Autor Wątek: kurs makijażu - CD, pismo lub strona www  (Przeczytany 22012 razy)

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
kurs makijażu - CD, pismo lub strona www
« Odpowiedź #30 dnia: 2008-09-20, 15:20:59 »
a na co zwracac uwagę przy wyborze szkoły ?
Bo ja wiem na co zwracać uwagę przy wyborze szkoły kosmetycznej a co do szkół makijażu i charakteryzacji to nie za bardzo wiem jak komuś poradzić.

Na pewno wykładowcy powinni byc wykwalifikowani pod katem makijażu, pewnie też sprzęt na pracowni ( pędzle, kosmetyki itp)
Ja slyszalam o szkole www.dziewulscy.pl ale tam jest dość drogo i nie każdego stać.

Offline eklerka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: kurs makijażu - CD, pismo lub strona www
« Odpowiedź #31 dnia: 2010-07-07, 15:37:21 »
Makijaż to owszem znajomość teorii ale w praktyce, czy można zostać fryzjerem bez obcinania włosów? Lepiej pooszczędzaj trochę i wybierz dobry kurs. Mogę ci tylko powiedzieć, że też mi się wydawało, że dużo wiem o makijażach i ogólnie o kosmetykach, ale w select otworzyli mi oczy na tyle rzeczy. Modelowanie twarzy, dobór kolorów, odpowiednie rozłożenie cieni na oku - kobieta może się zmieniac tylko poprzez różne makijaże. Książki owszem pomagają, ale nie wystarczą.

Offline Focal

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 47
Odp: kurs makijażu - CD, pismo lub strona www
« Odpowiedź #32 dnia: 2010-07-07, 16:22:00 »
...mając wrodzony zdolności i wyczucie - może naprawdę wiele zdziałać książkami, kursami itd. Kontakt z doświadczoną wizażystką rozwieje końcowe niepewności. Oczywiście można od początku rozwijać się pod okiem doświadczonej osoby - szybciej, łatwiej... ale drożej.

Offline kasiasecret

  • :)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1152
  • SECRET
Odp: kurs makijażu - CD, pismo lub strona www
« Odpowiedź #33 dnia: 2010-07-08, 09:14:31 »
Ja mam płytkę z kryolan i tam jest wszystko super pokazane jak robić różne makijaże krok po kroku, można z niej coś wynieść dość fajnie jet to pokazane.

Bez problemu zakupiłaś u nich płytkę???
W tę noc miasto zmieniło się w bajkę.

ღღ ღღ ღღღღ ღღ ღღ ღღ

Offline styllomanka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: kurs makijażu - CD, pismo lub strona www
« Odpowiedź #34 dnia: 2010-09-03, 12:02:22 »
Jak dla mnie lepsze są szkoły stacjonarne, gdzie pod okiem specjalisty uczysz się tworzyć makijaż. Tak samo jest z makijażem permanentnym. Dobrze opisane szkolenia i produkty ma [cenzura]. Mają duże doświadczenie w przeprowadzaniu kursów i ogólnie  w tematyce dbania o urodę. Myślę, że jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości to chętnie odpowiedzą na pytania

[cenzura] - nachalna forma reklamy firmy
« Ostatnia zmiana: 2010-09-03, 13:15:40 wysłana przez Tomek »

Offline paniAnia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: kurs makijażu - CD, pismo lub strona www
« Odpowiedź #35 dnia: 2010-09-09, 13:39:01 »
Też mi się tak wydaje. Te wszystkie kursy on-line są jakimś nieporozumieniem. Inna sprawa,że nie jestem zupełnie obiektywna. Nigdy w życiu nie korzystałam z takiego więc może nie powinnam się wypowiadać:) Generalnie jednak wydaje mi się,że nad takim procesem zawsze ktoś powinien czuwać

Offline kasiasecret

  • :)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1152
  • SECRET
Odp: kurs makijażu - CD, pismo lub strona www
« Odpowiedź #36 dnia: 2010-09-10, 18:43:44 »
Myślę ,ze kursy on-line są dobre dla tych co znają podstawy (i więcej) makijażu,zeby podejrzeć nowe techniki i nowe style makijażu,albo dla laików, którzy chcieli by na sobie poćwiczyć makijaż dla siebie.
W tę noc miasto zmieniło się w bajkę.

ღღ ღღ ღღღღ ღღ ღღ ღღ