Autor Wątek: brzuch po porodzie  (Przeczytany 39408 razy)

Offline BasiaG

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 463
Odp: brzuch po porodzie
« Odpowiedź #45 dnia: 2009-07-28, 19:34:31 »
a u mnie skutkuje metoda: brzuszki :)

Offline Annauelle

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 98
Odp: brzuch po porodzie
« Odpowiedź #46 dnia: 2009-07-29, 00:02:42 »
Ja moje blizniaczki rodzilam 7 lat temu i brzuch mam taki sam jak przed porodem :)  wiecej klopotow mialam gdy bylam w trakcie diety odchudzającej,ale to grubo przed planowaną ciążą :)

Offline tyna

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: brzuch po porodzie
« Odpowiedź #47 dnia: 2010-01-04, 21:50:19 »
ja również używałam kosmetyków GUAM po porodzie i są super :-D. Duży wybór mają w sklepie internetowym [reklama usunięta - Adminka]


« Ostatnia zmiana: 2010-01-04, 21:59:15 wysłana przez Ania »

Offline aga26

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: brzuch po porodzie
« Odpowiedź #48 dnia: 2010-02-03, 08:45:49 »
Ja polecam rownież zabieg elektrostymulacji , daje super efekty.

Offline Olessandra

  • Mamusia :)
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: brzuch po porodzie
« Odpowiedź #49 dnia: 2010-03-24, 23:03:47 »
Ja w miarę szybko odzyskałam formę brzuszka  :wink: Przede wszystkim przez okres ciąży stosowałam dobre, naturalne kosmetyki (wiem wiem znajomi już nazywają mnie "zieloną albo greenpeace"  :diabel:). Przeważnie był to balsam Jericho z minerałami, tak zalecała znajoma kosmetyczka i do tego błoto z morza martwego, uzupełniająco oliwka i często gęsto żel antycelulitowy. Jakoś 4 tyg. po porodzie zaczęłam robić codziennie przez 15 minutek ćwiczenia na brzuch, brzuszek zeszczuplał i powoli zaczął się robić płaski. Nawet zmobilizowałam się do A6W i efekty były "wyczesane"  :smiech3: Tylko motywacji zabrakło do końca.

Moja rada: ćwiczyć ćwiczyć ćwiczyć+ dobrze dobrane kosmetyki (najlepiej poradzić się kosmetyczki), a efekty murowany. :)
"Chwilo Bądź Wieczna!"

Offline okosauarona

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: brzuch po porodzie
« Odpowiedź #50 dnia: 2010-07-01, 23:09:19 »
No jasne:) Wiadomo,że bez ćwiczeń wiele się nie osiągnie. Słyszałam,że dobre efekty daje podszczypywanie skóry brzucha. Dzięki temu staje się ona bardziej jędrna. No i zimne prysznice, nie jest to może przyjene,ale warto( szczególnie rano, człowiek czuje się dzieki temu taki rześki:) Jeśli chodzi o profesjonalne zabiegi to podobno najlepsze efekty daje Lipo Shock. Za pomocą fal dżwiękowych atakuje się cellilit i tkankę tłuszczowę. Z tego co słyszałam to raczej an pewno wykonuje się go w Amaya w Warszawie. W każdym razie dla ładnego, jędrnego brzuszka warto się postarać

Offline kkz

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 351
Odp: brzuch po porodzie
« Odpowiedź #51 dnia: 2010-07-30, 20:56:37 »
Czy błoto z morza martwego lub guam można stosować w trakcie karmienia piersią?
''Złe kobiety są nie do zniesienia,dobre-nudne''    Oscar Wilde

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Odp: brzuch po porodzie
« Odpowiedź #52 dnia: 2010-08-10, 12:23:56 »

Niestety badania odnośnie preparatów ogólnie mówiąc wyszczuplająco-ujędrniających są robione tylko na kobietach w ciązy, nie były robione badania na kobietach karmiących wiec nie wiadomo czy składniki dostają się do krwi a więc także do pokarmu  :nono:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Odp: brzuch po porodzie
« Odpowiedź #53 dnia: 2010-08-16, 11:09:08 »
Mi sie wydaje ze guamu na pewno nie wolno, bo jest za silnym produktem.
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline ZoltanElectronics

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: brzuch po porodzie
« Odpowiedź #54 dnia: 2010-12-21, 20:36:52 »
Ja moje blizniaczki rodzilam 7 lat temu i brzuch mam taki sam jak przed porodem :)  wiecej klopotow mialam gdy bylam w trakcie diety odchudzającej,ale to grubo przed planowaną ciążą :)

U wielu kobiet podstawą do tego,aby wrócic do "normalności" jest po prostu czas,nawet nie chodzi o odpowiednia diete bo to czasem może pogorszyc sprawę. Dajmy organizmowi odpocząc po prostu odpocząc:)
zoltanelectronics - Wyposażenie salonów kosmetycznych. Warszawa.

Offline Wizaz_waw_pl

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: brzuch po porodzie
« Odpowiedź #55 dnia: 2012-10-23, 09:02:08 »
Najlepsze na ujędrnienie skóry są masaże i to najlepiej na bazie kremów czy preparatów do ujędrniania skóry. Dobre jest również tak jak przy cellulicie kąpiele naprzemienne, usprawnią one krążenie. Polecam także noszenie pasów wyszczuplających.
Od wielu lat fascynuje mnie piękno człowieka, nie tylko to zewnętrzne, ale także wewnętrzne.

Jako wizażystka i stylistka, chcę wydobyć to co jest szczególne w każdym człowieku, którego spotykam.

www.wizaz.waw.pl

Offline isauura

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: brzuch po porodzie
« Odpowiedź #56 dnia: 2012-12-08, 19:59:05 »
Wszystko fajne, ale na nadmiar skóry masaże i inne zabiegi nie pomagą

Offline morelena

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: brzuch po porodzie
« Odpowiedź #57 dnia: 2012-12-14, 08:07:04 »
Ćwiczenia (najlepiej rowerek i jogging) plus dostarczanie skórze kolagenu w postaci wieczornego i porannego wcierania żelu colyfine green tea to myślę że powinno pomóc na Twój problem, sama walczyłam z rozstępami po tym jak urodziłam córeczkę i dopiero po rocznej "kuracji" kolagenem skóra odzyskała swoją jędrność.

Offline hannakot4

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: brzuch po porodzie
« Odpowiedź #58 dnia: 2013-01-03, 18:16:00 »
Na przykładzie mojej siostry wiem, że o brzuch trzeba już dbać w trakcie ciąży. Najlepiej wcierać kremy już od trzeciego miesiąca ciąży.
Ranking lokat - sprawdź go aby znaleźć najlepszą lokatę

Offline merry818

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: brzuch po porodzie
« Odpowiedź #59 dnia: 2013-12-06, 15:58:41 »
a co powiecie na elektrostymulację, myślę, że to dobry sposób na pozbycie się paru centymetrów obwodu no i ujędrnienie skóry ;)
Hurtownia kosmetyczna COSNET www.cosnet.pl