Autor Wątek: Tabletki hormonalne-najlepsze rozwiązanie na problemy z cerą  (Przeczytany 37664 razy)

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
Tabletki hormonalne-najlepsze rozwiązanie na problemy z cerą
« Odpowiedź #15 dnia: 2006-12-17, 18:14:44 »
Corelem też mogę sobie pomóc.. a raczej zdjęciu. Tylko po co? Od tego moja twarz się nie poprawi.
Teraz widzicie, czemu jej nie pokazuję... jest tak straszna, że pomarłybyście po jej ujrzeniu. :P hehe
Nie ma wyjścia...  muszę zacząć łykać tabletki.. z wyciągiem ze skrzypu. :D

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Implicite

  • Gość
Tabletki hormonalne-najlepsze rozwiązanie na problemy z cerą
« Odpowiedź #16 dnia: 2006-12-18, 13:20:15 »
też brałam Diane przez 2 miesiące, w sumie krótko, ale przytyłam 8 kg i sam lek nic mi nie pomógł. potem lekarz zaproponował mi yasmine, ale nie wziełam. skutki uboczne są koszmarne, zakrzepica itp. po rozmowie z lekarzem rodzinym i opowieściach co teraz przechodzą kobiety dorosłe, które kiedyś latami brały hormony na cerę...

trzeba wziąść pod uwagę też jakie kto ma problemy. ja miałam badany testosteron. wynik był przekroczony o 0,5 górną granicę. to nie wiele. właśnie wtedy lekarz (ginekolog)zasugerował mi diane, że niby pomoże na cerę i antykoncepcja jednocześnie (dziś żałuje że dałam się namówić)
będę szukać innych metod, zwłaszcza że nie mam dużych problemów z cerą

Gość

  • Gość
Tabletki hormonalne-najlepsze rozwiązanie na problemy z cerą
« Odpowiedź #17 dnia: 2006-12-18, 13:25:47 »
zgadzam sie z toba
moim zdaniem tez nie warto
ja wziełam yasmine
bo niby sa takie nowoczesne i maja mało hormonów
tylko ze ciekawe że przytyłam po nich 10 kg
zawroty głowy i okropny ból
teraz nic nie biore i nie mam juz zamiaru nigdy
jakos dawniej kobiety zyły bez tego i dawały rade

Gość

  • Gość
Tabletki hormonalne-najlepsze rozwiązanie na problemy z cerą
« Odpowiedź #18 dnia: 2006-12-18, 13:41:32 »
Kazde lekarstwa powodują skutki uboczne,nie tylko srodki antykoncepcyjne,więc na to nic nie zaradzimy  :80:

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Tabletki hormonalne-najlepsze rozwiązanie na problemy z cerą
« Odpowiedź #19 dnia: 2006-12-18, 14:00:21 »
Cytat: "Implicite"
właśnie wtedy lekarz (ginekolog)zasugerował mi diane, że niby pomoże na cerę i antykoncepcja jednocześnie (dziś żałuje że dałam się namówić)

a co sie wtedy stalo?
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
Tabletki hormonalne-najlepsze rozwiązanie na problemy z cerą
« Odpowiedź #20 dnia: 2006-12-18, 14:04:31 »
Obawiam się, ze co niektóre z Was nie od hormonów przybrały :D.
Moja znajoma miała tabletki i jakoś za cholerę przytyć nie mogła... może taka jej  uroda.
Dlatego moim zdaniem branie hormonów tylko na cerę to głupota. Jednak jeżeli są zburzenia i branie hormonów może poprawić jakość życia, zdrowie, urodę itd to czemu nie? Trzeba to tylko skonsultować z naprawdę dobrym i oświeconym lekarzem i tu chyba jest główny problem. Brak takowych.
I naprawdę Diane zawiera dawki hormonów niczym dla krowy. :D Jak się dopytam to napisze Wam jakie znajoma brała tabletki. Teraz tyle tego jest a lekarze dają nawet darmowe opakowania i można przetestować jak organizm na nie reaguje. Hormony są jedna z podstaw naszego życia, regulują wiele procesów w organizmie i nie da się ich tak czy inaczej uniknąć bo są w nas. :) Oczywiście lepiej je mieć na odpowiednim poziomie naturalnie.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Tabletki hormonalne-najlepsze rozwiązanie na problemy z cerą
« Odpowiedź #21 dnia: 2006-12-18, 14:39:42 »
Cytat: "mako"
Obawiam się, ze co niektóre z Was nie od hormonów przybrały :D.

byc moze ale tabletki naprawde czasem ochote na slodycze zwiekszaja  :wink:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
Tabletki hormonalne-najlepsze rozwiązanie na problemy z cerą
« Odpowiedź #22 dnia: 2006-12-18, 14:52:38 »
Jakie wygodne wytłumaczenie ;).
A ja słyszałem i widziałem jak ochotę na słodycze zwiększała sesja egzaminacyjna, zawód miłosny, paskudny nastrój, przejście koło cukierni ;) itp.
Faktem jest, że hormony w sporych dawkach wpływają na masę ciała. Zwłaszcza te ze "starych" leków maja takie i inne skutki uboczne często moim zdaniem je dyskwalifikujące.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Implicite

  • Gość
Tabletki hormonalne-najlepsze rozwiązanie na problemy z cerą
« Odpowiedź #23 dnia: 2006-12-18, 23:34:01 »
Cytat: "linek"
Cytat: "Implicite"
właśnie wtedy lekarz (ginekolog)zasugerował mi diane, że niby pomoże na cerę i antykoncepcja jednocześnie (dziś żałuje że dałam się namówić)

a co sie wtedy stalo?


że żałuje? przytyłam, sam lek za bardzo nie pomógła i po odstawieniu troszke więcej wysypało (na szczęscie przejściowo). lek nie pobudził u mnie apetytu tylko spowolnił przemiane materii, co przy mojej chorej tarczycy skumulowało się.

caro50 ja słyszałam że od yasmine sie chudnie, bo działa odwadniająco. to nawet w ulotce jest napisane. zresztą lepiej nie czytać tych ulotek bo można się przerazić  :wink:

mako tak jak wspomniałeś większość osób nie leczy się prawidłowo. ja zresztą też źle zrobiłam , najpierw zaczełam brać leki, a później poszukałam informacji....

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Tabletki hormonalne-najlepsze rozwiązanie na problemy z cerą
« Odpowiedź #24 dnia: 2006-12-18, 23:37:37 »
Cytat: "Implicite"

caro50 ja słyszałam że od yasmine sie chudnie, bo działa odwadniająco. to nawet w ulotce jest napisane. zresztą lepiej nie czytać tych ulotek bo można się przerazić  :wink:


tez tak slyszalam
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gość

  • Gość
Tabletki hormonalne-najlepsze rozwiązanie na problemy z cerą
« Odpowiedź #25 dnia: 2006-12-19, 12:07:45 »
Cytat: "Implicite"


caro50 ja słyszałam że od yasmine sie chudnie, bo działa odwadniająco. to nawet w ulotce jest napisane. zresztą lepiej nie czytać tych ulotek bo można się przerazić .


czytałam
no i niewiem czy sie chydnie skoro ja tyle przytyłam
a teraz juz od ponad roku nie biore hormonów
i bez zadnego odchydzania ani wyrzeczen
bo nie wyobrazam sobie dnia bez słodyczy
schudłam 12 kg
wiec jak nie od tabletek to od czego nagle przez 8 miesiecy tyle przybrałam  :?:

Gość

  • Gość
Tabletki hormonalne-najlepsze rozwiązanie na problemy z cerą
« Odpowiedź #26 dnia: 2006-12-19, 17:44:12 »
Według mnie tabletki anty nie są dobre na zwalczanie trądzika itp. Gdy mamy problemy ze skórą (a także z wszelkimi bólami i innymi problemami)  nasz organizm alarmuje nas poprostu, że coś jest nie tak = mamy za dużo toksyn. Ostatnio doszłam do wniosku, że przydałaby mi się jakaś głodówka (lecznicza!). Troche na ten temat poczytałam i jakby nie patrzeć jest to lepszy sposób na zwalczenie typowych problemów. Oczyszczamy cały organizm, a co za tym idzie pozbywamy się różnych mankamentów (trądziku, nieprzyjemnego zapachu,a nawet "pomarańczowej skórki"!!). Może ktoś z was taką głodówkę stosuje i mógłby opisać wrażenia ??

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Tabletki hormonalne-najlepsze rozwiązanie na problemy z cerą
« Odpowiedź #27 dnia: 2006-12-19, 18:22:18 »
stosowałam kiedyś takie coś ale tydzień na wodzie to dla moich kubeczków smakowych to zabójstwo  :roll:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Tabletki hormonalne-najlepsze rozwiązanie na problemy z cerą
« Odpowiedź #28 dnia: 2006-12-19, 21:10:27 »
a ja sadze ze moj organizm by tego nie zniosl i alarmowal by mnie np. omdleniami
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
Tabletki hormonalne-najlepsze rozwiązanie na problemy z cerą
« Odpowiedź #29 dnia: 2006-12-20, 08:35:54 »
TAAA głodówka to coś wspaniałego... zwłaszcza dla kobiety, która waży jakieś 42 kg :D.
Widziałem film o takich głodówkach. Moim zdaniem tego typu działania powinny być przeprowadzane pod nadzorem lekarza. Sądzę, że zamiast tego lepiej stosować odpowiednią dietę. No chyba, że ktoś waży z 90 kg to na pewno mu się przyda... :) Ja mam zamiar schuść 30 kg :D hehe

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...