Autor Wątek: najgorszy waszym zdaniem kosmetyk  (Przeczytany 55026 razy)

Gość

  • Gość
najgorszy waszym zdaniem kosmetyk
« Odpowiedź #30 dnia: 2006-12-20, 12:45:55 »
ja sie zgadzam to mleczko do demakijazu garniera jest niezbyt dobre popierwsze ciezkie a podrugie kiepsko zmywa makijaz

beti

  • Gość
najgorszy waszym zdaniem kosmetyk
« Odpowiedź #31 dnia: 2006-12-20, 15:26:27 »
według mojej nauczycielki kosmetyczki Avon tylko ładnie pachnie i wygląda, a jakość pozostawia wiele do życzenia

Gość

  • Gość
najgorszy waszym zdaniem kosmetyk
« Odpowiedź #32 dnia: 2006-12-20, 15:32:59 »
Cytat: "beti"
według mojej nauczycielki kosmetyczki Avon tylko ładnie pachnie i wygląda, a jakość pozostawia wiele do życzenia

Też sie zgadzam z tym stwierdzeniem. A do tego w katalogu nie ma żadnych składów podanych-szok.

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
najgorszy waszym zdaniem kosmetyk
« Odpowiedź #33 dnia: 2006-12-20, 16:12:52 »
firma nie ma obowiązku podawania składów produktów w katalogu :wink:  pokaż mi firmę sprzedaży bezprośredniej podającą skład w katalogu?  :wink:  od tego jest kontakt z konsultantką  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
najgorszy waszym zdaniem kosmetyk
« Odpowiedź #34 dnia: 2006-12-21, 21:17:15 »
tusz do rzes z palomy.jak dla mnie okropny :roll:

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
najgorszy waszym zdaniem kosmetyk
« Odpowiedź #35 dnia: 2006-12-22, 13:57:35 »
i jeszcze lakiery z oriflamu
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
najgorszy waszym zdaniem kosmetyk
« Odpowiedź #36 dnia: 2006-12-22, 14:41:06 »
mialam kiedys odzywke do paznokci z Palomy, byla do bani : dno :

Gość

  • Gość
najgorszy waszym zdaniem kosmetyk
« Odpowiedź #37 dnia: 2006-12-24, 23:37:49 »
Balsamy 4 Pory Roku - masakra. I niestety seria AA Oligovital do twarzy straszne "syfki" mi sie porobily ;) Do tej pory nie moge dojsc do ladu z cera. A tak lubilam AA :)

Gość

  • Gość
najgorszy waszym zdaniem kosmetyk
« Odpowiedź #38 dnia: 2007-01-04, 18:16:22 »
ja mialam kiedys eyeliner palomy  masakra strasznie szczypal w oczy ble.... cos chyba jeszcze ich mialam ale nie pamietam wiem tylko ze ta firma nie przypadla mi do gustu:/

Gość

  • Gość
najgorszy waszym zdaniem kosmetyk
« Odpowiedź #39 dnia: 2007-01-04, 19:46:54 »
Dla mnie okropnym niewypalem był tusz do rzes z Loreala Lash Architect - strasznie sklejal i nakladal baaardzo duzo warstwe, strasznie sie rozmazywal :(
A co do szamponów Avonu, nie polecam serii Naturals ale bardzo chwalę Advance Technicues. Pracuję w salonie fryzjerskim i słyszę bardzo dużo pozytywnych opinii na ich temat. A co do kosmetyków z tej firmy to "kolorówkę" mają taką sobie, ale rozmawiałam kiedyś z kobitką która jest chemikiem o ich składzie. Mówiła że nie ma się do czego przyczepić, jak na ten przedział cenowy są bardzo dobre. I dodała że nie znalazła jeszcze kremu czy innego kosmetyku który nie miałby żadnego gorszego składnika. W końcu wszystkie kosmetyki muszą przez jakiś czas poleżeć na naszych półkach a do tego ładnie pachnieć i spełniać szereg różnych funkcji..
Ach a co do balsamów brązujących polecam z Garniera skóra muśnięta słońcem  :)

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
najgorszy waszym zdaniem kosmetyk
« Odpowiedź #40 dnia: 2007-01-04, 20:46:20 »
Mi tez nie przypadły do gustu te z serii Advanced techniques 8)

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
najgorszy waszym zdaniem kosmetyk
« Odpowiedź #41 dnia: 2007-01-04, 20:53:24 »
ale ja tez wole naturals niz advanced :lol:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gość

  • Gość
najgorszy waszym zdaniem kosmetyk
« Odpowiedź #42 dnia: 2007-01-04, 20:59:20 »
No w koncu kazda z nas jest inna i dlatego mamy tak szeroki wybor kosmetykow ze mozemy szukac ciagle tego idealu :):):) Choc jak go juz znajdziemy to czasem i tak jeszcze probujemy innych zeby sobie odmienic :) Kobieta zmienna jest :)

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
najgorszy waszym zdaniem kosmetyk
« Odpowiedź #43 dnia: 2007-01-04, 21:31:59 »
z avonu mam rzeczuy ktore mi sie podobaja ale sa te ztakie ktorych juz nie kupie nigdy. ]
Co do palomy to mialam ich tusz do rzes wydłużający , jak dla mnie porazka ale juz chyba tutaj o nim pisałam :lol:

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
najgorszy waszym zdaniem kosmetyk
« Odpowiedź #44 dnia: 2007-01-16, 18:20:59 »
pochwalilam lakier a avonu przed zachodem slonca, jest okropny :evil:  :evil:  :evil: zrobilo mi sie z nim to samo co z poprzednim  :evil:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))