Autor Wątek: co klientki robią z tipsami  (Przeczytany 20039 razy)

Gość

  • Gość
co klientki robią z tipsami
« dnia: 2005-01-03, 22:44:18 »
Cytat: "gaba1405"
nie rąbiemy drzewa do kominka....(lista wyczynów moich klientek jest dłuuuuuuga :wink: )...


Tak moja klijentka spaliła sobie jedną ręke i miała wszystkie końcówki czarniuteńkie od podpalania w kominku :D

Gość

  • Gość
co klientki robią z tipsami
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-01-03, 23:50:03 »
dobre dobre  :lol:  :lol:  :lol:
moja jedna zostawila paznokic w piekarniku inna spuscila sobie lozko na tipsy a jeszcze inna przytrzasla lezakiem  :lol:  :lol:

Gość

  • Gość
co klientki robią z tipsami
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-05-12, 18:40:09 »
hihihi fajne oprzypadki, ale pewnie były bardzo bolesne

ale najgorsze są klamki od samochodu, drzwi, szuflady

moja koleżanka kiedys w pracy tak zachaczyła tipsem o drzwi lodówki bo wplątała sie reka w uchwytko od lodówki i cały tips jej sie wygiał ale nie złamał, tylko paznokieć zrobił sie bardzo czerwony i ohropnie ja bolało!!!!!!!!!!!!

Gość

  • Gość
co klientki robią z tipsami
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-05-12, 20:32:24 »
A moja klientka nie chciała budzic dzieci, które gdzieś wsadziły kluczyk od szafy i próbowała paznokciem otworzyć.Nie udało sie.Od krzyku obudziły sie same!!

Gość

  • Gość
co klientki robią z tipsami
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-05-15, 20:12:29 »
Cytat: "pppalka"


moja koleżanka kiedys w pracy tak zachaczyła tipsem o drzwi lodówki bo wplątała sie reka w uchwytko od lodówki i cały tips jej sie wygiał ale nie złamał, tylko paznokieć zrobił sie bardzo czerwony i ohropnie ja bolało!!!!!!!!!!!!


ooo to i tak miała szczesie! moja mama równiez zachaczyła o drzwi od lodówki ale złamała sobie pazurka pod tipsem bardzo nisko! bol był straszny

Gość

  • Gość
co klientki robią z tipsami
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-05-16, 11:00:08 »
jedna moja sobie przypalila akrylki jak podpalala fajka( ciekawe czym i ile ?) nastepna zwalila se segregator ... oj wiele jest sposobow

Gość

  • Gość
co klientki robią z tipsami
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-05-16, 18:10:19 »
ja równiez wole ich nie miec bo wiem ze bym musiała na nie uwazać i nie migłabym sie przyzwyczaić, wole jednak swoje naturalne !!!!!!!!!!!

Gość

  • Gość
co klientki robią z tipsami
« Odpowiedź #7 dnia: 2005-05-16, 19:21:07 »
hihi co do tego podpalenia pazurka to ja przed wczoraj zrobiłam to samo :lol:  nie mogłam znaleźć zapalniczki w torebce więc wzięłam zapałki a pazurki mam długości około 1cm wolnego brzegu i mi się podpalił pazurek na palcu wskazującym :lol:

Gość

  • Gość
co klientki robią z tipsami
« Odpowiedź #8 dnia: 2006-12-21, 17:57:05 »
Moja klienta spuściła sobie szafę na pazurki, ale tylko 2 jej poszły- podobno bolało niemiłosiernie  8O

Offline zanciak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 744
co klientki robią z tipsami
« Odpowiedź #9 dnia: 2006-12-21, 21:04:15 »
Ja robiłam moje drugie w zyciu tipsiki kumpeli i oczywiscie cos tam je poodpadalo, wiec zrobilam 2 raz i tez z trzy jej odpadły wiec reszte 'ściagneła' wiec jak juz sie naucztlam robic takie nieodpadajace to zrobilam jej trzeci raz i co... i spadl jej stół na pazury jak go podnosila i wszystkie szlak trafill.... no nei dziwne i tez pewnie bolalo :/
Żaneta Chmiel
Instruktor ABC-Nailstore Katowice

www.abc-nailstore.pl
www.beautify.pl
tel. 509 936 589

www.zanciak.blog.onet.pl
www.zanciak.digart.pl

Gość

  • Gość
co klientki robią z tipsami
« Odpowiedź #10 dnia: 2006-12-21, 21:07:59 »
Hm..To wszystko co piszecie to raczej wypadki z tipsami, a ja mam klientkę która notorycznie wygryza sobie boki paznokci.dosłownie wyżera sobie naturalnego pazurka spod akrylu ( z boczków). A później ściemnia że jej sie jakoś boczki podniosły. hehe... jasne! same sie podniosły. A ma to tak wygryzione, że paznokieć to tylko takie mięsko czerwone!

Kasia_Zet_

  • Gość
co klientki robią z tipsami
« Odpowiedź #11 dnia: 2006-12-21, 21:58:37 »
klientka mojej koleżanki we śnie zjada całe paznokcie. Budzi się rano zawsze w szoku :P

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
co klientki robią z tipsami
« Odpowiedź #12 dnia: 2006-12-21, 22:00:51 »
to musi miec mocne zeby.ja swpoich nie potrafie zjesc ani ugryzc :wink:

Offline zanciak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 744
co klientki robią z tipsami
« Odpowiedź #13 dnia: 2006-12-21, 22:01:08 »
heheh :/ ja tez wyjadal naturalne pazurki spod żelu... no cóż ahhh ten nawyk obgryzania :(
Żaneta Chmiel
Instruktor ABC-Nailstore Katowice

www.abc-nailstore.pl
www.beautify.pl
tel. 509 936 589

www.zanciak.blog.onet.pl
www.zanciak.digart.pl

Offline biedroneczka

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 268
co klientki robią z tipsami
« Odpowiedź #14 dnia: 2006-12-22, 23:14:14 »
moja klientka chciała otworzyć tipsem karton.Tips odleciał z kawałkiem jej paznokcia.brrrrrrr
http://iso400.go.pl
zapraszam na stronkę mojego męża