Autor Wątek: chińskie paznokcie  (Przeczytany 19389 razy)

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
chińskie paznokcie
« Odpowiedź #15 dnia: 2006-11-30, 12:37:37 »
ja bym chciala zobaczyc jak takie paznokcie wygladaja  :roll:

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
chińskie paznokcie
« Odpowiedź #16 dnia: 2006-12-01, 12:04:20 »
Najnowsze doniesienia z Chin.....do tematu.
Cena okolo 80Euro.
Istny szal na paznokcie wsrod bogatych Chinek.
Wybiera sie tam nasza absolwentka wiec sadze, ze z czasem otrzymam wiecej wiadomosci.

Co do podnoszenia oczu.....nalezy dojsc do takiej wprawy... aby nie przerywajac pracy - podniesc raz na jakis czas,   nasz wzrok- do mowiacej do nas klientki...to polskie warunki i jednak slowianska natura.

Ta przyslowiowa  -kawa czy herbata-  rowniez doslownie  mile widziana.
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Gosiaczka

  • Gość
chińskie paznokcie
« Odpowiedź #17 dnia: 2006-12-01, 14:02:51 »
to ze paznokcie sa grube to fakt wyglada to bardzo nie naturalnie i moim zdaniem okropnie :wink: jak jakas do mnie trafi po azjatce to strzele fotke.

Gość

  • Gość
chińskie paznokcie
« Odpowiedź #18 dnia: 2006-12-01, 14:50:38 »
to są pazurki robione przez chinke. Czas 45 min, z tym ze koleżanka z 10 minut wybierala sobie wzorek air brush;)


zdjecie nie wiele pokazuje, ale tylko takie znalazlam. nastepnym razem jak koleżanka bedzie robic chińskie pazurki to ja poprosze o sesje zdjeciowa;)

Gość

  • Gość
chińskie paznokcie
« Odpowiedź #19 dnia: 2006-12-01, 18:35:55 »
troszke sie nie zrozumiłyśmy...

chińskie wzorki robi sie na takiej zasadzie, ze podkłada sie szablon i od szablonu robia frencze i inne rzeczy. Kolezanka chciala cos delikatnego zeby jej do wszystkiego pasowalo, wiec miala do wyboru tylko kolor i wzór frencz, nic pozatym. wiec te 10 minut poświęciła na wybranie zwykłego frencz w białym kolorze. napisalam o tym dlatego ze siedzila tam 45 minut, i ogladniecie wszystkich szablonów frencz zajeło jej 10 minut, czyli paznokcie miala robione 35minut!!!!!

chinki nie robia zadnych trudnych wzorkow, bo czas to pieniadz, maja tylko do wyboru rozne frencz w roznych kolorach, wszytko air brushem, ewentualnie doklejaja cekiny, ktore nablyszczone chińskiem żelem trzymaja sie do tygodnia....

koleżanka siedzi w Londynie juz ze trzy lata i zanim wyjechala nie miala stycznosci z zelem czy akrylem, jak przyszla do mnie na uzupelnianie, pare miesiecy temu, byla w ciezkim szoku, jakie my w polsce mamy piekne ozdoby do paznokci. owszem na angileskim e-bay mozna spotkac wiele ozdob ktoere mamy ale chinki tego nie maja, bo to strata czasu.

a fotke wkleilam po to abyscie mogly obejrzec kształt paznokci :)))))

Offline CaroAngel

  • Ekspert(ka) - wizaż
  • To zaczyna być obsesją
  • *****
  • Wiadomości: 785
chińskie paznokcie
« Odpowiedź #20 dnia: 2006-12-01, 22:57:50 »
buziaczek_82 :kiss: przeciez my sobie tylko tak zartujemy ;) Ale super ze wkleilas fotke-prosimy o wiecej ;)

Gosiaczka

  • Gość
chińskie paznokcie
« Odpowiedź #21 dnia: 2006-12-04, 08:16:45 »
no i przewaznie jedna osoba robi akryl/zel a druga zdobienia. i nie zgodze sie ze tylko french bo wzorki tez ladne. raczej nie wtapiaja bo licza sobie 50 pensow za jeden wtopiony element wiec troche dogo. za zalozenie akrylu i £20-£25 a zel to fortuna  :roll:

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
chińskie paznokcie
« Odpowiedź #22 dnia: 2006-12-04, 08:33:19 »
Ja uwazam, ze takie niedopracowane wykonanie jest ograniczone czasem jaki maja narzucony....ponieważ "time is money" .....

A co do ich zdolnosci manualnych -jako narod....mysle, ze maja się się czym poszczycic... :roll:
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Ancia

  • Gość
Re: chińskie paznokcie
« Odpowiedź #23 dnia: 2008-02-22, 20:49:40 »
Cytat: "Obsługa forum"
witam
dziś była u mnie klientka która zakładała paznokcie w anglii u azjatki, czy ktoś wie co to za metoda? trwało to 20 min, przykleiła tipsa bez piłowania granicy, nałożyła wielkim pędzlem akryl, i bez piłowania położyła zdobienie airbrushem. Paznokcie wyglądały idealnie, po 3 tygodniach zero zapowietrzeń, jeśłi ktoś wie na jakim materiale one pracują to prosze o poradę :-)


co do tego to sie zgadzam bo moja znajoma robi sobie regularnie takie pazurki u chinki z tym ze zajmuje to 40 minut.
Chinskie zaklady ponoc sprowadzaja z chin materialy do tych paznokci,nie slyszalam aby mozna je bylo gdzies kupic "w okolicy"

Offline wysokieobcasy25

  • Moderator(ka)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1265
chińskie paznokcie
« Odpowiedź #24 dnia: 2008-02-22, 20:52:17 »
Anica proszę uzupelnic miejscowość w profilu i nie odświeżać tematów niepotrzebnie po ponad roku, kiedy twój post nie wnosi do tematu niczego nowego;)
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, gdy jedno serce drugie rozumie...

Ancia

  • Gość
chińskie paznokcie
« Odpowiedź #25 dnia: 2008-02-22, 21:10:03 »
Temat jest sprzed pol roku dla ciebie ale dla mnie sprzed 10minut.To nowi uzytkownicy nie moga wypowiadac sie w starych tematach?
Temat tern nie zostal przeciez zamkniety

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
chińskie paznokcie
« Odpowiedź #26 dnia: 2008-02-23, 00:53:14 »
Mogą o ile post wnosi coś nowego do dyskusji...
Nie wiem jak "chińskie" ale "wietnamskie" zakłady w mojej okolicy jada zwyczajnie na produktach, które można dostać w hurtowni kosmetycznej. No przynajmniej tak wnoszę z plakatów tam wywieszonych.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Offline alonka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 37
chińskie paznokcie
« Odpowiedź #27 dnia: 2008-06-15, 00:03:36 »
odswiezam temat ale musze to opisac....dzis mialam klientke z akrylami robionymi przez jakas chinke...kobietka chciala pozbyc sie akrylu i zalozyc zel...ok nasz klient nasz pan...ale do rzeczy...paznokcie byly wielkie a raczej OGROMNE...nie dosc ze strasznie dlugie strasznie szerokie to jeszcze strasznie grube...ale to nic...poprosilam klientke zeby pomoczyla paznokcie w acetonie zeby rozpuscic akryl a ona mowi ze po co??ze chinki to jej te paznokcie akrylowe jak zdejmuja to tylko podwazaja i odrywaja<szok> mowie ze tak nie mozna ze tak sie niszczy a ona ze jej paznokcie juz przyzwyczajone do tego bo chinki jej tak zawsze robia...powiedzialam ze tego nie zrobie to ona sama wziela tipsa i se je zaczela odrywac...jednego oderwala tak ze jej sie polamal paznokiec i zaczela krew leciec istna masakra myslalam ze bede plakac:( to byl trzeci wiec dala sie przekonac zeby reszte normalnie sciagnac...to jeszcze nic... swoje paznokcie miala tak zmasakrowane ze jak zaczelam matowic przed polozeniem zelu to ze srodka plytki zaczela krew leciec;(wtedy juz totalnie zwatpilami i tlumacze jej zeby dala paznokciom odpoczac zeby chociaz tydzien bo przeciez to nawet jej sie nie zagoi bez doplywu tlenu ale nie bylo mowy...dziewczyny ja caly czas to przezywam bo to jakas parodia doslownie i to babka 50 lat...a na koniec mnie wysciskala i wycalowala tak jej sie moje zelki spodobaly...ale co z tego jak ja i tak sie o to martwie;(ale wracajac do tematu...to wlasnie te chinki tak frezarka zajechaly jej paznokcie...mowila mi ze czasami ja az piecze jak one jej piluja frezarka ale wg niej to normalne;(

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
chińskie paznokcie
« Odpowiedź #28 dnia: 2008-06-15, 11:56:33 »
: cenzura :   M A S A K R A
A jak ten akryl rozpuszcał sie w acetonie?
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Offline mamba26

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 137
chińskie paznokcie
« Odpowiedź #29 dnia: 2008-06-15, 15:44:12 »
grrr aż ciarki przechodzą  :evil: