Autor Wątek: wizaż - Poznań  (Przeczytany 27499 razy)

Gość

  • Gość
Szkoła Makijażu Profesjonalnego, Wizażu i Stylizacji Folaron
« Odpowiedź #15 dnia: 2007-08-10, 12:40:31 »
Witam!
Jestem nowym użytkownikiem tego serwisu, a to dlatego, że postanowiłam rozpocząć naukę w Szkole Pani Folaron w Skórzewie (Poznań). Interesuje mnie opinia o tej szkole, już kilka postów przeczytałam i są one pozytywne, ale ja chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej np. czy jest faktycznie tyle praktyk jak jest opisane na stronie szkoły, ogólna atmosfera w szkole itp.? Dziwczyny piszcie, czekam z na odezwę!! :-)

Gość

  • Gość
wizaż-szkolenie u olafa tabaczyńskiego
« Odpowiedź #16 dnia: 2007-10-15, 19:59:30 »
witam dziewczyny mam mały problem dlatego postanowiłam napisac na forum.od dłuzszego czasu powaznie mysle o kursie wizazu ale tych szkół w poznaniu jest dosc duzo wiec ciezko z wyborem.dokładnie interesuje mnie "maestro akademia wizazystyki" gdzie prowadzacym jest olaf tabaczynski.prosze Was dziewczyny napiszcie jesli wiecie cos na temat tej akademii czy jest dobra,czy ktoras z Was tam była i czy to był dobry wybór.pozdrawiam srdecznie buziaczki


Post dokleiłam do odpowiedniego tematu :wink:
Proszę o dopisywanie się do istniejących wątków poruszających dany temat a nie zakładanie nowego  :wink:
Proszę także uzupełnić miejscowość w profilu  :wink:
o ortografii nie wspomnę
:roll:

Kussi

  • Gość
wizaż - Poznań
« Odpowiedź #17 dnia: 2007-12-20, 20:35:58 »
Ja ukończyłam szkołę Beauty Art w Poznaniu. Jestem zadowolona, trafiła mi sie bardzo wymagające wykładowczynie ktore bardzo dobrze przekazywały mi wiedze na temat wizazu. Odbyłam 40 godzin praktyk, szkoła zapewniła mi sesje w plenerze, mam dyplom i zasiwiadczenie. Duzo czytalam na temat tej szkoły ze ponoc jest niedobra... szczerze mowiac zalezy to do jakiego oddzialu sie wybieracie! W Poznaniu kadra jest bardzo dobrze wykwalifikowana, kosmetykow jest sporo do nauki. jedynym minusem bylo to ze czesto zmieniały sie terminy zjazdow (tryb zaoczny) a tak to nie mam zadnych zastrzezen, bardzo milo wspominam pomoc sekretarki, Kiedy nie mogłam znalesc modelki na sesje ona zawsze słuzyła pomoca  :wink:

Offline karina

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 23
wizaż - Poznań
« Odpowiedź #18 dnia: 2008-06-07, 10:53:18 »
Helo a co mysliscie o tym rocznym kursie wizazu http://www.zdz.poznan.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=134&Itemid=92 teraz mam dylemat ten kurs czy szkoła Beauty Art?
Żyj tak,  abys na koniec mógł powiedzieć-NIE ZAłUJE!!!

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
wizaż - Poznań
« Odpowiedź #19 dnia: 2008-06-07, 11:37:20 »
o kursie czy szkole sie nie wypowiem, ale w szkole mialam pokaz prowadzony przez pana Darka Kubiaka i wypas malował :lol:  :lol: bardzo pozytywnie :)

Offline karina

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 23
wizaż - Poznań
« Odpowiedź #20 dnia: 2008-06-08, 11:16:25 »
Kusi mnie ten egzamin czeladniczy no i wlasnie pan Kubiak bo slyszalam ze jest naprawde dobry....chyba zaryzykuje
Żyj tak,  abys na koniec mógł powiedzieć-NIE ZAłUJE!!!

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
wizaż - Poznań
« Odpowiedź #21 dnia: 2008-06-08, 11:37:12 »
no ja tez same pozytywy o nim slsyzalam..o panu darku oczywiscie:)
i nawet chcialam isc na kurs, moze kiedys sie przejde. :)

Offline liliana1

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: wizaż - Poznań
« Odpowiedź #22 dnia: 2015-03-14, 09:39:21 »
Jeśli chodzi o Poznań - to polecam[reklama!] dwóch stopniach - podstawowym i średniozaawansowanym, wybieram się również na zaawansowany, a to chyba o czymś świadczy! :)
« Ostatnia zmiana: 2015-03-14, 10:38:00 wysłana przez The Lady »

Offline The Lady

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3945
  • Hmm.. co tu wpisać? :)
Odp: wizaż - Poznań
« Odpowiedź #23 dnia: 2015-03-14, 10:37:27 »
Dla mnie świadczy tylko o tym, że stosujesz tu bezczelnie "reklamę szeptaną" za co dostaniesz bezterminowego bana na forum. W każdym twoim poście ta firma wystąpiła!

Pozdrawiam
Lejdi :diabel:
Devil Inside
Admin