Autor Wątek: Warszawa - szkoły kosmetyczne  (Przeczytany 172350 razy)

Offline anulka25

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Warszawa - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #255 dnia: 2012-05-09, 22:47:45 »
Witam :)

Chciałabym trochę odświeżyć temat. Wybieram się na studia na kierunek kosmetologia do Wyższej Szkoły Infrastruktury i Zarządzania w Warszawie. Głównie ze względu na przystępne czesne. Może ktoś coś wie na temat tej Uczelni i podzieli się ze mną swoimi informacjami :) ? Będę bardzo wdzięczna :)

Offline asiulek2507

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Warszawa - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #256 dnia: 2012-05-13, 18:14:32 »
Witam! Pytałaś o WSIiZ jestem studentka w tej szkole na kierunku kosmetologia i naprawde polecam!
Czesne duzo nizsze niz na podwalu a poziom bardzo dobry. Kadra wykwalifikowana, p. Joanna opiekun kierunku nauczyciel praktyczny rewelacyjna kobieta pod kazdym wzgledem bardzo dobra i pomocna!!!!!! Poza tym atmosfera i sale i kontakt z dziekanatem super!

Offline anulka25

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Warszawa - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #257 dnia: 2012-05-22, 22:06:43 »
Dzięki za odpowiedź dotyczącą WSIiZ :)

A skoro już trafiłam na studentkę WSIiZ to powiedz mi jeszcze, jak przedstawiają się zajęcia? Bo ponoć na pierwszym roku jest sama teoria, a potem zaczynają się zajęcia praktyczne - ciekawi mnie czy ta teoria jest bardzo trudna do przejścia i czy potem zajęcia praktyczne są ciekawe?

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Odp: Warszawa - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #258 dnia: 2012-05-29, 15:36:19 »
teoria też jest ciekawa :) bez teorii nie zrozumiesz praktyki :)
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline anulka25

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Warszawa - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #259 dnia: 2012-06-04, 21:42:26 »
No tak, to oczywiste ;) Od czegoś przecież trzeba zacząć :)

Czytałam wykaz przedmiotów na pierwszym roku na WSIiZ i mam pewne obawy związane zwłaszcza z biofizyką... Nie jestem najlepsza w tej tematyce... Z chemią i biologią spoko, radzę sobie, ale czy mogłybyście mi powiedzieć coś o tej biofizyce? Czy to jest jakaś taka znośna i do przejścia, czy jeśli mam pewne problemy normalnie z fizyką to i z tym będę mieć?

Offline Ewa_gi1

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Warszawa - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #260 dnia: 2012-07-29, 22:43:37 »
Jeśli ktos szuka szkoły kosmetycznej w Warszawie to zdecydowane odradzam studium policealne Barbary Jaroszewskiej a szczególnie zajęcia praktyczne z panią Kasią Nozderko. To bardzo nieprofesjonalna osoba, która na zajęciach zamiast patrzeć i korygować błędy siedzi sobe czyta książkę i człowiek jest pozostawiony sam sobie, a na zaliczenie oczywiści opieprza, że się źle robi. Koszmar.

Offline maichu

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Warszawa - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #261 dnia: 2012-08-28, 23:32:03 »
A ktoś w tym roku wybiera się na ex-rakowiecką czyli kazimierzowską ?
Szkoła dla dorosłych chyba nie ruszy z drugą klasą, a tak liczyłam że się uda :(
Eh cóż, chyba moda na kosmetologię zapanowała i nikt nie chce iść do policealnej:)))

Offline sandra293

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Warszawa - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #262 dnia: 2013-03-28, 20:11:11 »
Hej !

Dziewczyny, poszukuje tych z Was, które mogą się wypowiedzieć na temat studium kosmetycznego Barbary Jaroszewskiej. Jak na razie mam jedną opinie- znajomej , która skończyła tę szkołę. Była zadowolona, ale nie wiem czy mogę polegać na jej opini...
Czesne to 410zł mies. - zaocznie.
Są tańsze szkoły ( mydłowska czy inne )
ale podobno ta jest pierwsza w Warszawie i naprawdę dobrze przygotowuje do zawodu
Czy to faktycznie prawda? Czy można się dużo nauczyć? Dobrze wykładana teoria oraz dobra praktyka?
Pomóżcie :)
Pozdrawiam !!

Offline Bestobej

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Warszawa - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #263 dnia: 2013-04-23, 20:25:56 »
Ja mieszkam teraz w Kielcach i chwalę sobie szkołę Omega, gdzie jestem studentką drugiego semestru. Też nie było egzaminów. Dużo ciekawych zajęć. Lubię te praktyczne w pracowni kosmetycznej. Pomagam już koleżance w jej gabinecie. No i mam już dla siebie trochę kaski.
« Ostatnia zmiana: 2013-04-24, 13:28:16 wysłana przez Bestobej »
Nie pozycjonujemy się!

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Odp: Warszawa - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #264 dnia: 2014-04-16, 22:13:41 »
Dziewczyny, jakieś bliższe informacje o międzynarodowym studium charakteryzacji, wizażu i stylizacji Dziewulskich?

Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline KateKlich

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Warszawa - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #265 dnia: 2014-04-23, 10:31:10 »
Hej !

Dziewczyny, poszukuje tych z Was, które mogą się wypowiedzieć na temat studium kosmetycznego Barbary Jaroszewskiej. Jak na razie mam jedną opinie- znajomej , która skończyła tę szkołę. Była zadowolona, ale nie wiem czy mogę polegać na jej opini...
Czesne to 410zł mies. - zaocznie.
Są tańsze szkoły ( mydłowska czy inne )
ale podobno ta jest pierwsza w Warszawie i naprawdę dobrze przygotowuje do zawodu
Czy to faktycznie prawda? Czy można się dużo nauczyć? Dobrze wykładana teoria oraz dobra praktyka?
Pomóżcie :)
Pozdrawiam !!

Moja koleżanka się tam wybiera. Jest bardzo zdecydowana. Ale nie potrafię niestety powiedzieć, czy idzie, bo się na tą szkołę zapaliła. Czy na podstawie opinii innych. Ale znając jej charakter, stawiałabym na tą pierwszą ewentualność.

Offline Saberity

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Warszawa - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #266 dnia: 2014-07-04, 10:53:08 »
Jeśli szukasz kosmetologii w Warszawie idź do Mydłowskiej, poznałam z tej szkoły niedawno dziewczynę, ma bardzo dużą wiedzę i z tego co twierdzi to wyniosła ją właśnie z tego miejsca.

Offline martyna199494

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Warszawa - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #267 dnia: 2014-11-07, 10:48:29 »
Masz rację do Mydłowskiej warto iść. Mają szeroki wybór, Licea, szkoły policealne no i studia :) Na stronie pewnie wszystko znajdziesz. Sama się tam uczę więc mogę polecić. Warto