Autor Wątek: Bielsko Biała - szkoły kosmetyczne  (Przeczytany 17384 razy)

Offline kkz

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 351
Bielsko Biała - szkoły kosmetyczne
« dnia: 2007-04-20, 11:20:35 »
Witam,jastem absolwentką 2 letniego studium kosm.w Bielsku ale to już dawne czasy.Moja klientka szuka dobrej szkoły w Bielsku lub okolicach.Czy możecie mi jakąś polecić lub inaczej-odradzić.Wiadomo-najlepsze są opinie uczennic.Pozdrawiam
''Złe kobiety są nie do zniesienia,dobre-nudne''    Oscar Wilde

Offline jumpi

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 179
Bielsko Biała - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #1 dnia: 2007-04-23, 09:28:05 »
Witam. słyszałam dobre opinie o Bssu www.bssu.edu.pl, ale czesne jest dość wysokie (250zł/mieś), są stypendia socjalne i chyba po tej szkole można robić licencjata. w żaku jest podobno super wykładowca na pracowni. www.zak.edu.pl.
 Ja chodzę do profesji , ale szczerze mówiąc to nie wiem czy mogę polecić tą szkołę. Organizacja jest fatalna!!! Ale z tego co słyszałam to prawie każda szkła ma problemy organizacyjne. Poziom nauczania jest ok.wykładowcy też. Na pracowni kosmetycznej jest nas trochę za dużo, ale i tak dużo pracy trzeba wykonywać po za szkołą ( jak w każdej szkole zaocznej). Dużo też zależy od miejsca gdzie znajdujemy sobie praktyki zawodowe, bo tam uczymy się kontaktu z klientami i wynosimy cenne informacje jak będzie w przyszłości wyglądać nasza praca. Ja zamierzam skończyć tą szkołę bo lubię tą pracę , ale to czy zostałam dobrze przygotowane do zawodu to się dopiero okaże...( czesne 140zł/mieś). Pozdrawiam.
www.pajacyk.pl
Jeśli klikniesz w brzuszek Pajacyka, ofiarujesz dzieciom ciepły posiłek nie ponosząc żadnych kosztów.
Odwiedzaj często Pajacyka, najlepiej ustaw go jako stronę startową.

Offline kkz

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 351
Bielsko Biała - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #2 dnia: 2007-04-23, 17:38:44 »
Dziękuję za odpowiedz-przekażę klientce na pewno.A ciekawe jakie opinie krążą o ZDZ-cie.
''Złe kobiety są nie do zniesienia,dobre-nudne''    Oscar Wilde

Gość

  • Gość
Bielsko Biała - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #3 dnia: 2007-06-04, 15:25:18 »
Witam.

Chciałam sie zapytać czy nikt nie zna innej szkoły po za w/w ? Bo bede zmuszona zapisac sie chyba do BSSU, ale tam  nie ma specjalizacji na paznokcie na ktorej bardzo mi zalezy ehh :(

Np czy ktoś nie wie czy w BB znajduje sie i gdzie szkola Akademie Prenier - Policealne Studium Kosmetyczne i Fryzjerskie w Bielsku-Białej oraz ECAL ?

Bo niby w internecie jest napisane ze ta szkola jest w BB ale konkretnego adresu nie ma. Albo ja jakas slepa jestem.

Z góry dziekuje za odp.

Gość

  • Gość
Ja zapisałam sie do teb.pl
« Odpowiedź #4 dnia: 2007-06-13, 23:54:12 »
Witam!!!
Ja właśnie zapisałam się do szkoły na kierunek technik usług kosmetycznych...Wybrałam szkołe teb (www.teb.pl) do 15.06 są promocje :D
Jest to szkoła 2-letnia i oferują się całkiem ładni,ale jak będzie w rzeczywistości to sie dopiero zobaczy :lol:
Mam tylko małe wątpliwości jak to jest z pracą dla kosmetyczek w Bielsku-Białej :?: Osobiście jeśli zdobede ten zawód będę robić to co lubie,ale jak jest z pracą :?: Czy sie opłaca inwestować w ten kierunek :?: Bardzo prosiłabym o odpowiedz...
Pozdrawiam wszystkie przyszłe...i juz kosmeyczki

Gość

  • Gość
Bielsko Biała - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #5 dnia: 2007-06-21, 19:06:24 »
Akademia Prenier  otworzyła swoją filie w Cieszynie i można tam się zapisać

Gość

  • Gość
Bssu
« Odpowiedź #6 dnia: 2007-09-09, 12:17:20 »
a ja sie wybieram do Bssu bo słyszałam dobre opinie o tej szkole, tylko nie wiem, czy komuś się udał ten licencjat w rok? w katowickim Woman też jest taka możliwość, ale ciekawe, jak to wygląda w praktyce, hm... :?

Offline jumpi

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 179
Bielsko Biała - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #7 dnia: 2008-04-11, 09:41:54 »
Teraz z czystym sumieniem mogę powiedzieć. PROFESJI w Bielsku nie polecam! wręcz odradzam...
www.pajacyk.pl
Jeśli klikniesz w brzuszek Pajacyka, ofiarujesz dzieciom ciepły posiłek nie ponosząc żadnych kosztów.
Odwiedzaj często Pajacyka, najlepiej ustaw go jako stronę startową.

Offline PIERCER

  • mgr
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Po prostu Piercer
Polecam TEB w Bielsku Białej
« Odpowiedź #8 dnia: 2008-09-27, 16:10:16 »
Kiedyś prowadziłem tam zajęcia jako firma zewnętrzna i mam porównanie bo 2 X w tygodniu jestem w szkołach na gdzie coś ucze.Słuchaczki były bardzo zainteresowane zajęciami (to rzadkość) nawet jak się z nimi rozmawiało to widac był że mają wiedze.A to nie jest częste na moich szkoleniach wiec oceniam ze szkoła dobra (albo taki rocznik)?

Offline Monika25

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Bielsko Biała - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #9 dnia: 2013-08-11, 15:23:43 »
BSSU to dobry wybór, chociaż Żak również jest niezłą szkołą

Offline aleks1

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Bielsko Biała - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #10 dnia: 2016-06-26, 19:41:03 »
Witam , poszukuję szkoły policealnej w zawodzie technik usług kosmetycznych w Bielsku - Białej . Byłabym wdzięczna gdybyście jakąś poleciły :) . Zastanawiam się nad Centrum Edukacji Copernicus bądź Sokrates , ale dobrze by było zaczerpnąć opinii o tych szkołach , najlepiej od absolwentek :) . Liczę na odpowiedź i z góry dziękuję !  :lol:

Offline Snajper79

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Bielsko Biała - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #11 dnia: 2016-07-01, 10:59:29 »
Dzieki za info :)
Nie pozycjonujemy się