniem że nie została trwale uszkodzona struktura włosa,że nie spaliła całych rzęs tylko końce

Gość

  • Gość
spalone rzesy?
« Odpowiedź #10 dnia: 2006-02-28, 22:35:20 »
15 minut? ... troszkę długo chyba ...  :roll:  my się teraz uczymy w szkole henny i trzymamy najdłużej 10 minutek.
a o rzęsy sie nie martw ... odrosną :)

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
spalone rzesy?
« Odpowiedź #11 dnia: 2006-03-01, 11:28:33 »
:D pewnie za pare lat bedzie sie trzymac minutke :wink:
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....

Gosiaczka

  • Gość
spalone rzesy?
« Odpowiedź #12 dnia: 2006-03-02, 13:03:51 »
sprawdz jaka masz wode utleniona. bo powinna byc 3% a moze ty uzylas 6%? sprawdz bo moze byla za mocna  : rotfl :

Offline Weronika

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 423
spalone rzesy?
« Odpowiedź #13 dnia: 2006-03-02, 13:38:23 »
dziewczyny czy wy nie patrzycie na daty postów? : niepewny :
oszin o tych swoich rzęskach napisała prawie rok temu! ....wątpie, żeby miała jeszcze tamtą wode utlenioną

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
spalone rzesy?
« Odpowiedź #14 dnia: 2006-03-02, 20:16:07 »
hahahah  :lol: fakt post stary ale skoro dziewczyny ciagna temat oki . fryzjerka nie jestem wiec wody 6%nie posiadam  :wink: a nawet gdybym miala to nie wpadlabym nawet na pomysl zeby ja dolac do henny ale dziekuje za rady  :D aaaaaaa  rzesy sa cale :wink:
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....