Autor Wątek: Szkolenia w Beautify w Gliwicach  (Przeczytany 4211 razy)

Offline zanciak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 744
Szkolenia w Beautify w Gliwicach
« dnia: 2007-03-17, 10:26:16 »
Szkolenie u Ani Gembali z Bass Cosmetics w Beautify w Gliwicach [ www.beautify.pl ]

Tak więc wczoraj zakończyłam szkolenie podstawowe z żelu [forma i tips] na produktach Bass Cosmetics i EnVogue :) i chciałam podzielić sie swoimi wrażeniami!

Ania jest przemiłą i przesympatyczną osobą także siedzenie z taką Panią instruktor to sama przyjemność :)
na dodatek umie świetnie tłumaczyć i ładnie rysować :) tak więc z przekazaniem wiedzy nie ma najmneijszego problemu, co wg mnie jest rzeczą najważniejszą, bo co z tego że ktoś Ci pokaże jak masz coś zrobic jak nie umie tego wytłumaczyć!

Pazurki Ani roboty są śliczne... co mnie potwierdziło w przekonaniu że należy wybrać właśnie to szkolenie.... bo jak można iść do instruktora który nie robi pięknych pazurków... a niestety zdarzają sie i tacy i to moim zdaniem dosyć licznie!

Szkolenie trwa 2dni... ok 8h jeden dzień... nie ma jakiegos wyznaczonego czasu np. o 18 konczymy i koniec.. jeśli zachodzi taka potrzeba zostaje sie dłużej tak więc nie mialam uczucia że czas mnie goni i musze sie spieszyć!
Na wszystko wystarczyło czasu :) zrobiłam wszystko to co chciałam a nawet jeszcze więcej bo powiem szczerze, że efekty tłumaczenia i pokazywania Ani są zaskakujące!!!
Po wypowiedzeniu kilku zdań i wykonaniu jednego pazurka [żeby mi pokazać] Ania wyelimnowała od razu kilka moich błędów :) jak już złapałam za pędzel to nagle żel nie był ani troche straszny :) i wszystko ładnie sie nakładało :)
Podobało mi sie to że Ania duży nacisk kładzie [prócz oczywiście wyglądu idealnego paznokcia] na idealną linie uśmiechu... co oczywiście też jest w stanie tak wytłumaczyć, że natychmiast są efekty! [prznajmniej ja mialam takie odczucie]!

Już widze, że duże postępy poczyniłam a co dopiero będzie jak sobie poćwicze te wszystkie ruchy jeszcze na kilku osobach  :lol:

Na koniec strasznie mnie Ania pozytywnie zaskoczyła bo oprócz certyfikatu z Bass Cosmetics dostałam też z firmy Ani czyli Beautify tak więc na dobry początek mam już dwa :D aaale oczywiście troszke było mi smutno że to już koniec szkolenia bo strasznie mi sie podobało i miło spędzało czas w Beautify... tak więc najchętniej chodziłabym tam co tydzien :):):)

Na konieć chciałabym bardzo podziekować Anuli za cierpliwość i czas który mi poświęciła i za to wszystko czego mnie nauczyła!!!  :kiss:

Ciesze sie że wybrałam akurat to szkolenie bo nie musze sie martwic że wyrzuciłam peniądze w błoto! Tylko dobrze je wykorzystałam! I teraz wiem że będzie tylko lepiej  :lol:  a jak mi sie o czymś zapomni to tylko zadzwonie i Ania jak zwykle cierpliwie mi przypomni  :happyjump:

Moge z czystym sumieniem polecic Anie! Napewno nikt nie pożałuje  :groupjump:


Pozdrawiam  :lol: Żanciak
Żaneta Chmiel
Instruktor ABC-Nailstore Katowice

www.abc-nailstore.pl
www.beautify.pl
tel. 509 936 589

www.zanciak.blog.onet.pl
www.zanciak.digart.pl

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
Szkolenia w Beautify w Gliwicach
« Odpowiedź #1 dnia: 2007-03-17, 16:29:20 »
Żanciak dziękuję za opis szkolenia. : brawa_na :

Brawa też dla Ani za to jaką jest instruktorką i za prowadzone u niej na szkolenia. : brawo :

Zapraszam pozostałe osoby do opisywania swoich szkoleń jak najbardziej wyczerpująco. Będzie to z korzyścią zarówno dla nas jak i dla instruktorów, bo to dla nich jest rzetelna reklama.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Offline kaja

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2008
Szkolenia w Beautify w Gliwicach
« Odpowiedź #2 dnia: 2007-03-17, 20:27:40 »
zanciak,gratulacje :D
(Pani stylistko)

ja też opisze moje wrażenia po szkoleniu :lol:

Offline Ania_G

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 163
  • Kierownik Działu Szkoleń abc nailstore katowice
Szkolenia w Beautify w Gliwicach
« Odpowiedź #3 dnia: 2007-03-18, 12:25:02 »
Naprawdę bardzo mi miło Żanetko  :oops:
Nie ukrywam, że zadowolenie kursantek jest największą nagrodą i pochlebstwem. Tylko wtedy praca instruktora daje satysfakcję i poczucie sensu wkładanych starań :)

Trudno mi jednak nie pochwalić również Ciebie :)
Żaneta jest bardzo zdolną osóbką i co najważniejsze widać, że lubi wszystko co związane z pazurkami i stawia sobie ambitne cele  :D
Dlatego wiem, że będzie z niej profesjonalistką w każdym calu.
Anna Gembala-Papież
Mistrzyni Polski Nail Desing 2008,2009 i 2010
II Vicemistrzyni Międzynarodowa 2009 i II Vicemistrzyni Europy 2009

GALERIA: http://galeria.beautify.pl/Ania.html
http://abc-nailstore-katowice.pl

Gość

  • Gość
Szkolenia w Beautify w Gliwicach
« Odpowiedź #4 dnia: 2007-06-04, 10:44:05 »
Ja również byłam na szkoleniu u Ani w Beautify w Gliwicach i takze polecam. Było super i naprawde mozna wiele się nauczyć.
Pani Ania bardzo cierpliwa ( jestem poczatkująca to więc  same wiecie co musiała ze mna przeżyć ) i naprawde super tłumaczy.

Bardzo polecam szkolenie w Beautify i jesli ktos nie wie jakie wybrać to  polecam własnie te. Sama jeżdziłam dosyc daleko, ale nie żałuje, bo naprawde było warto.

Pozdrawiam także pania Anię, może niedługo odwiedzę sklepik. :)