Autor Wątek: Deborah  (Przeczytany 8995 razy)

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
Deborah
« dnia: 2007-02-08, 22:06:40 »
Co sądzicie na temat kosmetyków tej marki?
Ostatnio kupiłam cień, jest świetny, piękne intesywne barwy,
zastanawiam się nad kupnem podkładów.
Kosmetyki w dość przystępnych cenach.
Macie jakieś doświadczenia z tą firmą ?

http://www.deborah.com.pl/
„Spür die Melodie der Community“

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
Deborah
« Odpowiedź #1 dnia: 2007-03-18, 17:36:23 »
Chyba jednak nikt nie próbował :) więc piszę, bo jakiś czas temu zaopatrzyłam się w Duglasie w kilka produktów tej marki ale z myślą o makijażach w salonie, niedawno wykonywałam makijaż wieczorowy i już mogę coś więcej napisać.
Podkłady 24ORE z filtrem są super! Wzięłam 3 kolory, idealnie sie rozprowadzają i świetnie kryją, klientka mówiła, że trzymał się całą noc :)

Złoty puder prasowany - efekt rozświetlania piękny, nie osypuje się, jest taki tłustawy troszkę, można używać na oczy i dekolt więc produkt uniwersalny - tak mi się spodobał na klientce, że wzięłam też dla siebie :)

Korektory - jakością dorównują Kryolanowskim - szczerze polecam, choć jak dla mnie za mały wybór kolorów

Róż do policzków Carski Szyk - rewelka!!!

Mascara pogrubiająca Curve Creator - jedna z najfajniejszych jakie miałam, chyba długo jej nie zmienię :) Wzięłam też Black+Long - jest bardzo trwała i ładnie modeluje rzęsy ale nie odpowiada mi w niej szczoteczka.

Podsumowując - warto, kosmetyki są na prawdę rewelacyjne ! :D
„Spür die Melodie der Community“

Offline CaroAngel

  • Ekspert(ka) - wizaż
  • To zaczyna być obsesją
  • *****
  • Wiadomości: 785
Deborah
« Odpowiedź #2 dnia: 2007-03-18, 20:55:17 »
Ulla ja rowniez wyprobowalam kosmetyki tej wloskiej firmy. Najbardziej urzekly mnie cienie i blyszczyk powiekszajacy usta ;-)
Cienie wyprobowalam te potrojne Carski Szyk. Wybralam polaczenie zlota-sliwki i wrzosu. Rewelacja!Niezwykle 'miekko' sie je naklada, pieknie odbijaja pigment i niezwykle dlugo utrzymuja sie na powiekach.
Bardzo mi sie podobaly kredki do oczu z... breloczkiem ;)


No i blyszczyk powiekszajacy usta (zawiera kwas hialuronowy w formie cząsteczek pochodzenia morskiego). Nieco dziwne uczucie ale naprawde usta po jego nalozeniu wydaja sie optycznie pelniejsze.
Ah no i teraz jest promocja (bynajmniej w sklepie gdzie ja sie zaopatruje). Jezeli kupi sie jakis kosmetyk,dostaje sie w prezencie blyszczyk w ksztalcie lizaka...Wystepuja w 6 kolorach i smakach... Mniam pychotka ;)


Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
Deborah
« Odpowiedź #3 dnia: 2007-03-18, 22:27:20 »
Tak, cienie carski szyk są cudne:) kupiłam 4 pudełeczka z różnymi kolorkami już wcześniej, piękny jest złoty, śliwkowy i żółty i oczywiście brązy.

Na błyszczyki teraz się czaję ale właśnie wie wiedziałam które więc na bank wezmę te powiększające usta skoro polecasz :)

Jeśli chodzi o kredki to dla mnie są ciut za miękkie i nadal jestem wierna kredkom firmy Diadem :) Choć te Deborah są niezwykle bajeranckie :D
„Spür die Melodie der Community“

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Deborah
« Odpowiedź #4 dnia: 2007-04-28, 18:16:55 »
Mi dzis kolezanka powiedziala ze tusz jest rewelacja ale podobnop jest tylko jeden taki 3w1, a Ty Ulla piszesz o dwoch to teraz nie wiem.
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

S-Y-L-W-I-A

  • Gość
Deborah
« Odpowiedź #5 dnia: 2007-04-28, 20:00:20 »
Cytat: Ulla

Na błyszczyki teraz się czaję ale właśnie wie wiedziałam które więc na bank wezmę te powiększające usta skoro polecasz :)

Z tym błyszczykiem trzeba uważać bo jeśli ma się skłonności do alergi to usta bardzo szybko stają się "mega wielkie"

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
Deborah
« Odpowiedź #6 dnia: 2007-04-28, 20:12:05 »
Lunuś masz niedoinformowaną koleżankę  :lol: Jest kilka rodzai tuszy Deborah, chyba ze 5/6


Sylwia - te Deborowskie błyszczyki tak nie pieką w usta jak z innych firm, raczej bezpieczne nawet dla wrażliwych osób ;)
„Spür die Melodie der Community“

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Deborah
« Odpowiedź #7 dnia: 2007-04-28, 20:37:42 »
To ja w takim razie sobie kupie ten pogrubiajacy, o ktorym mowisz  :lol:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline CaroAngel

  • Ekspert(ka) - wizaż
  • To zaczyna być obsesją
  • *****
  • Wiadomości: 785
Deborah
« Odpowiedź #8 dnia: 2007-04-29, 16:21:40 »

kameleon

  • Gość
Deborah
« Odpowiedź #9 dnia: 2007-04-29, 19:46:26 »
ja uwielbiam cienie z deborah- moja mama nieszka we wloszech i zawsze jak przyjedzie to przywozi mi ich ogromna ilosc. kiedys zrobilam sobie makijaz o 6 rano a po 20 mialam nadal cien na oczach-nic sie nie wytarlo , nie "zbilo", cienie wyglodaly tak jak bym zrobila makijaz 10 minut wczesniej. bardzo lubie tez te ich zestawy- kasetki w ktorych sa cienie,roze ,pudry i blyszczyki-calosc zamykana i z lusterkiem a wszystko razem ma wielkosc miseczki.

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Deborah
« Odpowiedź #10 dnia: 2007-04-29, 20:02:11 »
to cos dla mnie jak sie nie roluja bo ja zawsze mam z tym kłopot :roll:
ulla pisala ze sa ogolnie te kosmetyki w przystepnych cenach ale dokladnie ile kosztuja np. te cienie?

kameleon

  • Gość
Deborah
« Odpowiedź #11 dnia: 2007-04-29, 20:10:14 »
wiesz nie wiem ile one kosztuja bo wszystkie dostaje od mamy :happyjump: wiem ze za zestaw placi  okolo 20 euro a ile kosztuja u nas to nie mam pojecia ale sa rewelacyjne.testowalam juz rozne cienie i zadne nie trzymaly mi sie tak dlugo na powiece.

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Deborah
« Odpowiedź #12 dnia: 2007-04-29, 20:14:39 »
Tez jestem ciekawa tych cieni :lol:

ostatnio mialam chanela i sie roluja strasznie chociaz maja ladne kolorki tak wiec czasem nie warto brac czegos super drogiego :wink:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

kameleon

  • Gość
Deborah
« Odpowiedź #13 dnia: 2007-04-29, 20:23:19 »
http://www.deborah.com.pl/deborah_top.php?go=deborah_prod_cienie&ban=a3
polecam zwlaszcza te-ja mam zestaw w brazach. uwielbiam je.
przepraszam nie zaznaczylam dokladnie- chodzi o cienie potrojne GLITTER

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
Deborah
« Odpowiedź #14 dnia: 2007-05-13, 23:43:57 »
Natalka ceny są różne, bo cieni jest cała masa do wyboru ale moje ulubione "carski szyk" 3 kolory w kasetcce kosztują 45 zł.  są na prawdę trwałe ale radzę zawsze przed nałożeniem cienia posmarować oczko delikatnie podkładzikiem a potem pudrem odczekać chwilkę i zdjąć patyczkiem kosmetycznym to co się zrolowało, wtedy cień będzie sie  trzymał na prawdę długo -  wiem po sobie :D
„Spür die Melodie der Community“