Autor Wątek: ceny manicure, pedicure  (Przeczytany 91197 razy)

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
ceny manicure, pedicure
« Odpowiedź #45 dnia: 2007-08-08, 11:57:03 »
1,5 godziny to dla was dużo?  8O
Manicure góra 40 minut, pedicure bez problemów z wrastającymi paznokciami też tyle  :wink:
w czasie maski na stopach robisz Pani manicure, praktykantka masaż i tyle  :wink:
co do ceny to troszkę przegięli bo wychodzi bardzo tani pedicure a wręcz bym powiedziała że nawet jak manicure gratis to i tak tanio jak na gabinet  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
ceny manicure, pedicure
« Odpowiedź #46 dnia: 2007-08-09, 13:38:19 »
Trzeba by zobaczyc ta klientke po wyjsciu z gabinetu i ocenic jakosc.
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gość

  • Gość
ceny manicure, pedicure
« Odpowiedź #47 dnia: 2007-08-11, 18:02:46 »
Cytat: "linek"
Trzeba by zobaczyc ta klientke po wyjsciu z gabinetu i ocenic jakosc.


To samo sobie pomyślałam...swoją drogą skoro ma tak tanio to po co u nas przepłaca 2 razy tyle za sam pedicure tym bardziej, że cały czas miała taką minę  :x  
Ania kwiatusiu ... jak się mieścisz z pedicure w 40 min :?:  :?:  :?: Ja musze miec przynajmnie 1 godz, a przy zaniedbanych stopach nawet do 1godz 30min :(

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
ceny manicure, pedicure
« Odpowiedź #48 dnia: 2007-08-11, 20:21:22 »
Afro kwiatku słodki ja mówię o zwykłym pedicure, bez wrastających pazurków bez pięty grubej na 10 cm  :wink:  
czyli taki tradycyjny pedicure osoby regularnie na niego chodzącej  :wink:  co do długości to kiedyś siedziałam 3 godziny z Panią z dużą nadwagą w związku z tym z wielkimi odciskami, strasznymi piętami i w obu paluchach po obu stronach wrastającymi na @ pazurkami  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
ceny manicure, pedicure
« Odpowiedź #49 dnia: 2007-08-13, 17:40:42 »
emig tu nikt nie linczuje ale troszkę źle dział wybrałaś  :wink:
mamy dział dla amatorów ciut niżej  stąd moje pytanie o szkołę  :wink:  ale żeby nie powtarzać postów to napiszę tutaj  :wink:
manicure : manicurzystka dezynfekuje Twoje i swoje rączki, zmywa Ci lakier z pazurków, opiłowuje paznokieć na pożądany kształt i długość, moczysz rączki w specjlanej miseczce z preparatem zmiękczającym skórki lub z mydełkiem, manicurzystka wycina bądź odsuwa Ci skóreczki, odtłuszcza płytkę i maluje pazurki  :wink:  może także zaproponować parafinę czyli taką ciepłą maskę w postaci płynnego "wosku" pod którą nakłada Ci preparat nawilżająco- witaminowy  :wink: oczywiście to przed malowaniem  :wink:

pedicure : tutaj kolejność zależy od pedicurzystki i jej sprzętu, moczysz nóżki w wodzie ze specjalnym preparatem i teraz w zależności czy pedicurzystka posługuje się frezarką czy omegą (taki ścinak) i tarką , moczysz dłużej lub krócej  :wink: ogólnie podczas pedicure usuwana jest zrogowaciała część naskórka z Twoich stópek, odsuwane są lub wycinane skórki,  paznokcie skrócone i wyprofilowane oczywiście na prosto i pomalowane :) dodatkowo istnieje także pedicure leczniczy czyli oprócz powyższych zabiegów dochodzi usunięcie nagniotków, odcisków lub wyprowadzanie wrastających paznokci ;)
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Pela-Iza

  • Gość
ceny za manicure i pedicure
« Odpowiedź #50 dnia: 2008-01-08, 14:27:27 »
U mnie manicure od 20 -30 zł
Pedicure od 45 - 60 zł

Offline Molinezja

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 19
ceny manicure, pedicure
« Odpowiedź #51 dnia: 2008-01-23, 22:38:43 »
Hej
 W gabinecie w którym pracuję manicure kosztuje 22 zł bez malowania
a pedicure(nie leczniczy) 45 zł bez malowania. Sam pedicure trwa od 1,5 do 2 godzin :)

Offline brodka

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 375
ceny manicure, pedicure
« Odpowiedź #52 dnia: 2008-01-24, 08:28:36 »
ja tak sobie właśnie ustalam cennik i myślę, że zostanę przy 60zł za szybki pedicure podstawowy z jednokolorowym malowaniem i kremem, a dodatkowo za frencha 10zł i dodatkowo za pedicure tzw spa czyli mam na myśli z maską i masażem +20zł, klientka będzie miała wybór, czyli maksymalnie 90zł - być może waszym zdaniem dużo, ale u mnie jest samo centrum, takie są ceny i opłaty wysokie, myślę, że również to kształtuje ceny, i także cenię swoją pracę :D także nie wiem czy to aż tak dużo..?

Offline mimi

  • all-powerful
  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 837
ceny manicure, pedicure
« Odpowiedź #53 dnia: 2008-01-24, 16:12:52 »
90zł---> to właśnie zależy od miejsca i od konkurencji, no bo np wg mnie jest to trochę dużo, ale ja patrzę jako potencjalna klientka, a Ty jako osoba, która to wszytsko musi utrzymać i zarobić. A jak wyglądają ceny u konkurencji??
دوبدوا

Offline kasiasecret

  • :)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1152
  • SECRET
ceny manicure, pedicure
« Odpowiedź #54 dnia: 2008-02-27, 18:43:04 »
U nas 40 zł + lakierowanie paznokci 5 zł z pedikiur.Manikiur natomiast 20 zł + 5 zł za lakierowanie.Zdobienie paznokci w zależności do jakiego trafimy gabinetu. :twisted:
W tę noc miasto zmieniło się w bajkę.

ღღ ღღ ღღღღ ღღ ღღ ღღ

Karolcia22

  • Gość
ceny manicure, pedicure
« Odpowiedź #55 dnia: 2008-03-02, 13:08:12 »
u mnie w gabinecie manicure kosztuje 20-30 zł a pedicure 50-60zł i mysle ze to są ceny oki

ela

  • Gość
ceny manicure, pedicure
« Odpowiedź #56 dnia: 2008-03-02, 14:04:55 »
u mnie mani- 15funtow
           pedi-  od 20funtow

Offline MariaW_Innowacje

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 56
ceny manicure, pedicure
« Odpowiedź #57 dnia: 2008-04-20, 12:49:18 »
Tu mamy przyklad cen renomowanego gabinetu w Szczecinie. Ceny za pdicure jak i rozmaitosc zabiegów należy ustalac wg kwalifikacji i uprawnien kosmetyczki. Jesli ktos jest po szkole i moze wykonywac tylko pedicure kosmetyczny - cena nizsza lub na srednim poziomie, a jesli wykonuje go osoba wykwalifikowana pod katem równiez pedicure leczniczego, z certyfikatem na zakladanie klamer, leczenie stopy cukrzycowej i z uprawnieniami do pobierania próbek na obecnośc grzybicy - to jest to profesjonalista w dziedzinie pedicure leczniczego i ceny moga byc dwukrotnie wyższe.

http://ocean-urody.pl/mambo/index.php?option=com_content&task=view&id=110&Itemid=210


Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
ceny manicure, pedicure
« Odpowiedź #58 dnia: 2008-04-20, 12:59:09 »
U nas pedicure od 60zł.
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Offline Martunia05

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 26
ceny manicure, pedicure
« Odpowiedź #59 dnia: 2008-07-18, 15:08:45 »
Obecnie robie paznokcie żelowe na tipsie w domu od40zł. Chce dołączyć do tego manicure,zabieg parafinowy i spa manicure tylko zastanawiam się jakie ceny ustalić. :?:   :)
M....