Autor Wątek: laserowe usuwanie zaskórników  (Przeczytany 9538 razy)

Offline marti

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 383
laserowe usuwanie zaskórników
« dnia: 2007-04-23, 17:30:33 »
Słyszałam, że taki zabieg daje piorunujące efekty. Wiecie może gdzie na Dolnym Śląsku, lub w pobliżu usówa się laserowo zaskórniki?

Gość

  • Gość
laserowe usuwanie zaskórników
« Odpowiedź #1 dnia: 2007-04-23, 23:31:14 »
We Wrocławiu przy ul. Jaracza jest Centrul laseroterapii, wykonuja tam podobne usługi. Myśle ze zaskórniki też tam usóną.  :)

Offline Weronika

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 423
laserowe usuwanie zaskórników
« Odpowiedź #2 dnia: 2007-04-24, 12:01:59 »
Cytat: "dluga25"
We Wrocławiu przy ul. Jaracza jest Centrul laseroterapii, wykonuja tam podobne usługi. Myśle ze zaskórniki też tam usóną.  :)


Świetne centrum! Byłam tam ze szkoły, a moją klientke wysłałam tam na zamykanie naczynek. Efekt był rewelacjny! To nr 071-330-32-05

Offline kkz

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 351
laserowe usuwanie zaskórników
« Odpowiedź #3 dnia: 2007-04-24, 15:28:16 »
Witam,czy możecie napisać coś więcej na temat tego lasera-konkretnie jaki to typ lasera i czy czy zabieg wykonuje lekarz czy kosmetyczka?
Ja jestem kosmetyczką i pracuje na IPL(sklasyfikowany w grupie laserów)i wiem że usunięcie zaskórników IPL to nie jest taka prosta sprawa.Pozdrawiam.
''Złe kobiety są nie do zniesienia,dobre-nudne''    Oscar Wilde

Gość

  • Gość
laserowe usuwanie zaskórników
« Odpowiedź #4 dnia: 2007-04-25, 23:07:24 »
Z tego co wiem to mają tam pare typów laserów. Ciężko mi powiedzieć który typ lasera jest  odpowiedni. Natomiast jesli chodzi o prace na laserze, to tam wykonuje zabieg lekarz,ale są też kosmetyczki które takie rzeczy robią. Wszysko zalezy od przeszkolenia.

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
laserowe usuwanie zaskórników
« Odpowiedź #5 dnia: 2007-04-25, 23:24:22 »
Niedługo będę kupować IPL i z tego co mi powiedziano, nim niestety z zaskórnikami się wiele nie zdziała, a szkoda, bo klientki już o tej możliwości słyszały i pytają. Jak któraś z was się wybierze na taki zabieg niech koniecznie zda relacje :) jestem ciekawa efektów, bo ponoć są trwałe ....

a znalazłam coś takiego na ten temat
Cytuj
istnieje też metoda, która likwiduje na stałe otwarte i zamknięte zaskórniki. Podczas zabiegu lekarz używa lasera (100-800 zł). Światło urządzenia odparowuje zaskórniki, a także usuwa wypełnione nimi gruczoły łojowe, więc zanieczyszczenia z oczywistych względów nie zgromadzą się w tych okolicach na nowo.Przez 2-5 dni w miejscach usuniętych zaskórników widać niewielkie strupki i w tym czasie nie wolno się malować. Bywa, że trochę dlużej utrzymuje się niewielkie podrażnienie. Zabieg jest prawie bezbolesny i w pełni bezpieczny - oczywiście pod warunkiem, że wykonuje go doświadczony lekarz. Niestety, nie ma gwarancji, że zaskórniki nie pojawią się w innych częściach twarzy.
„Spür die Melodie der Community“

Offline kkz

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 351
laserowe usuwanie zaskórników
« Odpowiedź #6 dnia: 2007-04-26, 11:39:59 »
Mam w gabinecie IPL i mikrodermabrazje ale z zaskórnikami dalej walczę ręcznie :)Może macie jakieś ciekawe sposoby na nie.
''Złe kobiety są nie do zniesienia,dobre-nudne''    Oscar Wilde

Gość

  • Gość
laserowe usuwanie zaskórników
« Odpowiedź #7 dnia: 2007-04-26, 22:08:09 »
Moim zdaniem, zaskórniki najlepiej można zwalczyć ręcznie oraz odpowienią pielęgnacją cery.

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
laserowe usuwanie zaskórników
« Odpowiedź #8 dnia: 2007-04-26, 23:31:33 »
Cytat: "dluga25"
Moim zdaniem, zaskórniki najlepiej można zwalczyć ręcznie oraz odpowienią pielęgnacją cery.


To jakby odrebna kwestia, ale trzymajmy sie tematu :wink:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
laserowe usuwanie zaskórników
« Odpowiedź #9 dnia: 2007-07-12, 11:58:23 »
Wybieram się na taki zabieg laserowy(maly wlokniaczek) recznie nie ma szans go usunąc.
Wiec zdam Wam relacje. A i wiem tez, ze  to nie wchodzi w zakres uslug kosmetyczki .
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
laserowe usuwanie zaskórników
« Odpowiedź #10 dnia: 2007-07-12, 13:57:47 »
A bedziesz miala zabieg miedziowym czy Nd-Yag?
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gość

  • Gość
;)))))
« Odpowiedź #11 dnia: 2007-08-06, 20:41:05 »
Mam pytanko nie wiecie może gdzie można wykonać taki zabieg w Bielsku-Białej??Mam troszkę zaskórników na nosku pojawiły się na etapie dojrzewania,teraz wizę poprawę,ale jednak nie do końca estetycznie to wygląda...proszę o pomoc :oops: