Autor Wątek: ziaja  (Przeczytany 122006 razy)

demi

  • Gość
Ziaja Pro
« Odpowiedź #15 dnia: 2006-02-03, 14:50:13 »
ja tez używam  ZIAI PRO   i  jestem szalenie  zadowolona!!!  moje klientki także, w hurtowni  tez  bardzo  miła  obsługa, jesli chodzi  o  szkolenie  bede  w  tym  miesiącu  to  Wam  opowiem

Gość

  • Gość
Ziaja Pro
« Odpowiedź #16 dnia: 2006-02-03, 16:14:08 »
w mojej szkole tez pracujemy na ziaji i powiem wam, ze co ktoras tam dziewczyna ma po niej problemy , tzn, puchnie lub piecze ja twarz, maja zaczerienione twarze i wogole nie wiem dlaczego ale te kosmetyki uczulaja. chociaz z drugiej strony sama czasem uzywalam ziaji i nie mialam z tym problemu..
ja osobiscie wole kosmatyki firmy BANDI sa rewelacyjne!

Gość

  • Gość
Ziaja Pro
« Odpowiedź #17 dnia: 2006-02-04, 00:37:20 »
powiedzcie mi kochane moje, gdzie te szkolenia niby mozna odbyc? zastanawiam sie naprawde nad zakupem calej serii....hmmm....

Gość

  • Gość
Ziaja Pro
« Odpowiedź #18 dnia: 2006-02-08, 23:56:01 »
czy te kkosmetyki sa warte uwagi w ogole?

Gość

  • Gość
Ziaja Pro
« Odpowiedź #19 dnia: 2006-02-09, 09:59:14 »
co do szkolen, to zawsze mozna zadzwonic i zapytac tel. (0-58) 5213400 lub napisac e mail: ziaja@ziaja.com.pl
warto sprobowac  :wink:

Gość

  • Gość
Nie polecam
« Odpowiedź #20 dnia: 2006-02-12, 16:27:38 »
Moja uczelnia pracuje na tych kosmetykach, dostałam po nich  okropnego uczulenia, miałam bardzo czerwona twarz wygladało to jak poparzenie słoneczne, poza tym czułam pieczenie. Musiałam miec robione okłady przez godzine i wypiłam 2 wapna.Nic przyjemnego, w ogóle po raz pierwszy dostałam uczulenia na kosmetyk.pozdrawiam :)

Gość

  • Gość
Ziaja Pro
« Odpowiedź #21 dnia: 2006-02-12, 17:02:08 »
No wlasnie, u nas na pracowni kolezanka dostala okrutnego uczulenia po kremie do masazu ziaji< do cery wrazliwej i naczynkowej- zonk?>. Sama nie wiem co o tym myslec, poniewaz mi dobrze uzywa sie Sopotu, teraz mam kremik z serii 100%pielegnacji i tez jest calkiem ok i nigdy nigdy kosmetyki do indywidualnego uzytku ziaji mnie nie podraznily.

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Ziaja Pro
« Odpowiedź #22 dnia: 2006-02-12, 18:52:30 »
ja tez mialam na pracowni ziaje i niebylo u nas uczulen. teraz mamy oceanic i jak narazie niemam zadnych niemilych wspomnien, tylko chyba u jednej wystapilo uczulenie :wink:

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
Ziaja Pro
« Odpowiedź #23 dnia: 2006-02-16, 21:02:44 »
Cytat: "Kasia_Krzysztoszek"
Uwielbiam Ziaje Pro :D


ja też :)  mamy w szkole niektóre kosmetyki ziaja pro-rewelacja
szkoda że nie ma ich w sprzedaży, a może ktoś ma katalog z cenami?
można je gdzieś zamówić?
pozdrawiam

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Ziaja Pro
« Odpowiedź #24 dnia: 2006-02-17, 00:39:08 »
dzisiaj bylam na szkoleniu ziaji
ogolnie kosmetyki od zawsze bardzo mi sie podobaly i moja skora bardzo dpbrze hna nie reaguje

Kasia_Krzysztoszek

  • Gość
Ziaja Pro
« Odpowiedź #25 dnia: 2006-02-17, 09:52:17 »
Ziaja Pro może zamawiać instruktor grupy dla Was. Nie są dostępne dla wszystkich, Ziaja dość dokładnie pilnuje, żeby nie wpadały w niepowołane ręce.

Wczoraj na szkoleniu miałam robiony zabieg z zkwasami, buzia jest ślicznie gładka, odpowiednio nawiżona i napięta, już kupuje sobie zestw do domu...będe walczyć ze zmarszczkami.

Talencja przepraszam, że wczoraj nie mogłyśmy pogadać, ale trochę za dużo na głowie. Mam nadzieje, że umowimy się niedlugo na kawke i wtedy spokojnie sie nagadamy :)
P.s. śliczny kolor włosów.

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Ziaja Pro
« Odpowiedź #26 dnia: 2006-02-17, 13:26:54 »
no pewnie ze sie spotkamy na kawke :D ehhh ty masz fajne wloski chcialabym miec taka dlugosc juz :?
co do ziaji to sobie kupilam wlasnie krem z maslem kakowym i mleczko nagietkowe, kem fjnie tylko jakos dziwnie pachnie :lol:

Offline mynia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 27
Ziaja
« Odpowiedź #27 dnia: 2006-11-01, 18:27:58 »
Co myslicie o kosmetykach Ziaji tych do gabonetu. Slyszalam pozytywne jak i negatywne opinie

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Ziaja Pro
« Odpowiedź #28 dnia: 2006-11-01, 21:32:41 »
hihihi janssena :D a co do ziaji to rowniez wiem ze to dobra firma i uzywam najczesciej wlasnie jej produktow. bylam rowzniez na szkoleniu tej firmy :wink:

Offline madzik

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 722
Ziaja Pro
« Odpowiedź #29 dnia: 2006-11-01, 22:57:26 »
JANSSEN to bardzo dobra firma i mówię to zupełnie na neutralnym gruncie :) kosmetyczka pracująca na janssenie się nie może nudzić, ma opcje zabiegowe na większą kieszeń i na mniejszą, kosmetyków w ofercie jest ponad 180 także same plusy. Godne polecenia do gabinetu.