Autor Wątek: Lubiane i nie lubiane zabiegi kosmetyczne dla kosmetyczek.  (Przeczytany 26091 razy)

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Lubiane i nie lubiane zabiegi kosmetyczne dla kosmetyczek.
« Odpowiedź #75 dnia: 2008-10-04, 11:10:48 »
Na szczęście jonoforeza jest zabiegiem,który sie juz bardzo rzadko stosuje w gabinetach.
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
Lubiane i nie lubiane zabiegi kosmetyczne dla kosmetyczek.
« Odpowiedź #76 dnia: 2008-10-04, 13:07:36 »
Linek. a do oczyszczania co się stosuje teraz? nie jonoforezę? Przecież zajej pomocą można wprowadzić bardzo pożyteczne dla skóry substancje. No ale jako Kosmetolog na pewno to wiesz.

Offline neoderma

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 23
Lubiane i nie lubiane zabiegi kosmetyczne dla kosmetyczek.
« Odpowiedź #77 dnia: 2008-10-04, 14:16:21 »
Wciaz jest bardzo popularna i niemniej efektywna http://bebeauty.eu/content/view/356/78/

Offline kosmetyczkaa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 38
Lubiane i nie lubiane zabiegi kosmetyczne dla kosmetyczek.
« Odpowiedź #78 dnia: 2008-10-21, 23:17:52 »
uwielbiam robić zabieg ,który jest alternatywą dla mezoterapii igłowej,a nazywa się bdr.
Nie lubię robić depilacji,zwłaszcza bikini.

Offline moskwa

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 60
Lubiane i nie lubiane zabiegi kosmetyczne dla kosmetyczek.
« Odpowiedź #79 dnia: 2008-10-23, 00:02:08 »
Dla mnie masaż twarzy i henna to przyjemność ogroma,makijaż uwielbiam,resztę lubię,ale pedicuru to nie robiłam już nigdy po ukończeniu szkoły (na samą myśl mi słabo).Teraz mam perspektywę kursu pedicure frezarką,to może jakoś się przekonam (żadnej żylety i usuwania odcisków-brr..)

Offline buziaczek

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 79
Lubiane i nie lubiane zabiegi kosmetyczne dla kosmetyczek.
« Odpowiedź #80 dnia: 2008-10-23, 12:10:50 »
oj, ja także długo nie mogłam się przekonać do pedicure (brrr...żyletka...i te kawałki naskórka... : cenzura : )
Teraz robię tylko frezarką i jest o niebo lepiej (choć nadal do moich ulubionych zabiegów nie należy)...więc skoro masz zamiar...gorąco polecam  :happyjump:

Offline andziol

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 60
Lubiane i nie lubiane zabiegi kosmetyczne dla kosmetyczek.
« Odpowiedź #81 dnia: 2008-11-06, 11:06:38 »
ja nie zabardzo lubie depilacje bikini.tym bardziej jak jest nowa klijentka,bo te obyte rozkladaja nogi i sie nie krepuja:) ale te nowe sa zestresowane.a jesli chce dobrze ja wydepilowac musi sie niestety poddac.ale to jest krepujacy zabieg.z pedicurem nie mam problemu

Offline Annauelle

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 98
Lubiane i nie lubiane zabiegi kosmetyczne dla kosmetyczek.
« Odpowiedź #82 dnia: 2008-11-06, 11:52:19 »
Hm...a ja jakos moze to dzwne,ale lubie wszystkie zabiegi wykonywac :)
Moze to kwestia podejścia do swojego zawodu??? nie wiem, ale jedno jest pewne.... praktyka we wszystkim czyni mistrza a jeszcze jak sie widzi zadowolone klientki to juz całkiem satysfakcja mobilizuje :)
pozdrawiam