Autor Wątek: paznokcie żelowe u dwunastolatki??  (Przeczytany 22905 razy)

Offline mella20

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: paznokcie żelowe u dwunastolatki??
« Odpowiedź #30 dnia: 2015-02-21, 20:17:03 »
Jako rodzic w zyciu bym się nie zgodziła na cos takiego

Offline darijka88

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: paznokcie żelowe u dwunastolatki??
« Odpowiedź #31 dnia: 2015-02-23, 13:42:28 »
Byłam dzisiaj u klientki, ktora ma dwunastoletnia córke. Córka uparła sie że chce paznokcie jak mama!! bo ona wyczytala na necie ze na takich malutkich paznokciach mozna przykleic tipsa etc i CHCE!! Mama dziewczynki nalezy raczej do tych wyrozumiałych i stwierdziła ze czemu nie, byle by nie były za dlugie i rzucajace sie w oczy....
Czy sa jakies przewwskazania do wykonania paznokci żelowych u dwunastoletniej dziewczynki :?: czy któraś z Was miała taka mlodą klientke :?:
kiedys w rozmowach w toku byl taki przypadek:p bodajze 10letnia dziewczynka z permanentnie przedluzanymi co miesiac paznokciami:P
SUPER OFERTA: Mikrodermabrazja lub kwasy z maską: 75 zł / Oczyszczanie twarzy:  99 zł  - w PRACOWNIA URODY DaySpa Poznań. Zapraszamy!

PRACOWNIA URODY Poznań Salon kosmetyczny: Kosmetyka, Masaże, Solarium, Dietetyk i Opalanie Natryskowe

Offline Danka89

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: paznokcie żelowe u dwunastolatki??
« Odpowiedź #32 dnia: 2015-02-23, 20:58:25 »
Rozbija się to o paranoje już. Dajmy dzieciom być dziećmi.

Offline frontnow

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: paznokcie żelowe u dwunastolatki??
« Odpowiedź #33 dnia: 2015-02-25, 19:52:00 »
Zgroza, ale jak już tak bardzo chce to czy może nie ma jakiś a'la tipsów tak jak te farbki imitujące lakier do paznokci dla dzieci. Swoją drogą, jak ja miałam 12 lat to robiłyśmy sobie z koleżankami tipsy z papieru samoprzylepnego ;)

Offline Ania488

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: paznokcie żelowe u dwunastolatki??
« Odpowiedź #34 dnia: 2015-02-28, 15:46:25 »
Przeciwskazania raczej nie, gdyż powinno być ok. Ale u takiej młodej dziewczyny?...
Trzeba dowiedzieć się jak przyciągnąć faceta swoją urodą. Żadna kobieta się z tym nie urodziła...