Autor Wątek: Białystok - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne  (Przeczytany 4933 razy)

Gość

  • Gość
Białystok - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne
« dnia: 2006-09-16, 23:19:07 »
Wyższa szkoła kosmetologii - Białystok

czy ktos moze mi napisac coś o tej szkole?
i mam pytanie. słyszałam ze podobno trzeba samemu zakupić sobie przyrządy kosmetyczne, czy to prawda? jakos niechce mi sie w to wierzyc. w koncu szkoła ta ciągnie niezłą kase za czesne..
Prosze o odpowiedź i jakies inforoamcje na temat tej szkoły. Dziekuję :)

Gość

  • Gość
Białystok - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-09-16, 23:24:04 »
Nie wiem akurat nic o tej szkole, ale co do kupna samemu przyrzadow kosmetycznych to jest prawda. W niektorych szkolach kupuje sie tzw wyprawke , w ktorej sklad wchodza wlasnie owe przyrzady.. najwidoczniej w tej samemu trzeba sie o to postarac..Pozdrawiam

Gość

  • Gość
Białystok - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-11-08, 22:56:22 »
Wiatam jezeli chodzi o ta szkołę to wiem cos o niej , bo sama ja ukonczylam w tamtym roku! wszystko co jest potrzebne, szkola nie sponsoruje, kupujemy wszystko same, przyrzady kazda studentka powinna miec swoje i kupuje to jest potrzebne! :D

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Białystok - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-11-09, 06:10:11 »
zwykle tak jest w kazdej szkole
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Achika

  • Gość
Białystok - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-11-09, 09:23:55 »
mi szkola sama zakupila sprzet oczywiscie za pieniadze ktore wplacilo sie do szkoly...wszystkie inne rzeczy typu kosmetyki, wapazony, waciki itp... sa na miejscu...moze jakas cienka szkole wybralas...bo moim zdaniem to szkola ma specjalistow i to oni wiedza jaki sprzet jest nam potrzebny a nie my sami..:)

Gość

  • Gość
Białystok - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne
« Odpowiedź #5 dnia: 2007-03-05, 20:28:01 »
Hej studiuje na tej uczelni i jestem na III semestrze. Co mogę powiedzieć o niej osobiście jak bym mogła jeszcze raz wybrać nie poszła bym do niej   :?.
A to dla tego ze władza w tej szkole nie jest za bardzo uczciwa co do swoich studentów. To prawda trzeba kuć swój własny sprzęt moim zdaniem nawet dobrze zawsze można go sobie zabrać do domu i popracować na mamie :). Gorszy jest fakt ze trzeba kupić fartuszek za 90 zł z logo szkoły (jak by to było naprawdę istotne).
Mówi się że w Białymstoku jest jeszcze w miarę tanio to prawda bo na tle innych miast wypadamy całkiem nieźle (6 000 zł za rok) ale niestety to sie niegługo zmieni bo nasz kanclerz co semestr będzie podwyższał stawkę. Ja na początku płaciłam 5 000 zł.
Osobiście nie polecam uczelni, ja bym miała znowu wybierać to studiowała bym w warszawie lub Olsztynie <----- (jest podobno całkiem niezła ale nie przekonałam sie tego na własne skórze wiec nie pisze na 100%) Pozdrawiam

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Białystok - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne
« Odpowiedź #6 dnia: 2007-03-06, 06:51:10 »
Cytat: "Oliwka"
Gorszy jest fakt ze trzeba kupić fartuszek za 90 zł z logo szkoły (jak by to było naprawdę istotne).


To jeszcze i tak nie tak zle, my mamy za 160 zl, i w dodatku nie za ladny.
Niestety jak sie wybiera szkole to niekiedy jest to ryzyko, bo nie wiemy jak bedzie.
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gość

  • Gość
Białystok - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne
« Odpowiedź #7 dnia: 2007-05-10, 00:03:02 »
W sumie temat mało aktualny, ale byłabym wdzięczna za jakąkolwiek odpowiedź. Jak dokładnie wyglądają studia w Wyższej Szkole Kosmetologii w Białymstoku,  jaki sprzęt powinnam kupić i ile on kosztuje