Autor Wątek: Program komputerowy w gabinecie kosmetycznym  (Przeczytany 55000 razy)

Offline rzesy

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 71
Odp: Program komputerowy w gabinecie kosmetycznym
« Odpowiedź #60 dnia: 2010-09-01, 11:51:24 »
Sukces testowaliśmy przez miesiąc i uważam go za najlepszy program na rynku,mimo to nie widzę żadnego uzasadnienia dla bardzo wysokiej ceny,bez względu na wersje i dodatki.Jako program wspomagający powinien kosztować 50-70 % mniej.Program Autocad też kosztuje tyle ,ale za pomocą niego się tworzy i  to on zarabia na siebie, tak samo jak programy graficzne które są już tańsze.
Lash Perfect

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: Program komputerowy w gabinecie kosmetycznym
« Odpowiedź #61 dnia: 2010-09-01, 12:34:34 »
Sukces testowaliśmy przez miesiąc
Jakis link?

Offline rzesy

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 71
Odp: Program komputerowy w gabinecie kosmetycznym
« Odpowiedź #62 dnia: 2010-09-01, 14:32:38 »
http://www.sos-it.pl/?article,showArt,7,47  ,firma jest z Bydgoszczy więc nie było problemu z podjechaniem i zainstalowaniem u nas w salonie.
Lash Perfect

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: Program komputerowy w gabinecie kosmetycznym
« Odpowiedź #63 dnia: 2010-09-01, 15:37:32 »
http://www.sos-it.pl/?article,showArt,7,47  ,firma jest z Bydgoszczy więc nie było problemu z podjechaniem i zainstalowaniem u nas w salonie.
Ceny lekko chore:
Wersja Light 599 € netto + ewentualne moduly!
Wersja Pro 1099€!!!

To wole na razie robic tak jak mamy teraz :)

Offline Focal

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 47
Odp: Program komputerowy w gabinecie kosmetycznym
« Odpowiedź #64 dnia: 2010-09-01, 16:23:29 »
...dokładnie - cena zaporowa. No i nie porównujmy tego softu do autocada czy innych programów NARZĘDZIOWYCH, które same w sobie są narzędziem to wytworzenia produktu na którym zarabiamy... (Robisz projekt w CADzie - sprzedajesz go, obrabiasz fotki  w Photoshopie - sprzedajesz efekt pracy. W kosmetyce sprzedajemy produktu oraz usługi kosmetyczne. Program do obsługi gabinetu ma zerowy wpływ na zadowolenie klienta. Masz CADa, robisz projekty w formacie przyjętym przez środowisko  i przekazując je wykonawcy nie masz kłopotów. Używasz Photoshopa zamiast Paint'a ;p - klient ma szanse otrzymać ciekawsze dzieło. Program do salonów spa - jest nieoceniony, pomocy, ułatwia życie - sami korzystamy od 2 lat... ale nie za taką kasę. Oczywiście kogo stać, kupił - chwałą mu - nie się cieszy i korzysta. Ale znam kilkanaście innych sposób na wydanie 1000 Euro tak, aby przyczyniło się to  w sposób bezpośredni do zwiększenia obrotów w firmie a nie tylko wzrostu komfortu pracy recepcjonistki.

Offline rzesy

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 71
Odp: Program komputerowy w gabinecie kosmetycznym
« Odpowiedź #65 dnia: 2010-09-01, 17:38:07 »
W całej Polsce przeszkoliliśmy  kilkaset  salonów, kilka z nich kupiło ten program,z czego połowa wykorzystuje go na co dzień,bo kupili go tak jak całe wyposażenie z listy.Później okazuje się że należy dodatkowo i płatnie przeszkolić personel,on jeszcze musi się wdrożyć , a jak to przy nowo otwieranych salonach bywa,rotacja jest bardzo duża i po kilku miesiącach nikt nie umie go obsługiwać.Piszę o doświadczeniach z dużymi i nowymi salonami ,bo tam na początku nie liczy się tak skrupulatnie wydatków,inwestor zleca stworzenie "listy zakupów",manager w dobrej wierze realizuje swoją listę marzeń i dopiero po jakimś czasie rachunek ekonomiczny wystawi mu ocenę z zasadności tych wydatków.Niestety żaden program nie zastąpi recepcjonistki,a za cenę ponad 1000 euro,mamy laptopa z pełnym Office z dodatkiem Business Contakt Manager,drukarkę i czytnik.
Lash Perfect

Offline mmario5

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Program komputerowy w gabinecie kosmetycznym
« Odpowiedź #66 dnia: 2010-09-05, 20:23:04 »
Witam.

Czy jest sens, aby w programie do zarządzania salonem kosmetycznym był podział na różne salony? Takie coś chyba raczej może przydać się tylko w dużych salonach, które mają swoje siedziby/oddziały w wielu miastach. Co o tym sądzicie?

Pozdrawiam, Mariusz

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: Program komputerowy w gabinecie kosmetycznym
« Odpowiedź #67 dnia: 2010-09-06, 08:02:16 »
Witam.

Czy jest sens, aby w programie do zarządzania salonem kosmetycznym był podział na różne salony? Takie coś chyba raczej może przydać się tylko w dużych salonach, które mają swoje siedziby/oddziały w wielu miastach. Co o tym sądzicie?

Pozdrawiam, Mariusz
Powinna to byc opcja, ale ja mysle, ze takie programy kupuja wlasnie duze Salony, ktore maja kilka oddzialow :)

Offline rzesy

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 71
Odp: Program komputerowy w gabinecie kosmetycznym
« Odpowiedź #68 dnia: 2010-09-07, 14:52:12 »
Opcja wielostanowiskowa powinna być w opcji.Potrzebujemy-dopłacamy.
Lash Perfect

Offline zapiso.pl

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Program komputerowy w gabinecie kosmetycznym
« Odpowiedź #69 dnia: 2010-09-24, 21:07:24 »
Niedozwolona reklama firmy!!!
« Ostatnia zmiana: 2010-09-27, 10:36:58 wysłana przez Tomek »

Offline KaroSola

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Program komputerowy w gabinecie kosmetycznym
« Odpowiedź #70 dnia: 2011-01-12, 22:26:14 »
Witam,
a korzystał ktoś z tego programu: http://sjsoftware.pl/Product/SoleilPage ?

Pytam bo nie jest wymieniony przez was a podobno mają teraz promocję dla nowych klientów  :D
Czy wykorzystuje raporty w waszych programach?
Pozdrawiam

Offline joanna_1979

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Program komputerowy w gabinecie kosmetycznym
« Odpowiedź #71 dnia: 2012-02-11, 17:56:59 »
Co do ceny merilna to zabija...
Miałam "przyjemność" pracy z tym programem - nie jestem zadowolona.
Wiele rzeczy jest trudnych....

A co sądzicie o programie baSalon? :roll:

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: Program komputerowy w gabinecie kosmetycznym
« Odpowiedź #72 dnia: 2012-02-20, 13:26:47 »
A co sądzicie o programie baSalon? :roll:
Nie miałem styczności z tym programem. W wolniejszej chwili zamówię demo i przetestuję :)

Offline trufel3

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Program do obsługi salonu kosmetycznego
« Odpowiedź #73 dnia: 2012-03-18, 12:22:26 »
Witam serdecznie,
Od razu zaznaczę że nie jestem kosmetyczką ani kosmetologiem tylko informatykiem i chciałbym prosić was o pomoc. Jako temat pracy magisterskiej obrałem sobie napisanie programu do obsługi salonu kosmetycznego i bardzo zależy mi na zdaniu najbardziej zainteresowanych czyli Was  :-D. Proszę więc o to abyście napisały co jest dla Was niezbędne aby znalazło się w takim programie względem klienta, pracownika, zabiegów,  kosmetyków oraz czego tylko byście chciały.
Czekam na pomysły :-D
Pozdrawiam trufel3

Offline The Lady

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3945
  • Hmm.. co tu wpisać? :)
Odp: Program do obsługi salonu kosmetycznego
« Odpowiedź #74 dnia: 2012-03-18, 13:38:23 »
A podzielisz się zyskami jak program będzie genialny i popularny? : hahaha :

Pozdrawiam
Lejdi :diabel:
Devil Inside
Admin