Autor Wątek: cera naczynkowa  (Przeczytany 16846 razy)

aaaniaaa

  • Gość
cera naczynkowa
« Odpowiedź #30 dnia: 2008-03-05, 15:35:43 »
Muszę się wam pochwalić:) Na targach zakupiłam sobie zabieg do skór naczyniowych RED STOP z Chantarelle. Kupiłam tak na próbę, bo już od dawna szukam czegoś fajnego na naczynka. No i zabieg okazał się REWELACJĄ!!! Jest na bazie kwasów PHA i kwasu azelainowego, które działają wzmacniająco na naczynka a dodatkowo złuszczają delikatnie naskórek i działają przeciwzapalnie. Na razie zrobiłam ok 10 zabiegów, ale u wszystkich klientek mam super efekty. Już po 1 zabiegu buźka wyciszona, wygładzona, naczynka praktycznie niewidoczne.
Moje Panie są zachwycone. Czy któraś z was miała wcześniej doczynienia z kwasami PHA?  Jestem ciekawa jakie są wasze opinie:)

Minia32

  • Gość
Wapozon ?
« Odpowiedź #31 dnia: 2008-06-09, 12:23:59 »
witam serdecznie

Jesteście mądrymi kosmetyczkami dlatego prosze o radę...koncze teraz szkołe i zdaje egzamin koncowy. w projekcie na próbnym egzaminie w szkole miałam zabieg na cerę mieszaną "T" oraz na policzkach rozszerzone naczynka i  przesuszony naskórek., czoło i broda z przebarwieniami...ja napisałam zabieg jonoforezy na wit C....ale moje koleżanki napisały zabieg nawilżający za pomoca wapozonu na ampułce....i ja zgupiałam bo wszędzie czytam że wapozon jest przeciwskazaniem do naczynek...?  poza tym czy mozna pod maske algowa uzywac perhydrolu ??

Mojej Pani nie moge sie zapytac bo ona na wszelkie pytania robi sie czerwona i sie denerwuje mówiąc " podważasz moje kompetencje naukowe "

prosze o rade bo jesli bedzie podobny zabieg to nie wiem co napisać.